HATSAN Rezaleti

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ayrıca forumu bu kadar gezdıysenız okuduysanız,zaten hatsan bı tufegı ısabete ozen gosteren bırı olarak almanız cok yanlıs.tavsıye ısteyenlere genelde daha kalıtelı 2.el tufekler onerılır.ama hatsan dıe tuttururlar.alırlar sonra da pısman olurlar.bunu genel ıcın yazıyorum,ustunuze alınmayın.ama bu kadar yazılıp cızılmısse mıllet bosuna konusmuyor.iyi gunler

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Üründe hata yoksa fabrikaya ve firmaya bu kadar yüklenmek abesle iştigal.Şimdi ben manometresi olmadığını bile bile FX T12 alsam ve sonra desem ki ben atış sayısını ayarlayamıyorum, kaç bar olduğunu şarjör hesabı yaparak atmaktan sıkıldım.Hadi bunun üstüne para verip FX gladiator ile değiştirelim desem bu durum ne derece mantıklı olur?Burda suç fabrikanın mı olur, distribütörün mü olur yoksa ben deniz kullanıcının mı olur?

Sedan araba alıp da bunun bagaj hacmi bana az geldi.Üstüne para verip SW modelini alayım derseniz acaba bayi size sizin istediğiniz şartlarda nasıl davranır?

İnsaf yahu !!!

• Bu konuda size hiç katılamayacağım.Santrale bağlandığınızda sizinle ilgili olduğunu düşündüğünüz numarayı çevirdiğinizde ilgili kişiler sizi olması gerektiği gibi ilgili ve alakadar bir şekilde dinleyip sorunu halletmeye çalışıyorlar.Ben bu bağlamda özellikle Teknik Servis bölümünden Fikret Bey'in müşteri ilişkileri bakımından sergilediği performansı gayet başarılı buluyorum.

• Konunun başında silahı kargoladığımı ve sorunlarını en ince ayrıntısına kadar belirttiğimi söylemiştim.Geri iade ettiklerini de okursanız uygun olur.

Hatsanın bunu izleyip gülmesi benim için sorun olmayacak....İzleyenlere vereceğim mesajlar akılda kalacaktır diye umuyorum.Kendilerinden ilgi görmüş olsaydım gam yemezdim.

Değiştirme talebime abes bakanların verdikleri örnekler doyurucu olmamış.Kaldı ki genelde hatsanı sahiplenici mesajlarınızı birçok konuda okudum.Sizlere saygı duyuyorum; hatta hatsan'ın çalışanlarından birileri olmanız bile muhtemel....Bu forumda gizli gizli izleyen hatsan yetkilileri var.

Dünyada garanti belgesi ile korunan birçok ürünün yenisi ile değiştirilme hakkı vardır.Örneğin bir laptop bile değiştirilebiliyor.Benimkini bırakın değiştirmeyi kapıdan sokmamışlar.

Sideprensesi07: ''benzin döküp yakma na gerek yok,ver bana ben onu bir adam
    edeyim,bütçesi düşük bir kardeşimize hediye edelim,ayrıyetden 100 metre
    videosunu da çeker yayınlarım,yanlış anlama beni burda kimsenin
    beğenmediği hatsan namluları ile çok işler yaptım'
    '

Aslında olabilir.Sevaba girerim.Hatta aklımdan şimdi geçti: Silahı foruma bağışlayayım,hatsan almak için çabalayan kardeşlerime denemeleri için yollayayım.Zaten denemelerden sonra aman aman diyeceklerini duyar gibiyim..Kafam karıştı napsam...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Hırsızın hiç mi suçu yok yavv?? ;$.,

Bir tüketici olarak bunu istemem neden etik değil.Mutlu Bey'in dediği gibi:''atla deve değil!''

Beni ahlaksızlıkla mı itham ediyorsunuz dostlar....?

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen refrigatior ().

Hocam burda hırsız yok ki suçu olsun.

Zamanında bir arkadaşım DELL 6400 laptop almıştı.O serideki tüm DELL 6400'lerde SONY DVD yazıcı vardı ve genelde 1 ay içinde pert oluyordu DVD yazıcılar.Yerine de daha kaliteli olan NEC marka DVD yazıcı takıyorlardı.Benim eleman da distribütör firmaya ve teknik servise mail attı.Bu DVD yazıcılar genelde hep bozuluyor.Acaba bendeki ürünün DVD yazcısını değiştirme imkanımız var mı?Servisten mail geldi ertesi gün."Bozulmamış ve çalışan bir ürünü neye göre değişeceğiz?"

