Hatsan AT44-10PA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok mantıklı ve başarılı demiş ve bunu Hatsana mal ederek Bravo demişsiniz. Pompalama sistemi var olan bir sistem. Extra bir mantık katılmamış olan bir sistem uygulanmış. Pellet itme kolunu nereden hareket ettiriseniz ettirin, ister pompalayın ister bolt kolu takın başarı buna bağlı değil.
    Sizin beğeninizi ifade biçiminizden, yeni tüfek satın alacak insanlar etkilenir ve hatsan mantıklı ve diğer tüfeklerden daha başarılı tüfek yapmış gibi algılanmasını istemedim. Bu yüzden gereksiz bir övgü diye bahsettim yazınızdan. Yazım dili yüzyüze ifadeden daha zor benim için. Umarım birbirimizi doğru anlarız.

• Atış sırasında özellikle kaynağın değişmemmesi ile tetik parmağının tetikte sabit kalması atıştaki isabetliliği son derece etkilemektedir.Bu düşünülen mekanima her iki durumu sağladığı için bence akıllıca bir tasarım.
    Tüfeğin genel kalitesi hususunda yapılacak şey law namlu ve regülatör takılmasıdır.Bunlar dışardan yapılabilirse bi sorun kalmaz.Law namlu belki biraz zor ama regülatör 200 tl karşılığı yanılmıyorsam 'termopl' tarafından takılıyor.

• anladım ilker bey bende öyle düşünmüştüm zaten ama pump action kafamı karıştırdı biraz emin olmak için sordum cevabımı aldım...tşk ederim silahın satış noktasınıda buldum fiyatı uygun,fakat AT44 LW 10x silahının fiyatına göre çok düşük nedeni ne olabilir sizce.... :him:s

LW farkı olabilir... ;)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• anladım ilker bey bende öyle düşünmüştüm zaten ama pump action kafamı karıştırdı biraz emin olmak için sordum cevabımı aldım...tşk ederim silahın satış noktasınıda buldum fiyatı uygun,fakat AT44 LW 10x silahının fiyatına göre çok düşük nedeni ne olabilir sizce.... :him:s

LW farkı ve henüz bir tüketici tarafından incelenmiş olmaması... ;kffx;

Eksilerini ve artılarını tüketici tarafından görecek ve ona göre hareket edecek.Ör: AT44WX 10 .Yok satıyor

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Kobay her zamanki gibi müşteri olacağından fiyat düşük olabilir mi acaba :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Acaba ilk kurban kim olacakkk...... :whistling: ??

Azzzz ssonnrraaaa...!!!!! :huh:

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• Bazen bu foruma sadece Hatsan muhabbeti yapmaya girildiğini düşünmeye başladım. Şurada kaldı 2 günüm başka bir şey duymadım. peh.

• Bazen bu foruma sadece Hatsan muhabbeti yapmaya girildiğini düşünmeye başladım. Şurada kaldı 2 günüm başka bir şey duymadım. peh.

O senin düşüncen.... ;kffx; Bizi bağlamaz ;keyfs;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

yapcek bişey yok zaten konu Hatsan AT 44 PA :) ;lol;;rofl.;#hims;,;-;,;-;şrofls;. başka ne konuşulurki dimi ama.................?????

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

+1 Hatsan olmasaydı bu forumun yarısı boş olurdu millete tartışacak malzeme çıkıyor ama bir yerden sonra sıkıyor. Papaz hergün pilav yemez olayı

• Benim demek istediğimde bu zaten.Başka konu yokmu gerçekten konuşulcak. review, modifiye falan. olmadı yabancı forumlardan alıntılar üzerine sohbet.

sevgili bigwolf ne hatsanı savunurum nede yerden yere vururum. rahat ol. ama demek istediğim senin forumun. bağlamazlarla oldu zaten herşey. kızdıın adamlarda senin için bizi bağlamaz tr deki 3-5 kullanıcı dediği için hep.bilmem kıt türkçemle anlatabildim mi.

