Smith & Wesson Air Pistol 8" Chrome .22 (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Sevgili arkadaşlar,

Uzun zamandır bahsini ettiğim ve orijinali 4,5mm namlu çapı olupta 5,5mm ye modladığım tabancamın fotoğrafları,

Kusura bakmayın fotoğrafları sarı ampül ışığında çektiğim için renkleri sarı çıktı ama en azından net görüntüler oldu.

airgunturk.com/attachment/736/ airgunturk.com/attachment/737/ airgunturk.com/attachment/738/ airgunturk.com/attachment/739/

airgunturk.com/attachment/740/ airgunturk.com/attachment/741/ airgunturk.com/attachment/742/ airgunturk.com/attachment/743/

airgunturk.com/attachment/744/

• Cok kiyak...

peki bu silaha oranla baykal in mk 651 (emin degilim, baska birsey de olabilir) modeli nasildir ? tipi cok vahsi

• Official Post

Zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki,

fakat bu silah Havalı tabancalar içinde yüksek kalite işçiliğiyle öne çıkar.

• Official Post

mustafa abi 5,5 hızı kaç bu arkadaşın ^^
    mdifiye sonucu

Ayarları ilk açtığımda 800 fps gibi idi fakat aşırı gaz tüketmesi ve her atış sonrası ani ve aşırı tüp soğumasından dolayı biraz kıstın ve bu hali ile 14,3grains benjamin ile 725fps civarı hıza sahip.Ama 6,35mm namlu geldi ve vakit bulduğumda 6,35mm olarak upgrade edeceğim,sonuçta tabanca olması,uzun mesafe değil yakın mesafe silahı olması ve yakın mesafe de büyük çap'ın dezavantajının olmaması ve yüksek enerji üreteceği için bu değişimi yapacağım.

• Temiz işçilik ve kaliteli bir silah birleşince yine Mustafa abimin ustalığı ortaya çıkmış. Paylaşım için teşekkürler.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• görünüşü yeter... çok güzel olmuş...

• genelde evde atış yaptığım için tabancaları daha çok sevmeye başladım.
    modifiyeyi kesinlikle merak ve hevesle bekliyorum.

• Hocam peki baykaldan bu yazdiginiz performanslari almamiz mumkun
    olabilir mi ? bugun p23 ile atis yaptim biraz dergilere vs. eminim ki
    tas atsam daha cok zarar verirdi...

• Official Post

o silahı denemedim bilmiyorum,ama modifiye ile bir miktar hız artar,hatta sizdeki P23 te .

• o zaman ilk etapta benim p23 icin ne yapabiliriz ? ortalama maliyeti ne olur ? kisaca yazarsaniz cok sevinirim.

• Official Post

Maliyet sıfır,

silahı sökeceksin,horoz yayını sertleştireceksin.yada valf önü yayını birazını kesip gücünü düşüreceksin.

• silahi sokmeye kadar basarabilirim sanirim :) ama gerisi hakkinda pek emin degilim.

• Mustafa abi HW45 e ne zaman sıra gelecek sabırsızlanıyoruz X]#+,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Official Post

Mustafa abi HW45 e ne zaman sıra gelecek sabırsızlanıyoruz X]#+,

Ya nasip ;tacli#

• Maliyet sıfır,

silahı sökeceksin,horoz yayını sertleştireceksin.yada valf önü yayını birazını kesip gücünü düşüreceksin.

Mustafa Bey tekrar merhaba,

Ben bu silahi actim, horoz yayini da buldum. Ama nasil sertlestirecegim
    hakkinda bir fikrim yok. O yayin ustunde mi islem yapacagim yoksa baska
    yay mi almam lazim ?

• Official Post

Aynı yayın biraz kalınını yaptırıp takmalısınız.

• Eline saglık çok güzel olmuş.Bende 1 aydır bende bu tarz bir silah alacam ama karasız kaldım aynı zamanda ankarada düzgün bir silah bulamadım

Senin ve ya bana arkadaşların tavsiye edebileceginiz silah modellerine ihtiyav var.Cogunlukla toplu silahlarla ve metal olanlarla ilgileniyorum.Hele birde ankarada alabilecegim bir yer varsa bana söylerseniz cok memnun olurum .