11 Temmuz 2009 Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman abi muhtemelen ben gelirim. Hatta bi ara 2 nolu çamlığa gidip yeni silahlarımı da denerim.

Tamam Kamuran,epeydir özletmiştin kendini,,tabii haklı sebebin vardı,, ;d;

benim tüp boş bu gün fırsat bulup doldurabilsem iyi olacak, dolduramazsam pompa veya yaylı getiririm.

sabah görüşmek üzere iyi günler dilerim.

A Takımı Üyesi

• Yarın ben de geliyorum. Arkadaşın motosikletini ödünç aldım, vasıta problemimi bu seferlik çözdüm.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• en az 15 şişeyle sabahın köründe bende ordayım :) ( buarada 1 nolu çamlık geçen haftaki yer değilmi??)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Kalkabilirsem eğer :) 0700 gibi bende orada olurum inşallah...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ben de yarın sabah 06:00'da oradayım. Bi 10 civarı şişe de bende var. Yalnız eblemis arkadaşımız motosikletle çamlığa çıkmakta zorlanmayacak mı? Bu kafama takıldı.

• Ben de yarın sabah 06:00'da oradayım. Bi 10 civarı şişe de bende var. Yalnız eblemis arkadaşımız motosikletle çamlığa çıkmakta zorlanmayacak mı? Bu kafama takıldı.

Zorlanırsa eğer PS'a park eder motoru birimiz gider alırız :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Ankaradayım uyanıp gelmeye çalışacağım ;#taban^l Ateşli bir gün olacak gibi ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Vallahi motosikletle çamlığa çıkılıyor da, motosiklet işi yalan oldu gibi. Bakalım, hayırlısı...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Arkadaşlar ben de gelmek istiyorum. Ancak arabam yok. Dikimevinden nasıl gelebilirim. Dolmuş falan o bölgenin yakınından geçiyor mu. Yada bir arkadaş beni eğer yolunun üzerindeysem alabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• merhaba, sanırım o civarda oturan birileri yok :(

dolmuş buluşma yerinin yakınından geçmiyor. yani sabah o saatte arabasız gelmeniz neredeyse imkansız gibi...

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Peki Kızılay'a yakın bir yerlerde oturan kimse yok mudur? Yani metro, ankaray yada bir dolmuş güzerhahında oturan kimsede mi yoktur. Eğer yoksa atış buluşmaları neden bu kadar sapa bir yerde yapılıyor diye sormak geliyor içimden. Neyse vazgeçtim gelmekten. Katılacaklara iyi eğlenceler...

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• sabah yıldızevler dolmuşlarının son durağına geleni ben alabilirim...Gelecek olanlar varsa pm atsın cep tel haberleşelim.yıldızevler dolmuşları kızılay güvenpark tan kalkıyor..atışları sapa yerde yapmak polis jandarma gibi güvenlik güçlerine hesap vermekten kurtarıyorda ondan..şehir içerisinde atacak halimiz yok herhalde ;şrofls;.

A Takımı Üyesi

• Ankaradayım uyanıp gelmeye çalışacağım ;#taban^l Ateşli bir gün olacak gibi ;kihhik,

Murat hoşgeldin,tatil iyi geçmiştir umarım..

Kamuranla Sen, Benim ,kılıfında uslu uslu duran Ateşlileri ortaya cıkarttıracaksınız bu gidişle .benide kötü yola sevketmeyin..biz bu yolları coktan bırakmıştık.. ;,;- ;şrofls;.

A Takımı Üyesi