2008 Yeni Yılın ilk Ankara Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara ekibi,

Yeni yıla merhaba diyor muyuz ? Şöyle karlar altında.... ;tufey#

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• İsterdim ama hem hastayım, hem yarın işlerim var, ama gönlüm sizinle.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben de gelemem çocuk hasta ;(

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• geçmiş olsun hastalara.

Ben sivas a döndüm. yaza kadar takip ediyorum sizleri iyi buluşmalar hepinize

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• 06.01.2008 pazar bir buluşma olur mu ki ? gelen var mı ? katılım olur mu ?

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Ben bugün gittim ama çamlığa çıkamadım. Çıkılırsa ancak yaya çıkılır. Paintsign sahasında biraz atış yaptım ama kar hem hedefleri örtüyor hem de yansıyan güneş çok rahatsız ediyor. :!:

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• abi güneş gözlüğü ya da kar gözlüğü kullanırsan rahat edersin diyeceğim. ancak dürbünden yansıyan da rahatsız edecektir.

• Bende işlerimi bitirip, saat 2 gibi gittim, kompresör hala donmuş durumdayımış, tüpler dolu değildi ;#^+.
    tüpteki 130-140 bar havayla 3-4 kere doldurup atış yaptım, benim hw100'ün Benjamin'i sevdiğini gördüm, Benjamin'le 30 metre mesafede nerdeyse tek delik :thumbup:

ama AA'yı hem yağlı hem kuru attım, sonuçlar kötü çıktı, üzgünüm çünkü Benjamin stoklarıda bitmiş durumda X(

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• +1 bende bu gün aa ile 200 atış yaptım arada 10 da 3 sapıttı
    HW100 ü de bu gün modlamıştım modifiyeden sandım + yeni moderatör den olabilir dedim hiç aa dan olabileceği aklıma gelmedi modu biraz fazla kaçırmışım
    tüfek 10 atışta 190 bardan 60 bara düşüyor çekicin üstüne okadar yüklenmişimki atış sonrası valf kapatamıyor ve hava kaçırmaya devam ediyordu kronom daha gelmediğinden hızlara bakamadım ama şöle söyliim tüfek yaylı gibi tepiyordu ;şrofls;. geri modlamak için sökerken cıvataların çok zorlandığını gözlemledim şimdi iyi bir ayar da

• Alıntı

06.01.2008 pazar bir buluşma olur mu ki ? gelen var mı ? katılım olur mu ?

İşlerim şimdi bitti, nerede atış yapsam diye düşünüyordum . Buluşma yeri neresi, mekanın yerini tarif ederseniz gelirim. Veya kimse gelmezse kendimde giderim. Atış yaptığınız yer neresi merak ettim.

• Sevgili Erdem Sana geçmiş olsun , Murat Senin ufaklığada acil şifalar diliyorum...

Havalar bu soğuklukta devam ederse sanırım bir süre atışlara ara vermek durumunda kalacağız.Keza insan dışarıya çıkınca 10 dakikada donuyor.. Daha bu sogukların subat ve martı var... Sonra yaşasın özgürlükkkkk ;tufey#

• Arkadaşlar,Ankara buluşmalarını nerede yapıyorsunuz?Adres bildirebilirseniz müsait olduğumda buluşmalara katılmak ve sizlerle tanışmak isterim.Hepinize yeni yılda sağlık ve başarılar dilerim.

Osman Taşpınar

ebilgi@gmail.com

www.osman.com.tr

A Takımı Üyesi

• Official Post

Maşaallah Osman bey,

Bunca silah Pest kontrol içinmi ? :)

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Havalar ankarada bu aralar hiç artıya çıkmadığı ve geceleri -17 lere düştüğünden buluşmalar bir süreliğine azalacak gibi görünüyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bende işlerimi bitirip, saat 2 gibi gittim, kompresör hala donmuş durumdayımış, tüpler dolu değildi ;#^+.
    tüpteki 130-140 bar havayla 3-4 kere doldurup atış yaptım, benim hw100'ün Benjamin'i sevdiğini gördüm, Benjamin'le 30 metre mesafede nerdeyse tek delik :thumbup:

ama AA'yı hem yağlı hem kuru attım, sonuçlar kötü çıktı, üzgünüm çünkü Benjamin stoklarıda bitmiş durumda X(

kesinlikle benim diana mod 460 da benjamin i çok seviyor, AA dan baracuda ya kadar çoğu pellet var elimde denedim ama benjamin muhteşem, uzak mesafelerde bile inanılmaz isabetli düşüşü az

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Mustafa bey teşekkür ederim .Havalı Tüfeklerin Hepsini toplasan 1 Adet Diana Mod 54 Airking etmez. g;$i pest Kontrolünü kimyasal madde veya cihazlarla yapıyoruz.Bunlar sadece benim şahsi hobim.Selamlarımla.Osman

A Takımı Üyesi