Namlu ceketi kaplamadan geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gözün aydın serkan :rolleyes: neden gümüş renginde karar kıldın? böyle biraz karışık görünüyorda gözüme onun için sorayım dedim :him:s

namlu dış borusu deyil de farklı bir isim ile adlandırılıyor, namlu çeketi deniliyor buna,

• Sağol abi:).

Vallahi bilmiyorum bana sordular ne renk olsun krom -yok gri -yok diyince bende gümüş olsun dedim ve oldu :) .Aslında yotube de heralde bir vidyo izlemiştim bi ara orda da air arms s410 da yapmışlardı böyle bir işlem ordan çok hoşuma gitmişti.

Off şimdi hatırladım 1 saattir düşünüyodum neydi bunun adı diye :whistling: .

• çok guzel olmuş hayırlı olsun. bunların camo modeli ( alacalı kamuflaj renkli olanları ) da yaptırılabilir mi ?

• hoş olmuş, güle güle kullan.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gerçekden harika olmuş komple yaptırma imkanın varsa dene bence harika olur. tetiğide unutma

• Teşekkürler Mesut abi yarın kundağada el atacam bakalım nasıl olacak, komple boyamak için uğraşmak lazım ama nede olsa yakında değiştirecez ;keyf; .

• Webley raidere susturucuyu nasıl monte ettiniz? Zaten gizi susturucusu var.Yoksa namlusunu mu değiştiridiniz.?

• Bir fabrilatör tanıdığımın bana hediyesi orjinal halinden daha kaliteli bir boya ama rengi hoşuma gitmedi :) moderatör için araya bir parça yaptırmıştım termopol ustadan normal ucunda zaten vidalı bir sistem var o parçayı çıkarıp bunu takınca moderatör takılıyor.Raiderda gizli susturucu var böylece aşırı sesiz birşey oldu sadece çekiç yayının sesi geliuyor.

• Valla güzel olmuş. Malum önümüz kış bende sesi biraz daha kesmek istiyorum.
    Sanırım benimki el yapımı olcak :)

• çok güzel olmuş fiyat neye mal oluyor acaba ??

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• serkan abi nerden yaptırdın. tel no lınk veya herhangı bısı bende dusunyorum yaptırmayı

AT-44WX LW LONG BARREL :thumbup: