Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence estetik bir pcp.Kullanımına alışılabilir,FX için bu şekilde ağaç bir dipçik düşünebilirim.

Silverking; senin FX T2 için yazdığın edebi metni oukumuştum.Çok şairane olmuş.Valla gözlerimin hafif buğulandığını hissetmiştim. ;( Bence FX'e kıyma.Zaten ondan yakışıklısını ve hafifini görmedim.

Koparma gülleri dalında kalsın...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Sevgili gepard ben de aynı konuyu ön plana çıkarmak istedim. Bir de bolt kolunun alışılmışın gerisinde olması kurma esnasında bir dezavantaj içerir ki kaynak noktasını değiştirmeden s410 daki gibi kurma neredeyse çok zorlaşır (bolt kolunun uzunluğunun kurma sırasında yüze teması) diye bir tahmin yürütüyorum. umarım yanlış tahmin yürütmemişimdir.

• Yahu alet zaten tekli, şarjörlü değil ki. Her atışta zaten pelet yüklemek gerekiyor, neyin kaynak noktasından bahsediyoruz? =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• şöle ki; örnek olarak, tekli webley raiderda kaynak noktasını veya pozisyonunuzu bozmadan bolta pelet sürüp atışa devam edebiliyorsunuz :thumbdown:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• güçlü bir tüfeğe benziyor... ama çok çirkin be :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Tüfek de biraz tüfeğe benzemeli. :love:
    Yoksa al bir namlu ve tetik tak tüpe olsun bitsin.
    Neden bu kadar uğraşalım ki. :rolleyes:

• Yahu alet zaten tekli, şarjörlü değil ki. Her atışta zaten pelet yüklemek gerekiyor, neyin kaynak noktasından bahsediyoruz? =)

Çok doğru ama ben biryerlerde şarjörlü resmini gördüm ayrıca şarjörlü bile olsa bolt için yine atış pozisyonunuz bozuluyor

• Vallahi bence çok şık bir tüfek bu. Zevk meselesi... Ben hastasıyım, imkanım olsa alırım bir tane long versiyonundan.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• tarz olarak benim de en sevdiğim tüfek türü.özellikle yaratıcı el yapım kundaklarla çok güzel görünüyorlar.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Gelse tadına bakardık; ya da tadına bakanları seyrederdik.Yurt dışında 600-700 Sterlin arasında fiyatları var.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• Yeniden konu açıp kirlilik yapmamak için buraya yazıyorum:

Bugün akşam haberlerinde Rusya ile Türkiye arasındaki vizelerin kalktığına dair anlaşmaya imza atıldığını söylediler.Muhtemelen 2 aya kadar da uygulanacağını söyldiler.

Acaba bu EDGUN artık kolayca ülkemize girebilecek mi? Ferdi olarak ya da ısmarlama ile kolayca alabilir miyiz?

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• Official Post

Değerli Arkadaşlar,

Ben bir rus arkadaşımdan EDGUN ile alakalı yardım istedim, yaptığımız ön çalışma sonucu bu firmanın yaklaşık 2 yıl önce 35 adet üretim yaptığı ve devamını üretmediğini, yeniden üretime geçilip geçilmeyeceği konusunun da belirsiz olduğunu öğrendim.

Şayet üretime tekrar geçilirse bu silahıda ülkemize kazandırma adına çaba göstereceğimin bilinmesini isterim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• vallahi harika olur mustafa abi. güzel tüfekler.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• EDGUN Türkiye ye gelicek olsun Condor dan anında vazgeçerim. Mustafa Bey sizden yoğun çaba bekliyoruz en azından gelip gelemeyeceği konusunda bizleri bilgilendirirseniz çok ama çok seviniriz.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Değerli Arkadaşlar,

Ben bir rus arkadaşımdan EDGUN ile alakalı yardım istedim, yaptığımız ön çalışma sonucu bu firmanın yaklaşık 2 yıl önce 35 adet üretim yaptığı ve devamını üretmediğini, yeniden üretime geçilip geçilmeyeceği konusunun da belirsiz olduğunu öğrendim.

Şayet üretime tekrar geçilirse bu silahıda ülkemize kazandırma adına çaba göstereceğimin bilinmesini isterim.

Forumda çok eski değilim ama Mustafa Bey'e inanırım getirir. Nikko ve Air Arms taleplerini kısa sürede sonuçlandırdı.EDGUN projesini de kısa zamanda halledebileceğine inanıyorum.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22