BSA 8-32 x 44 Bugün elime geçti.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • E-bay dan almış olduğum BSA 8-32x44 Dürbünüm bugün elime geçti arkadaşlar.

Satıcı kişi ile birkaç mesajlaşma sonrasında ürünümü 23.07.2009 tarihinde gönderdi. Satın aldığım dürbün 30.07.2009 tarihinde aslında Ankara Bahçelievlerden bana dağıtıma getirilmiş ama bizim komşu saolsun bana kağıdı vermeyi unutmuş. Bugun barkod numarasından arama yapmasam daha nerede kaldı bu dürbün diye bekleyecektim.

Resimleri cep telefonu ile çektim..

Daha iyi resimleri daha sonra veririm..

[Resim Engellendi: http://i26.tinypic.com/2gsokdu.jpg]

[Resim Engellendi: http://i29.tinypic.com/25qu64k.jpg]

[Resim Engellendi: http://i28.tinypic.com/2ccur90.jpg]

[Resim Engellendi: http://i26.tinypic.com/ip4en5.jpg]

• Hayırlı olsun Mustafacım... Eğer beğenmezsen diye söylüyorum, ben beğendim ;)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hayırlı olsun, rüzgarsız günlerde güle güle kullanın :)

• Dürbün gerçekten çok net göstermekte. Ayrıca benim gibi gözü bozuk olupta gözlük kulanan arkadaşlarımız varsa kesinlikle tavsiye olunur. - 0 + gerçekten çok başarılı bir şekilde çalışmakta. İyi bir tercih yapacağınızı söyleyebilirim. Dürbünü yurtdışından mı ? yoksa yurtiçinden mi almayı planlamaktasınız ?

• Peki Mustafa abi, artıkıl netliği hakkında da biraz bilgi verebilir misin.Artıkıl'ı net değil diyen var, artıkıl'ı kalın diyen var.Ben mildotlu olanı alacağım.
    Ebaydan , usa ' ya postalatacağım.Oradan gelen bir arkadaş 1 ay içerisinde bavuluna koyup gelicek. Sizdeki iyi şansmış direk gümrükten geçmiş uğraşmadan :)

http://cgi.ebay.com/BSA-Tactic…52BUA%26otn%3D2%26ps%3D33

Bu dürbünü almayı planlıyorum.% 100 feedback var.Kaplamasız olan modeli alacağım yani :)
    Bu arada sizdeki de mildot değil mi?Genelde kaplamalı olanlar duplex diye geçiyorduda..

• Hocam bu ürün Hongkongdan geliyor, satıcıya bir sorun (ki siz sormasanız da çok büyük ihtimalle öyle yapıyordur) gift ve 10 dolar gösterebilir misin diye. Evet diyorsa bavul fln karıştırmanıza gerek yok. 2 hafta içinde sorunsuz elinizde olur.

O riski alamam diyorsanız %10 komisyonla bizzat o riski alırım sizin için ;şrofls;.

• Gift, sporting goods vs. ile zamanında çok bilgisayar bileşeni getirttik.
    Ama hiç gerek yok.Hiç riske girmeye kafa yormaya deymez.Acelem yok bir yere kaçmıyorum.Arkadaşa aldırırım koyar bavuluna gelir : )
    Ayrıca kıllığına gelipte koliyi açarsa istenilen evraklar vs. adamı öldürür. :D

• Hayırlı olsun dürbününüz güle güle kullanın

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Hocam öyle açacaklarını fln zannetmiyorum. Kaldı ki express ile bile göndermiyor. Üstelik eğer takılma gibi bir sorun olursa en kötü yapacağınız şey geri gitmesini istemek olur. Satıcı da zaten bu tür dönüşleri kabul ediyor. Geri ödeme taahhütü veriyor. Ayrıca ben bu şekilde çok çalıştım, çok daha büyük kutular geldi sorunsuzca.

Ayrıca birşey söyleyeceğim, bu dürbün metalden bildiğim kadarıyla. Arkadaşınızın bavulunda farkedilme olasılığı daha fazla ve arkadaşınızın başına alacağı dert ile sizin burada karşılaşacağınız dert mukayese edilemez diye düşünüyorum...

Yine de siz bilirsiniz.

Saygılarımla.

• Peki Mustafa abi, artıkıl netliği hakkında da biraz bilgi verebilir misin.Artıkıl'ı net değil diyen var, artıkıl'ı kalın diyen var.Ben mildotlu olanı alacağım.
    Ebaydan , usa ' ya postalatacağım.Oradan gelen bir arkadaş 1 ay içerisinde bavuluna koyup gelicek. Sizdeki iyi şansmış direk gümrükten geçmiş uğraşmadan :)

http://cgi.ebay.com/BSA-Tactic…52BUA%26otn%3D2%26ps%3D33

Bu dürbünü almayı planlıyorum.% 100 feedback var.Kaplamasız olan modeli alacağım yani :)
    Bu arada sizdeki de mildot değil mi?Genelde kaplamalı olanlar duplex diye geçiyorduda..