Bir tüketici olarak bunu istemem neden etik değil.Mutlu Bey'in dediği gibi:''atla deve değil!''

Beni ahlaksızlıkla mı itham ediyorsunuz dostlar....?

Bu cümleyi hiç aklıma getirmedim bile.Sadece üzgün ve konu yüzünden duygusalsınız.

• Uzatmanın manası yok. Haklısın arkadaş değiştirmeleri gerekirdi tüfeği. Tüketici yasası varya ;
    al önce bir fotoğraf makinesi çek üç beş poz, sinmedi içine değiştir bir üst modeli ile ;onunlada çek üç beş poz oda sinmedi onuda değiştir bir üst model ile ............................................... (Böylece tüm fotoğraf makineleri hakkında yakından deneyerek kullanarak fikir edinebilirsin.)Nasılsa tüketici yasası var. Haklısın değiştirmeleri gerekir.

Ama bence keşke araştırmadan almasaydın...................... Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• vallahi arkadaşlar türkiye de birçok firmanın garantisi ürünü beğenmezseniz yenisi yada farklı bir modeli ile değiştirelim deniyor hatsanda neden yok bu
    neden beğenilmeyen bir modeli argeye alıp neden araştırması yapmıyorlar

• Yetkililere sormak gerekiyor.
    Fakat adamlar ürünlerini nasılsa satıyorlar bir şekilde. Satılan fiyatlarda belli. İsabetli diğer tüfeklerin fiyatlarıda belli . Sorgulamadan araştırmadan denemeden almamak en güzeli. Bende geç öğrendim (önce Mod125 sonra AT44Lw10 ve gladyatör) ama öğrendim.

Bu yüzden yanlış anlaşılmak istemem. Selamlar

(FX Gladiator DA(.22)
    AT44WX10(.22)
    hw45 (.177)
    crosman 2240
    crosman 2250B
    webley patriot (.22) 1.nesil

• Sadece aileme dert yanıyorum burada ; tabi aileye kabul edildiysek...

Bundan 6 ay önce Şırnak'tan askerlik hizmetimi bitirerek memleketime geldim.Kol Komutanı olarak görev yaptım ve askerlik bitimi Jandarma Subay olarak İzmirde eğitime başladım.Kişisel sebeplerden ötürü hizmeti bıraktım.Bu zaman zaafında eski havalımı yeğenime verdim ve yeni bir havalı almak için arayışa başladım.Şubat ayında forumu buldum ve üye oldum ; fakat bu arada zaman azlığından forumu tam anlamıyla gezemedim.Zaten silahı da almış bulundum.

Uyarıları dikkate almadığımdan eleştiren arkadaşlarım bunu göz önüne alırlarsa uygun olur....

Dikkatinizi çekerim; sizlerin telkinleri ile servise ulaştım ve meramımı dile getirdim.Mesajım servisin övüldüğü gibi olmayışıdır.Şimdi tekrar arasam ve dediğiniz gibi Fikret Bey'e laşsam ne farkedecek...? Olay şu:(şayet doğruysa) Birileri hatsandan silah alıyor ,o veya bu sebepten ötürü silahı parçalıyor,kırıyor,söküyor,dağıtıyor...vs ve servise yolluyor.Servis de silahı sıfırı ile değiştirip hiçbir ücret talep etmeden geri yolluyor.Benim silah tertemiz ama kapıdan sokulmuyor....la havle ve la kuvvete......

Mehmet

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• Aristonun çok beğendiğim bir sözü var diyor ki
    "Tecrübe hayatta yenilen kazıkların bileşkesidir" sende çok değerli bir şeye ulaştın tecrübeye bu parayla satın alınamaz bu yaşadıklarını edindiğin tecrübeye say bir daha ki sefere nasıl davranman gerektiğini en azından şimdi biliyorsun
    sonsuz saygılarımla

• +1
    Sevabıyla günahıyla bilerek alınmış bir silah. Silahta arıza yok. Üretim hatası yok.
    Sıradan bir tv alıp ; "Neden Sony gibi göstermiyor? " demeye benziyor. Selamlar

Bundan daha iyi açıklanamzdı g;$i .

• Yetkililere sormak gerekiyor.
    Fakat adamlar ürünlerini nasılsa satıyorlar bir şekilde. Satılan fiyatlarda belli. İsabetli diğer tüfeklerin fiyatlarıda belli . Sorgulamadan araştırmadan denemeden almamak en güzeli. Bende geç öğrendim (önce Mod125 sonra AT44Lw10 ve gladyatör) ama öğrendim.

Bu yüzden yanlış anlaşılmak istemem. Selamlar

Hasan Bey, AT44'den bir sıkıntınız var mı?