13 Haziran 2009 Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet arkadaşlar şu ölü toprağını atalım üstümüzden. Yarın kimler gelir? Ben 9:30-10:00 gibi paintsign 'da olmayı planlıyorum +;tuftabV#

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bende 10 gibi ps de olurum

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• bende gelmeye çalışacağım sn. mrmataracı... gerçi silahım yok ama en azından sizlerle tanışıp sohbet etmek için geleceğim... bir nevi "bedava danışmanlık" almak için yani :) sizlerin önerisini de dikkate alarak ucuz yollu bir başlangıç silahı edinirim diye düşünüyorum...

sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Arkadaşlar, haftaya ilk olarak ben de gelmeyi düşünüyorum. Hem tanışmış oluruz hem de benim yeni Gamo CFX'in ayarlarını yapmamda deneyimli arkadaşlardan yardım almış olurum. Sabırsızlıkla bekliyorum.

• 10'u biraz geçe PS'ye gittim. Kimseyi göremeyince 1. ve 2. çamlıkları kontrol ettim. Yine kimse yoktu. Dönerken Ahmet'e rastladım .PS'ye gittik ama o fazla kalmadı. ben de saat 13:00 a kadar PS de atış yapıp döndüm. ne oldu size arkadaşlar nazar mı değdi? ;şrofls;.

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• Ya sn. mrmataracı, bugün kötü birşey oldu, tüm keyfim kaçtı o yüzden gelemedim, kusura bakmayın dün geleceğimi söylemiştim ama... Benim iki arabam var, biri baba yadigarı 72 model Mercedes 200/4 diğeri 2000 model Focus... Focusu eşim kullanıyor, Mercedes koldan vitesli olduğundan onu daha çözemedi :) bugün antrenmanı vardı, Focusla gitti... Bende sizlerle buluşmak üzere evden çıkıp Mercedesin yanına gittim... ki o... ç...nun biri girmeye çalışmış Mercedese, sürücü tarafındaki kilidi kopartmış kırmış, yolcu tarafına geçmiş o kilidin de tornavidayla kanırta kanırta içine etmiş... X( Durum böyle olunca benim moralimde çakıldı tabii, gelemedim... Sizlerin telefonu da yok, haber de veremedim... Durum bundan ibaret... Tekrar kusura bakmayın...

Gelecek hafta da gelemem, Adapazarında yarışma var, sonraki hafta sonu da Adana'ya gidip bir Ströeger X20 Combo almayı planlıyorum Allah izin verirse ama sonra benden bıkacağınızı garanti ederim. :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Geçmiş olsun Cem Bey. İleriki haftalarda görüşür tanışırız artık.

ankarateam.png

AB RH (-)

• Teşekkür ederim sn. mrmataracı... Bende öyle olacağını umuyorum...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Geçmiş olsun Cem bey, sonraki haftalarda tanışırız inşallah. Ben sabah 06:20 de 1. çamlıktaydım, sonra ortalığı koyunlar basınca 2. çamlığa geçtim. Saati tam hatırlamıyorum ancak sonra Murat da geldi. Biraz fantazi atış denedik. Sonra ben saat 10:00 gibi ayrıldım. Bir tane de resim vardı Murat yükleyince bakarız.

• Resim geç ve eğri oldu kusura bakmayın ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img37.imageshack.us/img37/8230/img1954c.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Sevgili kyucel ve sert_? teşekkür ederim... İnşallah 3 hafta sonra görüşeceğiz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Ben sabah sizlere yetisemedim. Ogleden sonra 13:30 - 16:30 arasi paintsignin orada tek basima bayagi bir atis yaptim.

Bu hafta Evanix Blizzard S10 um geliyor insallah. Hatsanla vedalasayim istedim. :)

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Bu hafta Evanix Blizzard S10 um geliyor insallah. Hatsanla vedalasayim istedim. :)

hayırlı olsun, keyifli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png