AT44WX10 için Uygun Pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk sizden duyuduM! :him:s

bu pelleti ben de merak ettim. başka kullanıcı var mı acaba? kutu adedi çok olmamakla birlikte fiyatı da fazla.

6-24*50 tasko

• Çoğu kişinin ilk defa bunu duyması normal. Çünki soracak olursanız kaç kişi bu pelleti denemiştir ? belki 1 yada 2. Bende ilk defa nisan ayındaki buluşmada uzun mesafe denemelerini yaptım ve şimdiye kadar kullandığım en isabetli pellet olduğuna karar verdim. 60 m'de destekli atarak tek delik yapabildim. JSB yada FX'te kalite olarak çok kaliteli (hala kullanıyorum) ancak aerodinamik olarak Torpedo'lar daha iyi bir şekle sahip. Üstelik torpedo'lar daha pahallı (1 kutu, 350 ad. = 27 TL)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Çoğu kişinin ilk defa bunu duyması normal. Çünki soracak olursanız kaç kişi bu pelleti denemiştir ? belki 1 yada 2. Bende ilk defa nisan ayındaki buluşmada uzun mesafe denemelerini yaptım ve şimdiye kadar kullandığım en isabetli pellet olduğuna karar verdim. 60 m'de destekli atarak tek delik yapabildim. JSB yada FX'te kalite olarak çok kaliteli (hala kullanıyorum) ancak aerodinamik olarak Torpedo'lar daha iyi bir şekle sahip. Üstelik torpedo'lar daha pahallı (1 kutu, 350 ad. = 27 TL)

Ben kampanyada verilen peletlerle karıştırmışım. Markası hatsan olunca.. Kimse memnun değildi onlardan. Torpedolar güzel görünüyor gerçekten.

• Official Post

Ben buluşmada peletleri gördüm, Kutusu dahil Logun,

[Resim Engellendi: http://www.ronniesunshines.com/images/logun%2016grm.jpg]

• Bende hatsan olmasına imkan vermedim tabiki. Kime ürettirecek ki?

• Aslında Hatsan demek kafaları karıştırdı. Aslında açıklama yapmam gerekirdi. Hatsan ithal edip burada kutuluyor diye biliyorum. Yoksa Hatsanın yapmadığı bence de bir gerçek. Zaten pelletin aslı Mustafa beyinde dediği gibi Logun.

http://www.photosbykev.com/wor…ase/album-19/gallery-148/

Aslında yukarıdaki linkte pellet çok kalitesizmiş gibi çıkmış. Asıl gerçeğe yakın resmi burada;

http://www.pyramydair.com/blog…02/logun-penetrators.html

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• neden hatsan iyi sonuc veren bır urun cıkarttıgında camur atılır anlamam camur at ızı kalsın hesabı

• kim yeni ürün çıkarmış.anlamadım ben.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Bazıları bılerek ve isteyerek konuyu başka yönlere çekmeye çalışıyorlar kanısındayım. Bahsedilen pelletleri Hatsan yurt dışından ithal edip kendi markası ile kutulayıp satıyor. Kimse buna birşey demedi. pelletlerde uzun mesafe atışlarında gayet iyi sonuç veriyor. Bunada bir şey diyen yok. Eğer pelletleri hatsan üretseydi konuşulan ve yazılan yine değişmeyecekti. Beğendiysek beğendik diyecektik. Beğenmediysek, beğenmedik diyecektik.

Bence bunun için tartışma çıkartmak isteyenlerin banlanması lazım. Laftan bilerek ve isteyerek anlamıyorlar.

• Adaş burda çıkan yeni bir hatsan ürünü yok. Hatsan yurt dışından ital ettiği başka saçmayı kutulayıp türkiyede kendi adıyla satıyormuş. Çok garip aslında, çok zormu bu saçmayı üretmek bir kalıp makinesi birde alışımı iyi tutturmaya bakıyor. Türkiyede niye acaba bunlara dikkat etmezlerki 2 ye satacağına 5 sat ama karşılaştırmada 10 tl lik ital saçmalarla karşılaştırıl demi. bizim ince memetler artık toparlasada kendini paramız türkiyede kalsa. ;confused;

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Eğer bunu hatsan yapmış olsaydı ben yine de laf ederdim. Fiyatı çok pahalı çünkü. Hatsan Pointed larda jsb firmasına yaptırılıyor kaliteli gözüküyor ama isabetsizler. Dolayısıyla ne firma için ne üreten için at gözlüğü takmam. Ürün kötüyse kötü, pahalıysa pahalı. Bu kadar basit benim için. Ne boş yere övelim ne de boş yere yerelim.

• Turan hocam, ben JSB 16 grain 5.52 mm. saçma kullanıyorum.Atışlarım gayet iyi.Buluşma ayarlarsak sen de bir denersin.Bununla beraber tek ve iyi bir marka saçma kullanmanda fayda var.Sürekli saçma değişimi, en başta sürekli sıfırlama noktası değişimi demek bence.FX 5.52 16 grain veya JSB 5.52 16 grain, bence hiç fark etmez.İki ürün de bizim tüfeğimiz için biçilmiş kaftan ve Türkiye piyasasında alınabilecek ürünler.

• Turan hocam, ben JSB 16 grain 5.52 mm. saçma kullanıyorum.Atışlarım gayet iyi.Buluşma ayarlarsak sen de bir denersin.Bununla beraber tek ve iyi bir marka saçma kullanmanda fayda var.Sürekli saçma değişimi, en başta sürekli sıfırlama noktası değişimi demek bence.FX 5.52 16 grain veya JSB 5.52 16 grain, bence hiç fark etmez.İki ürün de bizim tüfeğimiz için biçilmiş kaftan ve Türkiye piyasasında alınabilecek ürünler.

Ekrem hocam birkaç sorun oluştu. İnşallah sorunlar kısa zamanda çözülür ve bizde bir buluşma düzenleriz.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

+1 bencede fx

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil