15 AĞUSTOS 2009 Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Osman abi, Oncelikle kusura bakma yanına ugrayamadım bugun.

Bulusma oldu toplam 5 tufek vardı. Gozlerimiz sizleri aradı...

Bülent buluşmaya katılmayı bende isterdim ama işim vardı..müsaitsen şimdi Paintsaigane gel ,gelecek Arkadaşlar var.

A Takımı Üyesi

• abi ben saat 14:00 te ayrıldım oradan. Aksama komsumuzun dugunu var, malesef gelemeyecegim. size iyi atışlar.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Ben 1200 gibi PaintSign'dan ayrılıp 1400 gibi Bolu'ya doğru yola çıktım... Hadi toplanın gelinde bir buluşma da Bolu'da yapalım :) Çam ormanının içinde, göle karşı hem atar hem mangala takılırız... Hava mis gibi, gölgede üşüyebilirsiniz bile...

Bülent fotoğraflarını Pzt. akşamı yükleyebilirim, az sabır pls... :) Bu arada Glad'in gerçekten güzel silah, hayırlı uğurlu olsun, artık 100 m.'den sen de 1, 2, 3, 4, .... diye sayarsın bugünkü gibi ;d;;tese;kkur;d;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cmblc ().

• Hepinize iyi tatiller :)

Murat sende mi tatildeydin, gelmedin?...

8o

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bu arada Rıfat abi 15 günden sonra atışları da özlemiş sanırım, 30 m. 5'li gurupman çalışması yaptık bir ara, mrmataracı 10 kuruşun yarısı bir alanda topladı 5ini de, çok beğendim fakat fotoğraflamak aklımıza gelmedi... 8| Harbiden iyi gurupmandı... ;d;;d;;d;

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Bu gün güzel bi buluşma oldu yine. Şişe patlattık, boş fişek kovanlarını havaya uçurduk, grupman yaptık ve uzak mesafede yeni hedefi denedik. Ben Cem Abi' ile tanıştım; kendisi çok iyi, sohbeti çok zevkli bir insan. Ayriyetten grupmanlarda çok iyiydi; Rıfat Abinin grup zaten süper, bide Ahmetin grup vardı, oda koysun resmide görelim. ;şrofls;. İyiki varsın Ankara team. ;keyf;

• Ben uyanamadım sabah. Bir dahaki sefere artık.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Bugün katılmayı istiyordum ancak gece çok geç yattım bi arkadaşımın evindeydim haftaya inşallah,, ve artık tabanca degil tüfek istiyorum :),, eylülden önce alamaycagım bakalım sabır sabırr :)

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Gayet güzel bir grupman yapmıştım ama Bülent abi kağıdı atınca resmini koyamadım.(Crow un işine geldi )Önemli değil silah ve atıcısı hala burada daha iyisini yaparım ;tufey# ;tufey# ;tufey#

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Benim bu organizasyonlardaki ilk katılımım olmasına rağmen beklediğimden çok daha güzel geçti, İnşallah başka buluşmalarda da buluşmak üzere ;avci;
    xeaglex ben sana grupmanın resmini çek demiştim :P

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• Ankara team'ın yeni üyesi Sayın; M. Bersel ÇELİK ;şrofls;.;kovboys; arkayı hazırlayın yeni üye gaydı yapacaaam'ı sadece başkan diyebilir ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Bu gün güzel bi buluşma oldu yine. Şişe patlattık, boş fişek kovanlarını havaya uçurduk, grupman yaptık ve uzak mesafede yeni hedefi denedik. Ben Cem Abi' ile tanıştım; kendisi çok iyi, sohbeti çok zevkli bir insan. Ayriyetten grupmanlarda çok iyiydi; Rıfat Abinin grup zaten süper, bide Ahmetin grup vardı, oda koysun resmide görelim. ;şrofls;. İyiki varsın Ankara team. ;keyf;

Crow teşekkür ederim, bende sizleri çok sevdim... Zaten AnkaraTeam'de sevilmeyecek insan yok, herkes son derece alçakgönüllü, sevgiyi ve saygıyı bilen, insan gibi insanlar... Bu günkü buluşmadan, katılım maalesef az olmasına rağmen, bende çok zevk aldım... Katılımın yüksek düzeyde olduğu günler ise buluşma "tadından yenmiyor". Her hafta sonu buluşmak dileğiyle...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Bu arada Rıfat abi 15 günden sonra atışları da özlemiş sanırım, 30 m. 5'li gurupman çalışması yaptık bir ara, mrmataracı 10 kuruşun yarısı bir alanda topladı 5ini de, çok beğendim fakat fotoğraflamak aklımıza gelmedi... 8| Harbiden iyi gurupmandı... ;d;;d;;d;

Sevgiler,

Alet işler el övünürmüş. FX'ler gerçekten çok güzel aletler. Maharetin 8/10'i tüfekte. Zaten Bülent'te 100 m atışlarında 1,2,3,4 diye her vuruşu saydıkça yüzünde güller açıyordu ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bak şimdi böyle yazdık ya bazı mihraklar şakşakçı diyecekler ;d;;d;;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Rıfat Abi şakşakcılıkla ilgisi yok, Gladiator gerçekten harikaymış.

Ben doyamadım herkes gittikten sonra 2 saat daha atış yaptım Paintsign da. Bu arada atış alanına şemsiye koymayı çok güzel düşünmüşler, güneşten hiç etkilenmeden keyifle atış yapılıyor.

Atış yaparken volkanertekin geldi. Ankarateamin eski gediklilerinden. Onunla tanıştık. Izmit te çalıştığı için pek katılamıyormuş ankara buluşmalarına. ama orada da silah sevdasına devam ediyormuş ateşli silahlarla poligonda. Çok hoş bir sohbet oldu. Daha da konuşacaktık ama dün akşam kız istemeye gideceklermiş, erken ayrıldı. Umarım herşey gönlünce olmuştur. :thumbup:

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Yeni üye kaydı yapaaacaaaamm ı ben söylemiştim :) yapacamda...! gel görürsün.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• buluşmaya katılmayı çok istedim ama kısmet olmadı, bizde akşam üzeri Osman abi ile paintsign de buluştuk, saolsunlar arkadaşlar iki poşet şişe bırakmışlar onları patlattık, biraz grupman yaptık, ama uzun bi aradan sonra grupmanlar pek hoşuma gitmedi, yeniden çalışmalara başlama zamanı gelmiş artık.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• buluşmaya katılmayı çok istedim ama kısmet olmadı, bizde akşam üzeri Osman abi ile paintsign de buluştuk, saolsunlar arkadaşlar iki poşet şişe bırakmışlar onları patlattık, biraz grupman yaptık, ama uzun bi aradan sonra grupmanlar pek hoşuma gitmedi, yeniden çalışmalara başlama zamanı gelmiş artık.

Serdar Bunlarda resimlerin.. :)

[Resim Engellendi: http://s2.directupload.net/images/090816/temp/434syeqm.jpg]
    [Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/090816/temp/vuq2qef9.jpg]

A Takımı Üyesi

• Bülent işte resimler;

[Resim Engellendi: http://img15.imageshack.us/img15/5456/1003448d.jpg]

[Resim Engellendi: http://img269.imageshack.us/img269/2251/1003446b.jpg]

[Resim Engellendi: http://img30.imageshack.us/img30/4250/1003447.jpg]

Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen cmblc ().

• Hayırlı olsun Bülent eline de yakışmış :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776