İstanbul Team Neden Yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bende gelırım ama kesın olarak cumartesi aksamdan belli olur.

FİLİNTALAR GRUBU

• AA'lar gelsin hele: o zaman "buluşma" görün !!
    Galiba az kaldı.

AA'lar geldiğinde KIŞ'ta gelmiş olacak... Yağmur, Kar, Soğuk.. Yazın yaptığımız buluşmalar gibi olmaz sanıyorum..
    Mustafa bey'in AA'larla birlikle UFO'da getirmesi gerekecek :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Ankara takımı her hafta buluşma ayarlarken biz neden burnumuzun dibindeki yerde ayda bir bile buluşma ayarlayamıyoruz. İlla ki birilerinin organize etmesinimi bekliyoruz. Yağmur kar demeden her hafta buluşmalar gerçekleşsin. Her hafta 15 - 20 kişinin toplanması şart değil. 2 kişi bile buluşsa yeter.
    Ben her zaman hazırım ne zaman isterseniz gelirim.

• E ozaman bu pazar bekleriz gelmek isteyenleri. Yalnız pazar günü meteorolojiye göre şimşekli yağmur bekleniyormuş. Kuruda atış yapıp ıslakta da çay kahve içeriz, muhabbet ederiz.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• O zaman Bülent Bey'in de belirttiği gibi 8 Kasım Pazar saat 9:30 - 10:00 arası Ikea alt otopark diyelim mi?

FİLİNTALAR GRUBU

• Evet aynen öyle olsun. Ben hava ne olursa olsun geleceğim. En kötü ihtimalle çay, kahve içip biraz tabanca atışı yaparız.

FİLİNTALAR GRUBU
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock

• kısmetse yarın saat 9:30 da otoparktayım hava tahmınlerınede baktım hava döndü şansımıza yarın güneşli temiz bir hava bizi bekliyor :D

FİLİNTALAR GRUBU

• :thumbup:

kısmetse yarın saat 9:30 da otoparktayım hava tahmınlerınede baktım hava döndü şansımıza yarın güneşli temiz bir hava bizi bekliyor :D

:thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• x;.z x;.z m;s,S

FİLİNTALAR GRUBU
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bursa Team'den Marmara Team'e transfer oldum. Aktiviteler katılmak isterim. Yenilevent/Maslak civarındayım.
    Bu arada bana yakın scuba tüp dolduran yer var mı? PM ile dönüş yaparsanız sevinirim.
    Herkese selamlar
    :thumbdown:

• Merhaba Arkadaşlar,
    Bursa Team'den Marmara Team'e transfer oldum. Aktiviteler katılmak isterim. Yenilevent/Maslak civarındayım.
    Bu arada bana yakın scuba tüp dolduran yer var mı? PM ile dönüş yaparsanız sevinirim.
    Herkese selamlar
    :thumbdown:

yeni team hayırlı olsun, ama Ankara'ya transfer olsaydınız sürekli aktivite var bizde ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

yeni team hayırlı olsun, ama Ankara'ya transfer olsaydınız sürekli aktivite var bizde ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Opppps adam ayartmayalım :cursing:

• :)
    Mustafa Abi,
    Aradım ulaşamadım. Benim tüpü sizi orda dolduralım. 220 bar dolum yapabiliriz değil mi?
    Sevgiler
    Glock

• Official Post

:)
    Mustafa Abi,
    Aradım ulaşamadım. Benim tüpü sizi orda dolduralım. 220 bar dolum yapabiliriz değil mi?
    Sevgiler
    Glock

Telefonumda sorun var sanırım bazen çalmıyor, şimdi gördüm cevapsız aramanı, 300 bar'a kadar basarız, ne zaman istersen gel.

• yeni team hayırlı olsun, ama Ankara'ya transfer olsaydınız sürekli aktivite var bizde ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

ANkara ya iş için cuma gunlerinden birinde yyolum duserse uzatıp cumartesi ya da pazar size katılacagım
    Tum team a selamlar

• Telefonumda sorun var sanırım bazen çalmıyor, şimdi gördüm cevapsız aramanı, 300 bar'a kadar basarız, ne zaman istersen gel.

İlk fırsatta ordayım
    Sevgiler