• +1 Hatsan olmasaydı bu forumun yarısı boş olurdu millete tartışacak malzeme çıkıyor ama bir yerden sonra sıkıyor. Papaz hergün pilav yemez olayı

Kesinlikle katılıyorum. Eleştirilcek noktaları da bari derinlemesine ve yapıcı bir şekilde eleştirelim tüp mevzuularında olduğu gibi. Öyle kuru kuru hatsan şöyle hatsan böyle yazmak foruma hiçbişey kazandırmaz.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Gurbetteki hemşom Pelague,

Forum ne benim ne de senin...hepimizin.Kaldi ki iyisiyle kötüsüyle Hatsan hakkındaki yazılar Hatsanın yararına olacaktır diye düşünüyorum.Dikkat edersen başka ürünler de enine boyuna inceleniyor.Ele kolay kolay geçmeyen ürünler hakkındaki yorumlar da muhakkak eksik olur.

Kasap sevdiği deriyi yerden yere vururmuş :whistling:

Bana bakma sen....

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• Şu anda vatanımdayım ama 2 gün sonra Allah nasip ederse uçuyom. Bu arada samimiyetine inanarak bazen derinin çok yerden yere vuruldunu düşünyom.bazende kullananlar kırılıyor gibi.inanın bizim orda çok hatsan var ve hic bu kadar yerden yere vurulmuyor. hatsan hakkındaki yazılar yararına olacanı düşünmüyom. çünkü yararına yazı bence söyle yapılsaydı daha iyi demekle olur. kaliteli yapılsaydı, bes para etmez, az daha iyi olsun iki katı olsunlar gibi yazılar bence pek yapıcı eleştiri değil. yapıcı eleştiri tüp konusu gibi biraz. :thumbup:;)

• +1 Hatsan olmasaydı bu forumun yarısı boş olurdu millete tartışacak malzeme çıkıyor ama bir yerden sonra sıkıyor. Papaz hergün pilav yemez olayı

+ havali tüfek diye bir şey olmasaydı forumun tamamı boş olurdu.hatta bu forum olmazdı. ;kihhik,

PlaGue,

inceleme okumak istiyorsan arama butonunu kullanabilirsin.gerçi o incelemeleri çoktan okumuşsundur sen.hatta inceleme bile yapmışsındır kendi çapında. x;.z

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Yok hepsini okuyamadım. Ama inceleme falan yapcak düzeyde değilim. Zaten yapabilseydim cik cik öteceme oturup foruma bir inceleme koyardım.he unutmadan ben bana laf ederim öyle çap map güzel şeyler değil.Hepiniz Allaha emanet olun. Yolculuk bu gece.

• Ben kendi şahsıma konuşuyorum, yurt dışı forumları da arada sırada takip ediyor, bazı blogları takip ediyorum. İlgi çekicek bir şeyler olursa burada paylaşıyorum. Benim yabancı dilim var ama hepimizin yok, direk link paylaşımı ya da oradan alıntı yapmak da olmuyor. Oturup türkçeye çevirmek gerekiyor. Bu işi yapmaya da benim müsait zamanım yok. Ama alıntı yapıp ya ben böyle bir tüfek buldum ama bu yazıları anlayamadım yazan birisi olursa da yardımcı oluyoruz. Ayrıca türkiye'de bulunmayan ve bulunma ihtimali de olmayacak silahları forumda özveri yapıp (çevirisini yaparak) paylaşacak kişilere de sonuna kadar açığız. Emin ol Plague ben kendi adıma konuşuyorum, hatsan dan başka bildiğim tüfek , tabanca ve benzeri şey sayısı bir hayli fazla.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Sayın Nighthawk.Ben gerçekten kimseye ithamda bulunmayı düşünmedim. Söyledikleriniz ve yaptıklarınız için size saygı duyuyorum. Kişisel bazda bir yorumumda yok kimseye. Sadece forumda tuhaf bir hava var. Bir tartışma geyik+ Havalı silahlardan Hatsan üzerine yine tartışma ve geyik. Yoksa geçen senede ben forumun durumunu biliyodum. Nickim ne olduğunu bile hatırlamadım için yeni nick aldım.bilgilerimide hiç bir zaman doğru girmediğim için bulamadım nickimi. ;şrofls;. Üzüldüm forumun duruma açıkçası . umarım anlatabilmişimdir. Kırdığım kimse varsa özür dilerim. Hakkınız helal edin. Allahaısmarladık :thumbdown:

• güle güle x...

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380