Diğer illere nazaran biz Başkentte olanlar daha şanslıyız arkadaşlar ve gerçekten gümrüğe takılsa bile bu gözünüzü korkutmasın. Forumda daha önce ilk aldığım dürbün olan ZOS 'un gümrüğe takılmasından sonra eğlenceli geçen maceramı yazmıştım.o'na bir göz atın.Kısa süre de de dürbünümü gümrükten tüm yasal iiznlerimi alarak hemde 5 kuruş bile ödemeden almıştım.

Evrak hzırlamak inanın sadece 5 dakikanızı alır.. Pc den çıktı almak sanırım çokta zor değil.. Meraklanmayın ve gümrüğe takılsa bile izin almanız çok zorda değil.

Bu linkini verdiğin dürbün gerçekten güzel. Mildot olmasıda bir artı. Benim dürbünde de var mildot.

Yakın bir tarihte 1.5-10x40 bir dürbün daha alacağım...

Bir Airarms daha alma niyetim var da :)))

• Uyarılarınız için teşekkür ederim , alperenayd...
    Dış kısmı plastik ama içinde metal var mıdır bilemiyorum.Ama sırtçantasıda olacağı için mesafe ölçemeyeceği için sıradan dürbün diye geçirebilir diye düşünüyorum.
    mustafa abi;
    Bir sürü aşama var ve yeminli çevirmen ' e kullanma klavuzunu talimatları çevirtildiğini okumuştum.Abd gibi bir imkanım olmasaydı sporting goods ile düşük fatura bedeli ile şansımı deneyebilirdim.Ama hiç mi hiç gerek yok.Kafaya takmaya bile gerek yok.Nitekim ben bile dürbün TR ye gelince ücretini vereceğim.Sağolsun arkadaş çok vefalı..

Birde dürbünle daha fazla haşır neşir olursanız , artıkıl kalınlığını, artıkılın netliğini merak ediyorum(artıkıl'ı silik çıkan bir bsa varmışta...)
    Siz hangi kullanıcıdan almıştınız sakıncası yoksa link verebilir misiniz?

• Uyarılarınız için teşekkür ederim , alperenayd...
    Dış kısmı plastik ama içinde metal var mıdır bilemiyorum.Ama sırtçantasıda olacağı için mesafe ölçemeyeceği için sıradan dürbün diye geçirebilir diye düşünüyorum.
    mustafa abi;
    Bir sürü aşama var ve yeminli çevirmen ' e kullanma klavuzunu talimatları çevirtildiğini okumuştum.Abd gibi bir imkanım olmasaydı sporting goods ile düşük fatura bedeli ile şansımı deneyebilirdim.Ama hiç mi hiç gerek yok.Kafaya takmaya bile gerek yok.Nitekim ben bile dürbün TR ye gelince ücretini vereceğim.Sağolsun arkadaş çok vefalı..

Birde dürbünle daha fazla haşır neşir olursanız , artıkıl kalınlığını, artıkılın netliğini merak ediyorum(artıkıl'ı silik çıkan bir bsa varmışta...)
    Siz hangi kullanıcıdan almıştınız sakıncası yoksa link verebilir misiniz?

ebaydan aldığınız ürünün çıktısını almanız yeterli.Burada dikat etmeniz gereken bir nokta var. Ürün gelirken mutlaka ürünün kodu ve satış numarasını bilgiler bölümüne yazdırın. Ayrıca ürünün üzerine gerçek değerini yazdırın arkadaşlar. Ebayda aldığımız dürbünlerin pek çoğu zaten 100 doların altında fiyatı var.Ebaydan aldığınız ürün çıktı yani kodu ile birebir olmalı. ayrıca paypal ile ödeme yapacağınız için paypal hesabımızın bulunduğu bankaya paypaldan alacağınız bir çıktıyı onaylatıyorsunuz. ebaydan aldığınız çıktı , banka onaylı çıktı ve gümrüğün verdiği yazı ile birlikte Ankarada bulunan emniyet genel müdürlüğüne şahsen başvuruyorsunuz.( diğer illerdeki arkadaşlar mektupla başvuruda bulunduğu için süreç biraz daha uzuyor, başkentte olmamızın avantajı burada yatıyor bizzat gidip elden veriyorsunuz .) Memur arkadaşlar inanın çok yardımcı oluyorlar. Hiç gözün korkmasın.

Artıkılın netliği ve kalınlığı gerçekten mükemmel. Dedim ya ilk yazımda da ben gözlük kullanıyorum. Hem miyopum , hemde astimatım var. Öyle böyle değil bir gözüm 2.50 ve diğer gözüm 2.75 :) -0+ ayarı ile öyle bir güzel ayarladım ki cam gibi görüntü aldım.

• Mustafacigim hayirli olsun.

Uzulurdum vallahi geri donseydi onca zahmetten sonra

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Hayırlı olsun abi tüfeğin üstünde çok yakışıklı durmuş. Kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt