Sonunda Evanix Blizzard S10 Bolt Action silahımın siparişini verdimmm geliyor.....

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kendime bi iyilik yaptım ve siparişini verdim bi sorun çıkmaz ise yarın elimde arkadaşlar gelince daha detaylı yazacağımm....:) x;.zx;.zx;.zx;.z;tufey#

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız İnşallah. ;tacli#

Güzel bir inceleme yazısı yazarsınız artık.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız İnşallah. ;tacli#

Güzel bir inceleme yazısı yazarsınız artık.

kesinlikle şöyle güzel bir karşılama töreni hazırlayacağım yarın boy boy fotlarınıda atacağım merak etmeyin arkadaşlar hele bi gelsin....... :love::love:

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun güle güle kullanın bol isabetli atışlar

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• sağolasınız arkadaşlar allah olmayanlara nasip etsin inşallah...

Saygılar....

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Arkadaşlar silahı biraz önce kargodan aldım....
    Silah üzerinde 150 bar hava vardı.. iş yerinde biraz atış yaptım sesi gayet güçlüydü birde kapalı alan ((pasaj içi) olduğu için ses yüksek çıkıyor birazdan eve gidip açık ortamda deneme fırsatım olacak....en kısa zamanda bi tane susturucu almayı düşünüyorum.....
    Tüfekte sevmediğim bi özellik biraz ağır buldum kollarım koptu açıkcası....
    Hill pompayı deneme fırsatım olmadı ama parça geldiği için toplayıp taktıktan sonra kutusuna tekrar koydum ...Pompayı biraz boşa bastım güzel gerçekten ufak bir modifie ile arabamın tekerinide şişirmeye yarayacaktır eminim...::):):):)
    dürbün optima bildiğiniz gibi biraz büyük ama faydalı bişeye benziyor...:)
    şimdilik bu kadar izlenirim ilerleyen zamanlarda guruplarada başlayarak düşüncelerimi yazacağım arkadaşlar..

saygılar...... x;.zx;.zx;.zx;.zx;.z

• hayırlı olsun abi allah bize de nasip eder inşallah( şimdiden para biriktirmeye başladım) #hims ;rofl.;

HATSAN MOD 80 22. cal

dandik bir dürbün vardı o da gitti ;( kaldımı elinde GEZ GÖZ ARPACIK

• Hayırlı olsun :)

Daha tüfek çok ağır kollarım koptu diyosanız, evde tüfeği doldururken ne düşüneceksiniz merak ettim :)

Tüfeğini pompayla dolduran biri olarak diyebilirim ki kolları çok geliştiriyor :) Daha önce bilek güreşinde yenemediğim arkadaşlarımı yenmeye başladım (sadece 2 haftada) ;lol;

• Hayırlı olsun :)

Daha tüfek çok ağır kollarım koptu diyosanız, evde tüfeği doldururken ne düşüneceksiniz merak ettim :)

Tüfeğini pompayla dolduran biri olarak diyebilirim ki kolları çok geliştiriyor :) Daha önce bilek güreşinde yenemediğim arkadaşlarımı yenmeye başladım (sadece 2 haftada) ;lol;

Evet söylediklerin tek tek çıktı arkadaşım dükkanda silahı açtığımda ağırlığıyla moralim çok bozulmuştu.... ;(;( .....ama evde kullanınca fikrim değişti....:):):)
    patrondan izin alıp eve erken geldim başladım ateş etmeye zevkine vardıkca silahın bambaşka bişey olduğuna kanaat getirdim yaylılarla boşa saç baş yolmuşum dürbün ayar edeceğim diye pcp ile 5. mermide duvara çivi ile çaktığım danino kutusunu çivinin kafasına denk getirdim ve (10 metrede) fırlattı attı ,hatta çivinin kafası dahi büküldü...:):):):) derken üzerinde dolu gelen hava 100 bara düştüğünde pompayı denemek istedim...
    ilk taktığımda basmaya başladığımda her yerinden hava kaçmaya başladı fazla sıkmadığım için..... anahtar buldum geldim ve birleşe noktalarını güzelce sıktım ve başladım pompalamaya 100-130 arası pek değildi ama 150dediğinde kollarımdaki ağrıyı yavaş yavaş hissetmeye başladım yavaş yavaş basarak 150 den sonra biraz dinlendim pompa ısınmıştı 5 dakika sonra tekrar başladım ve 220 bastım kollarım baya ağrıdı daha ham olduğum için ilerleyen zamanlarda çocuk oyuncağı gibi geleceğine eminim ...
    he bide en güzel yanı karın kaslarım çalışıyor biraz göbeğim vardı 2 ay sonra bişey kalmayacağına eminim.... ;lol;;lol;;lol;;lol;

Bir müddet sonra amacım bi tane susturucu almak ve silahın atış kapasitesini 40-50 lerden 90 lara çıkarmak olacak..... ;şrofls;.

• Aman, siz siz olun evin içinde bir daha kullanmayın. Tahribat gücünü şöyle anlatayım: namlunuzdan çıkan bir pellet kafa tası kemiğini kırabilecek güçte, kaldı ki sizinki bir evanix yani normal pcplerden nispeten daha güçlü bir tüfek. Allah korusun çok büyük kazalara, (Allah göstermesin) ölüme neden olabilir kolaylıkla.

Ayrıca bildiğim kadarıyla evanixlerin kullanım basıncı 200 bar, siz 220 basmışsınız. Aman 200 ün üstüne çıkmayın derim. Fazladan metal yorgunluğu vs. (Kullanım basıncından emin değilim, yanlışım varsa lütfen düzeltin.)

Tüfeğinizi güle güle kullanın, kazasız belasız güzel grupmanlar dileğiyle :)

• Aman, siz siz olun evin içinde bir daha kullanmayın.

Yok üstad sen yanlış anladın duvara dedimse evin içerisinde değil tabikide.....
    Bzim komşunun topraktan yapılmış kerpiç evleri var dışarı bahçedeki duvarına çaktık hedefi oraya ateş ettik.....:):):) Evin içerisinde kesinlikle ateş etmem...
    He bu arada dediğin gibi çok güçlü bir silah benim hatsan mod125 ile sıktığım delikli tuğlayı 1 deliğini delip 2. de kalırdı . fakat evanix silahımla Dynamic Air Bullets düz mermi ile sivride değil 2.deliğide delip 3.de kalıyor gerçekten harika bi silah ben çok beğendim arkadaşlar ....... ;d;;d;;d;;d;

gelelim tetik konusuna hiç abartılanlar kadar sert değil tabi ar6 yı bilmiyorum ama gayet yumuşak geldi bana ......

• kullanma klavuzunda ne kadar hava doldurman gerekiyorsa o kadar bas, yokmu bir uyarı yazısı?

• Ayrıca bildiğim kadarıyla evanixlerin kullanım basıncı 200 bar, siz 220 basmışsınız. Aman 200 ün üstüne çıkmayın derim. Fazladan metal yorgunluğu vs. (Kullanım basıncından emin değilim, yanlışım varsa lütfen düzeltin.)

Bir iki defa pek fazla bir sorun olacağını samıyorum ama 220 barda uzun süre bekletmeyin.