Bu pcp tüp ne derece güvenli?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Allah korusun işi şansa bırakma...

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Darbe almasına imkan yok.. Çok güzel bir ambalajla göndermiştim.Onlarda aynen benim ambalajımı kullanarak geri yollamışlar.Sımsıkı, sarsılmaz bir şekilde tek başına yollamıştım.. Anlamadım neden böyle geldi..
    [Resim Engellendi: http://img111.imageshack.us/img111/5642/img1969.jpg]

[Resim Engellendi: http://img24.imageshack.us/img24/9440/img1967n.jpg]

Daha kısa mesafeden makina netleyemiyor.. Delik küçük ama, zayıf nokta sonuçta.. (delik diyorum, darbe diyeyim)

• 200 bar bu birşey olmaz diyemeyiz,gönder değiştirsinler adaş,yavv şu ürünü paketlerken niye son kontrollerini yapmazlar anlamadım gitti,çalışan işçilerin bazıları anladığım kadarı ile salla başını al maaşanı tarz dan görev yapıyorlar orda,yurdumuzun malı destekliyek de.böyle nereye kadar? yaylısını tavsiye ediyoruz 10 gün sonra abi tüfek bozuldu,pcp tavsiye edeceğiz standartı yok,kullanıcıya çeşit çeşit tüp yollanıyor fabrika dan,bunları kafa dan yazmıyorum kullanıcıların açtığı başlıklar dan örnek veriyorum,tüfeği kendin yap tüpü de ihraç et,500 alacağına 800 900 liraya alsın adamın içine sinsin,yanında dürbün de verip extra masrafa girme,kullanıcı geçmişe baktığın dan ilerisine de şüphe ile bakıyor,yer yer haklı da,

• Tüpü boşalttım Kadir Abi.. Yarın, arayıp tüpün değişimini isteyecem..
    Bende fabrikaya kızdım.3. değişim olacak.. Bir tüp değiştirmek bu kadar zor mu ? Neden üretimde bir standart yok ? Ucuz olunca, sandalyesinde oturacak tüpleri fiziki olarak kontrol edecek biri tutulamıyor mu?
    Hadi basınç testini felan boşverdim ama fiziki bir hasar bariz belli.. Ben bile tüpü alınca ilk 10 sn da anladım böyle birşeyin olduğunu... Kaldıkı kargoda oluşabilcek türde bir hasar değil.Hangi kargo şirketi , köpüklü koliden çelik tüpe bu derece bir hasar verebilir ? Yada yaparsa ne ile yapar, elmas ile mi daha sert bir metal ile mi...
    Herneyse kazasız belasız tüpümü boşalttım .

• geçmiş olsun. hep hatsan hep hatsan umarım köklü bir değişime girerler. bizde yabancılar gibi ülkemizin malıyla övünürüz.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• 200 bar bu birşey olmaz diyemeyiz,gönder değiştirsinler adaş,yavv şu ürünü paketlerken niye son kontrollerini yapmazlar anlamadım gitti,çalışan işçilerin bazıları anladığım kadarı ile salla başını al maaşanı tarz dan görev yapıyorlar orda,yurdumuzun malı destekliyek de.böyle nereye kadar? yaylısını tavsiye ediyoruz 10 gün sonra abi tüfek bozuldu,pcp tavsiye edeceğiz standartı yok,kullanıcıya çeşit çeşit tüp yollanıyor fabrika dan,bunları kafa dan yazmıyorum kullanıcıların açtığı başlıklar dan örnek veriyorum,tüfeği kendin yap tüpü de ihraç (ithal)et,500 alacağına 800 900 liraya alsın adamın içine sinsin,yanında dürbün de verip extra masrafa girme,kullanıcı geçmişe baktığın dan ilerisine de şüphe ile bakıyor,yer yer haklı da,

Sonuna kadar katılıyorum Kadircim... Bu arada işte eleştiri böyle olur... Çözüm de barındırır içinde... Helal olsun...

;d;;d;;d;;d;;d;

Sevgiler...

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Iyi ki farketmissin. Resimden gordugum kadariyla o noktada en az 1 mm oyuk var. Zaten cidari kac mm?

Zayif nokta!! az degil 200 bar hava basiyoruz. Ya farketmeseydin?

Malum, mevcut hasarsiz tupler icin o denli konu acildi forumda guvenli degil vs. diye. Bir de bu sekilde hatali tup ki Mazallah.

Boyle yaralanmalara hatta daha kotu durumlara sebebiyet verebilecek ve sadece dikkatli bir goz tarafindan 15-20 saniyede farkedilebilecek bir hatanin tespit edilememis olmasina uzuldum.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• arkadaşlar fx lerin dahi tüp materyali aliminyum.tamam hafiflik maliyet tabiki aliminyum daha ekonomik.ama okadar para veriliyor neden çelik değiller???

çelik olmamasında bir hendikap mı var?

SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.

• arkadaşlar fx lerin dahi tüp materyali aliminyum.tamam hafiflik maliyet tabiki aliminyum daha ekonomik.ama okadar para veriliyor neden çelik değiller???

çelik olmamasında bir hendikap mı var?

Aliminyummu daha ucuz ? :!:

• Alüminyum 3-4 kat daha pahalıdır

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Alüminyum tüp daha yüksek teknoloji gerektirir. Faydasıda hafiflik, paslanmazlık. vs..

• Aluminyum çelikten daha ucuzdur. Ancak yüksek basınca dayanabilmesi için uygulanan "cold metal forming" (soğuk metal işleme) denilen yöntemlerin oldukça pahalı olması aluminyum basınçlı tüplerinin çelik basınçlı tüplerden çok daha pahalı olmasına sebebiyet veriyor.

Aluminyumun en önemli artısı ağırlığının çeliğe kıyasla çok daha hafif olmasıdır. Uygulanan soğuk metal işleme yöntemleri sayesinde de çelikle yarışabilecek bir sağlamlığa ulaştırılabiliyor.

Saygılarımla.

• Ayrıca ilker beyin de söylediği gibi paslanmazlık da çok büyük bir artısıdır aluminyumun.

Aslında alumiyum demire göre belki 50 kat daha hızlı paslanır ancak bu pas aluminyuma çok sıkı bir şekilde yapışarak koruyucu sert bir yüzey oluşturur ve yapıştığı yüzeye bir daha hava gitmesini tamamen önler. Ancak hepimizin bildiği gibi demirde ise paslanan yüzey mevcut yüzeyden ayrılarakalt tabakaların da paslanmasına olanak tanır, aluminyumdaki gibi koruyucu bir tabaka oluşmaz.

Saygılarımla.

• bilgilendirme için çok teşekkürler...

SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.