Mod.95 Güç kaybı -- Fabrika

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, tüfeği aldım alalı bir güç düşüklüğü oldu.Tüfeği ilk aldığımda ilk 1000 atışta 30 metreden bira şişesini kırmıyordu çünkü çift taraflı delip geçiyordu ;,;- . ama şimdi bira şişesine 20 metreden atıyorum.Tıng ediyor.Şişe aynı yerinde duruyor X( .Bu ne iş anlamadım.Tüfekten (sökme) anlamadığım için pistonu kendi sökme ihtimalim Sıfır.Fabrikayamı göndereyim yoksa gerek yokmu.yoksa güç düşüklüğü çokmu normal..??

HATSAN Mod.95 SAS .177 + Tasko 3-9x32

• Keçe yanmış olmalı fabrikadan yağlı şekilde geldiği için dizelleme çok oluyor hatsan tüfeklerde , aslında bu tüfekler alındığında sökülüp temizlenip yay ve pistona hafif gres uygulansa verim üst düzeye çıkar..

• İş işten geçti hocam,, bundan sonra ne yapmalı?

• hemen hatsana gönder halletsınler. servisi çok iyi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• İrtibata geçtim ama bi bakacağız artık..Maile cevap gelmedi.

• Not mesajı yaz kağıda derdini anlat tüfekle birlikde kutuya koy üstüne de adresini yaz peşin ödemeli yolla 4 gün sonra tüfeğin sağlam bir şekilde gelsin göndermeden öncede tel aç gönderiyom de :)

• Not mesajı yaz kağıda derdini anlat tüfekle birlikde kutuya koy üstüne de adresini yaz peşin ödemeli yolla 4 gün sonra tüfeğin sağlam bir şekilde gelsin göndermeden öncede tel aç gönderiyom de :)

Hatsan Servis Uzmanının tavsiyeleri ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• 95SAS'lar da yavaş yavaş fire vermeye başladı. Cicim ayları bitiyor herhalde.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Kaliteli üretim yaparak bu yazılara kendileri bir son verebilir.
    Site yöneticileri birini silse diğeri kalır.
    siteyi kapatsa başka sitede yine yazılır.
    Güneş balçıkla sıvanmaz. ;grin;

• Evet servisten cevap geldi.'''mod 95 yeni model.Evraksız yollayın hemen sorunlarına bakalım''

• Çok basit bi konu bile hemen nerelere gelebiliyor.Hiçbirinizi tanımasam eyvallah dicem de okumuş etmiş insanlar hep.İki gün sonra hatsanla ergenekon arasında ilişki de kurarsanız şaşmam

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Çok basit bi konu bile hemen nerelere gelebiliyor.Hiçbirinizi tanımasam eyvallah dicem de okumuş etmiş insanlar hep.İki gün sonra hatsanla ergenekon arasında ilişki de kurarsanız şaşmam

yok serkan abi şuna inan hatsanın daha iyi bir politika ile kalite kontrolü olan isim yapmış kaliteli tüfekler üretmesini herkesten çok istiyorum ama sana şöyle bir örnek ile açıklama yapmak istiyorum
    düşün ki 2 müteahhit var, biri mühendis elinden çıkmış depreme dayanıklı yapı tasarımı kurallarına riayet eden bir firma diğeri de eski klasik usul depreme dayanıklı yapı tasarımını bilmeyen bir firma sen olsan hangi firmadan konut almak istersin firmasında mesleki ehliyeti olan mühendis çalıştıran firmadan diğeri de bu değişime er yada geç geçecektir ama illaki bir deprem sonrası mı geçmesi gerekir. Şimdiden geçip yüksek standartlardan payını alsa daha iyi olmaz mı. Nihayetinde vasıfsız çalışanların en ucuz çalıştırıldığı bir ülkede ham madde stoklarının en kolay bulunabildiği bir ülkede neden ucuz mal üretip tasarım dayanımını aşağılara çekiyorlar. Bir mühendis olarak nacizane görüşüm kısa vadede geçici kazanç istiyorsanız ucuz ve dayanıksız mal üretmek, ama orta ve uzun vadede kalıcı kazanç istiyorsanız kaliteli mümkün olduğu kadar ucuz ve yüksek dayanıklı malzemeler üretmeniz gerekir. Ki mevcut ekonomik sistemimizde kısa vadede hedef koymak mevcut üretimlerimiz prodüktivitesini (üretilebilirliğini) önemli oranda düşürecektir. buna örnek tofaş ve mercedes, tofaş kısa vadeli hedefler ile günü kurtarmaya çalışır ama 1987 model bir 190D mercedes hala birçok sıfır arabadan daha kalitelidir
    Not: ukalalık yapmak değil niyetim yanlış anlamak istemem
    sonsuz saygılarımla

• Yok ukalalık değil de sen şimdi bu deprem öreneğini az önce deprem oldu diye mi verdin ?? Can damarımızdan vurma şimdi : )))) 99 depreminden sonra adapazarında okumanın ve yaşamanın zorluğunu bi ben bilirim : )))

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• serkan abi depremden haberim yoktu ama bende o depremi yaşadım bilirim

Tuttum ergenekon esprisini :D:D allah bilir hatsan fabrikasında üretilmiştir mühimmatlar.. s,;s s,;s +;tuftabV# +;tuftabV# m;s,S

• Hitman ne yaptın tüfeği gönderdin mi hatsana?

Hatsan Mod 99 5,5mm + Optima 3x9-32 dürbün

• 95SAS'lar da yavaş yavaş fire vermeye başladı. Cicim ayları bitiyor herhalde.

''geldi bahar ayları,gevşedi hatsan yayları'' da denebilir.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hitman ne yaptın tüfeği gönderdin mi hatsana?

Erteledim fabrika işini.şu dürbün hevesim geçsin yolluyorum.yaza kadar bekleyecek zaten.güç düştü ama yinede fazlasıyla iş görür durumda.

Ustalar, tüfekte kalibre değişimi yapılabiliyormu ? yani hatsan yaparmı?