MadMaster Predator.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar iltifatlariniz ve iyi temennileriniz icin sonsuz tesekkurler.Daha iyilerini siz yaparsiniz insallah.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• :D Elinize emeğinize sağlık.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• çok teşekkürler emeğinize sağlık.

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Official Post

Zaten değilmidirki Forumların, paylaşmanın ötesinde amatör girişimler sayesinde, bulunduğu ülkenin sanayisinin gelişimindeki katkısı, değilmiki AT44 lerle ilgili tartışmalarımız - uyarılarımız sonucu şu anda hiç bir bayiden AT44 temin edemezsiniz, çünkü tamamı toplatıldı, hatta Meydan avın elindeki 1 adet AT44 de almak istediler Meydan av sadece tüpünü verdi, tehlikenin bertarafı için.

Diyeceğim odurki Akif kardeşimin böyle bir girişimde bulunmasından dolayı kendisini tebrik etmemin ötesinde bu forumu hayatta tutuyor olmamızdan dolayıda tüm forum üyelerimiz olarak bu tür girişimlere vesile olduğumuz için gurur duyduğumuzu belirtmek isterim.

Tekrar tebrik ediyorum ve gelişmeleri bekliyorum, umarım Ülkemize yeni bir üretici doğumuna vesile olsun.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• İnşanlah AMİN. Nerde rekabet orda kalite ve uygun fiyat.

bursateam.png
    AT44 WX 10 LW NAMLULU
    Tasco 6-24x50Q
    Zoraki hp-01 Ultra 5,5mm
    Sarsılmaz Concorde Otomatik

Serkan YETİM "AB(+)"

• Satmayı düşünüyor musunuz bunlardan yapıp? ;tacli#

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Başarılarınızın devamını dilerim.
    Projenin sonuçlandırılarak seri üretime geçilip satılmasını dört gözle bekliyorum

• Satmayı düşünüyor musunuz bunlardan yapıp? ;tacli#

Sanırım o aşamaya daha zaman var gibi gözüküyor. :)
    Bir de seri imalat konusunda ülkemizde aşılması gereken bir çok prosedür olduğunu düşünüyorum. :him:s
    Umarım ilerleyen zamanda da bunlarda aşılır. :thumbdown:

• Ellerinize emeğinize sağlık,çok güzel bir çalışma olmuş.
    Bu tarz çalışmalar insana yaşam kaynağı oluyor,içinizdeki sevinç hiç bitmesin.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Ellerinize emeğinize sağlık,çok güzel bir çalışma olmuş.
    Bu tarz çalışmalar insana yaşam kaynağı oluyor,içinizdeki sevinç hiç bitmesin.

Cok guzel bir temenni tesekkurler.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Yaa madmaster yaa bu tüfeng iyi güzel de ne biliim adı sanki gebelik testi cihazı gibi çok aradınmı bu ismi

• Yaa madmaster yaa bu tüfeng iyi güzel de ne biliim adı sanki gebelik testi cihazı gibi çok aradınmı bu ismi

;lol;;rofl.;x;.z;şrofls;.:wel:co:m

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Güzel olmuş ama bence regülator şart. ;d;

Bir de koskoca hatsan at44 gibi bi silah yapıpta bunun üzerine sizin bu silahı yapmanız çok sevinç verici. :thumbup:

Hatsan bu işi bırak bence! ;director;

• Predator şakası bir yana alet hakikaten iyi ben kısmen konunun başından beri dizayn kriterlerini bildiğim için neticenin iyi olacağını tahmin etmiştim ve emin olun geliştirildikçe dahada iyi olacak .Yürü masterim kim tutar seni

• Durmak yok Yola devam abi :D

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Forumu uzun zamandır takip edemiyordum konudan yeni haberdar oldum Akif abi,tebrik ederim Allah yardımcınız olsun geçenlerde görüşemedik çok tanışmak isterdim ama bir daha kısmet olur inşallah çalışmalarınızda başarılar diliyorum ;d;

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal