stoeger x20 aldım umarım 1. N. patriotun yerini tutar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bu silahın tek parça ayaklığı ne derece iş görür dürbün biraz ağır gibi dampa şart mı nedersiniz?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen zaferrr ().

• Tüfeğiniz hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.
    Sorunuza gelince,yaylı tüfeklerde marka gözetmeksizin tamamında Dampa ayak kullanmanız dürbününüzün sağlığı için gereklidir.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• hayırlı olsun, dampasız hem sıfırlama zor olur, hem dürbününüz tehlikededir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ya tüfeğin kutusunda x20 yazıyor üzernde x10 anlamadım valla yarın geri vermeyi düşünüyorum

• O nasıl oluyor siz x20 diyemi aldınız peki?

Buarada bayağı arttı ilgi x20 ye bende alacaktım mod54 çıkmasaydı karşıma.

• bugün değiştirdim sorun yok ama dürbünsüz sentetik modelini aldım. Aslında sentetik pek tercihim değil ama bu silahın sentetiği silahın dengesini bozmayacak bir yoğunlukta ve fiyatına göre de iyi bir alete benziyor.Herkese teşekkürler

• hayırlı olsun . bu silah hakkında tecrübelerinizi bekliyorum .

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Arkadaşlar silahı biraz önce denedim silah fiyatına göre gerçektende iyi bir silah. 10 metrede desteksiz 5 atıştan 4 ü 5 kuruş byüklüğünde biryerde toplandı ilk başta dizel etkisinden dolayı biraz sendeledi atışlar ama sonrasında gerçekten toplu atışlar ortaya çıktı (Anlattıklarım dürbünsüz sentetik modelidir) . Gez tertibatı fena değil sağ ve sol ayar çıt çıtı biraz dandik ama ayarı bozulmuyor.Silahın benim için en önemli özelliği dengesi ve hafifliği oldukta güzel tasarlanmış çünkü patriottan sonra hafif bir silah doğrusu çok iyi geldi. Ayrıca silahı kurmak oldukça kolay hatsan mod 70 aklıma geliyorda baya kas yapmıştım X]#+, bu silah hem daha güçlü hemde kurulması kolay tepmeside oldukça yumuşak tetik yolu biraz uzun ama alışınca bu sorun ortadan kalkıyor. Ve en son konu tahribatı; pek fazla cisimde deneyemedim ama 10 metrelik mesafede normalden kalın bir sacı nerdeyse deliyorduu x(; mod 70 le aynı saca attığımda gözle görülür bir fark var.

pellet:pro magnum ts10

• çok güzel tekrar hayırlı olsun güle güle kullan .

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• kac paraya aldıgınız yazarmısınız bende x20 wood combo almayı düşünüyorumda?

• sağol davraz. Arkadaşım 149 dolara aldım yanındada 2 kutu gamo pellet aldım senin alacağın kombonun sentetik olanının fiyatı 189 dolar ahşap olanıda 239 dolar.

• stoeger kullanan arkadaşlar,tüfeği söküp piston u yeşil greslemenize gerek yok,tecrube ile sabittir bu tüfekde,yeşil gresli 100 metre de şişe kıramıyordum ;şrofls;. gres siz hali ile defalarca şişe kırdım,bir gün öncesi gressiz kırdım,ertesi gün gresli hali ile kıramadım olay bu,

tavsiyem LPS yağ alın tüfeği dağıtmadan yayın ordan içine sıkın,bu yağı tüfeğin genel bakımında da kullanabilirsiniz,çok fonksiyonlu bir yağ dır kendileri,bu yağı kullandık dan sonra başka hiç bir yağ sürmeyin tüfeğinize,içine dışına neresine sürerseniz sürün,korkmayın dizelleme yapmaz g;$i ben patriotun içine şişenin 3 de 1 ni boşaltım,ona rağmen ne patlama ne dizelleme oluştu tüfek de,pas nedir bilmez dim bu yağ varken elimde,

LİNK

http://www.gozdehirdavat.com.t…DgOalv1VCMGn4J&id=184

• Linkteki yağ temizleyici yazıyor.
    Tüfek yağsız kalmaz mı?
    Zarar vermez mi? :him:s

• abi yanlış yağı göstermişim ;kihhik,

buyrun burda doğrusu

http://www.gozdehirdavat.com.t…tYIMH2ZKOlCivU&id=188

• O nasıl oluyor siz x20 diyemi aldınız peki?

Buarada bayağı arttı ilgi x20 ye bende alacaktım mod54 çıkmasaydı karşıma.

s,;s:pinch:

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png