Mezitli de 70m deki birinciliği aldığım gurupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ( bu arada askeriyeden jandarmalar ve atış birincileride katıldı ;tufey# )

jandarmalar yivsiz av tüfeği kullanmıyorlar. onun eğitimini almıyorlar ayrıca belirtmen anlamsız !

• Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun... yarışma başlıkta açıkladığım gibi 70 metre de 33x33cm 5 adet atış hakkınız var yivsiz av tüfeği ile ayakta dürbün veya herhangi bir optik yardımcı olmadan desteksiz olarak atıyorsunuz katılım herkese serbest. ( 24.05.2009 da mersin gözne de yapılacak ) ben tekrar katılacağım 1. ye otomatik av tüfeği 2.ve3. ye havalı tüfek hediye verdiler 4. ye ise av yeleği çalışmalarımdaki gurupmanlarım daha iyiydi ama heyecandan ellerim titredi ancak bukadar atabildim........ ( bu arada askeriyeden jandarmalar ve atış birincileride katıldı ;tufey# )

Tebrikler dostum... İmzandaki Slug'ı mı kazandın bu atışlar sonucunda? Başarılarının devamını dilerim...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• jandarmalar yivsiz av tüfeği kullanmıyorlar. onun eğitimini almıyorlar ayrıca belirtmen anlamsız !

Noldu yani bunu yazınca,prim mi yaptın.Anlamlı ya da anlamsız nolursa olsun adam 1. olmuş tebrik bile etmeden;o anlamsız bu anlamlı.Senden 10 yaş büyük bırak o bilsin neyin anlamlı,neyin anlamsız olduğunu.

• kardeş tebrik ederim.
    bende katılacaktım ama malesef rahatsızlığım nedeni ile katılamadım.
    inşallah seneye katılırım.o zaman seninle iyi atışlar yaparız.
    çünkü bende çok iddialıyım.

saygılar
    veysi
    agt

cukurovateam.png

• Tebrik ederim güzel grup olmuş. Slug namlu aldığımda bende bu yarışmalara katılmayı düşünüyorum.

• Tebrikler başarılarınızın devamını dilerim ;d;

Pachenko&Hannibal57

x(;;keyfs; Baykuşu Ç.Ova'da Avlarlar, Kanadını Kanadına Bağlarlar!!! ;keyfs;x(;
    ;keyf; ;tacli#:love: GALATASARAY :love:;tacli#;keyf;

• Alıntı

Alıntı sahibi "wilwoline"
    Alıntı sahibi "fatihmulayim"
    ( bu arada askeriyeden jandarmalar ve atış birincileride katıldı )
    jandarmalar yivsiz av tüfeği kullanmıyorlar. onun eğitimini almıyorlar ayrıca belirtmen anlamsız !
    Noldu yani bunu yazınca,prim mi yaptın.Anlamlı ya da anlamsız nolursa olsun adam 1. olmuş tebrik bile etmeden;o anlamsız bu anlamlı.Senden 10 yaş büyük bırak o bilsin neyin anlamlı,neyin anlamsız olduğunu.

+1
    Bu arkadaş yarışmanın nekadar ciddi ve katılımcıların boş insanlar olmadığını belirtmiş, Bunu belirtmesi çok normal ve gerekli.

Tebrikler arkadaşım başarılarının devamını dilerim.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• merhaba arkadaşlar siteyi sürekli takip edemediğim den dolayı pek yazamadım...... benim söyledikleri kimseyi aşağılamak amacıyla söylenmemiştir konunun ciddiyetini vurgulamak amaçlıdır...... şunu da belirteyim en az 20 yıldır avlanıyorum ve özellikle tek kurşun atışını her fırsatta yaparım bu yarışmada da 4 kişi benim tüfeğimle atış yaptık diğer 3 arkadaş 5 atış tan 3veya 4 tane hedefi tutturuabildiler........ sözü fazla uzatmayayım önemli olan dostluk söz söylenir izi kalır.isteyen herkes sonunda er yada geç emeğinin karşılığını alır yeterki istesin ... tekrar teşekkürederim

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper

• Tebrikler. Bu tip yarışmalardan bizleri grupta haberdar ederseniz katılmak isteyenler olabilir. Kullandığınız tüfek ve fişek ne idi acaba?
    İsabetli atışlar dilerim.

• Tebrikler. Bu tip yarışmalardan bizleri grupta haberdar ederseniz katılmak isteyenler olabilir. Kullandığınız tüfek ve fişek ne idi acaba?
    İsabetli atışlar dilerim.

teşekkürler ; tabiki haber vereyim ama bu yarışmalar bölgesel yarışmalar
    tüfek imzam daki yerli yapım rownix marka 65cm slug+71cm av tipi mobil şoklu namlulu otomatik
    fişek ise yerli çok atış yaptığım için maliyet önemli + yerli fişekler özellikle yaf marka kalitesini bir hayli yükseltti yarışmada ve antremanlarda aynı fişeği kullanıyorum
    önemli olan antreman fişeğe,tüfeğe , mesafeye ve hedefe alışmak ve iyi gözlem yapıp stres altında olmadan rahat rahat atış yapmaktır.......

[Resim Engellendi: http://s5b.directupload.net/images/090628/temp/y5cowpoo.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s11b.directupload.net/images/090628/temp/gvxiykw7.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s8b.directupload.net/images/090628/temp/4jeftsf7.jpg]
    bu da 20cal. süperpozem
    [Resim Engellendi: http://s7b.directupload.net/images/090628/temp/tuwgoorq.jpg]

sniper
    hatsan at44-10 lw + tasko 4-14x50 aoe ;tufey#
    rownix 12cal 71+slug namllu otomatik +;tuftabV#
    kral .22cal havalı
    sualtı:
    deepro marka ahşap zıpkın 107cm 16x18 çift lastikli omer excalibur kabza :thumbup:
    apnea marka 75 lik power point
    yılmaz marka 75 lik sniper