hatsana farklı yay

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar benim mod 125 yayı kırıldı yeni yay alıcam fakat hatsanın yayını almak istemiyorum onun yerine webley patriot yayı alsam benim hatsana uyarmı ve uyabilecek başka marka yaylar var mı hatsanın ki gibi güçlü olsun istemiyorum o yüzden webley düşünüyorum bide bu yaylarda 4.5 -- 5.5 gibi bir ayrım yok sanırsam doğru mu tşk.

• yaylı tüfeklerde mekanizma olarak bir fark yok diye hatırlıyorum yada öyle sanıyorum. Hatsan mod 125 yayının teknik özelliklerinin neler olduğunu öğrenmen gerekecek çünkü yayın dış çapı iç çapı spin sayısı torsiyon değeri vs alacağın yada almak istediğin yayda önemlidir bu bilgileri teyit edersen yatagun yada yabancı sitelerde istediğin yayı bulabilirsin bir sorun çıkaracağını sanmıyorum ama yaya bağlı olan diğer birkaç parçayı da değiştirmen gerekebilir. umarım yardımcı olabilmişizdir

• Yaylı bir silahın dizaynı dışında güçlü bir yay kullanmak tüfeğe hasar verip güvenliğinizi tehlikeye atabilir, kuruluyken tetik tırnağından kurtulma gibi bir durumda kendinizi veya sevdiklerinizi tehlikeye atarsınız. Ne yaptığınızın farkına varmadan orjinalinden güçlü yay takmanızı önermem. Dizayn gereği daha güçlü yayı sistem kaldırmayabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yaylı bir silahın dizaynı dışında güçlü bir yay kullanmak tüfeğe hasar verip güvenliğinizi tehlikeye atabilir, kuruluyken tetik tırnağından kurtulma gibi bir durumda kendinizi veya sevdiklerinizi tehlikeye atarsınız. Ne yaptığınızın farkına varmadan orjinalinden güçlü yay takmanızı önermem. Dizayn gereği daha güçlü yayı sistem kaldırmayabilir.

zaten ben orjinalden daha güçsüz bir yay olsun istiyorum bu yüzden patriot yayı düşünüyom galiba patriot yayı daha güçsüz mod 125 yayına göre yanılıyor muyum

• Patriot yayını motorsikletinize amortisör yayı olarak bile kullanabilirsiniz :) O derece büyük yani ;kihhik,

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Yay değiştirmek yerine gücü düşürmek istiyorsanız önce pistonun önündeki ağırlığı çıkarın hala güçlü geliyorsa ağırlığı geri koyup yaydan 2-3 spir kesin.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776