Smith & Wesson Air Pistol 8" Chrome .22 (5,5mm)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eline saglık çok güzel olmuş.Bende 1 aydır bende bu tarz bir silah alacam ama karasız kaldım aynı zamanda ankarada düzgün bir silah bulamadım

Senin ve ya bana arkadaşların tavsiye edebileceginiz silah modellerine ihtiyav var.Cogunlukla toplu silahlarla ve metal olanlarla ilgileniyorum.Hele birde ankarada alabilecegim bir yer varsa bana söylerseniz cok memnun olurum .

hoşgeldiniz cenk bey, sizi tanışalım bölümüne de bekliyoruz.

• Aynı yayın biraz kalınını yaptırıp takmalısınız.

Mustafa Bey, cok tesekkur ederim. Benim alet su an parcalanmis
    bir vaziyette duruyor. O yayi Istanbul da nereden temin edebilirim ?
    Bir de silahin ucundaki namluyu govdeye balayan demir parca (ufak
    cubuk) su an gorunurlerde yok gibi :) onunla ilgili bir soyleyeceginiz var midir :)

Tesekkur eder, iyi calismalar dilerim.

• Official Post

Mustafa Bey, cok tesekkur ederim. Benim alet su an parcalanmis
    bir vaziyette duruyor. O yayi Istanbul da nereden temin edebilirim ?
    Bir de silahin ucundaki namluyu govdeye balayan demir parca (ufak
    cubuk) su an gorunurlerde yok gibi :) onunla ilgili bir soyleyeceginiz var midir :)

Tesekkur eder, iyi calismalar dilerim.

Öncelikle Profil bilgilerinden franko yerine gerçek ismini girsen,yaşın doğrumu yazılı bilmiyorum,değilse onuda düzenlesen,bende küçüğümsen sevgi ile büyüğümsen saygı ile isminle hitap etsem.

YENİ ÜYELER İÇİN

Ayrıca bu sizin silahı ben daha önce sökmedim,ve istanbulda vs... bu yayı bulabileceğinizi sanmıyorum,bu yayı elinize alıp bir sanayi sitesine gidip,bulacağınız bir yay imalatçısına bu yayın biraz güçlüsünü istediğinizi belirtip yaptıracaksınız,

• Mustafa Bey tekrar merhaba,

oBugun P23umu yeni yayiylakullandim.Fazla uzaktan deneme sansim
    olmadi. Yanimda mukavvlar duruyordu,nlara bi kac el ates ettim. Bir
    baktim hic zorlanmadan 15 kati delmis. Hosuma gitti baya :) Tesekkur ederim :)

Ve de emin olmamakla beraber, tetik mesafesi kisalmis gibime geldi yeni yaydan sonra...

Selamlar

Mehmet

• Bir soru daha sormak istiyorum... Tup kullanimi ne kadar farkeder bu modifikasyondan sonra ?

• abi şimdi
    1- namlu 5.5 olunca ,eski 4.5 pellet yuvası yanii şarjörü nasıl 5.5 yaptınız?

2-ucuna silencer çok gereklimi? menzili olumsuz etkilemiyormu?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Bir soru daha sormak istiyorum... Tup kullanimi ne kadar farkeder bu modifikasyondan sonra ?

Tüp kullanımı bir miktar artar bu oran sizin yayınızın gücü ile orantılı,ama bunu yapmamış olsaydınız,silahınız,oyuncak silah gücünde kalacaktı,şimdi ise bir şeyler yapabilecek güce sahip oldu.

abi şimdi
    1- namlu 5.5 olunca ,eski 4.5 pellet yuvası yanii şarjörü nasıl 5.5 yaptınız?

2-ucuna silencer çok gereklimi? menzili olumsuz etkilemiyormu?

1 ) Şarjör 6,35mm ye dahi modifiye edilebilecek seviyede müsait,5,5 için orijinal top u 5,60mm rayba ile genişlettim,

2 ) Silencer bence gerekliydi,modifiye sonrası ses abartılı,ateşli silah gibi çıkıyordu,olumsuzluk yok,zaten şimdi yeniden değişiklikle 6,35mm ye modluyorum.

• Tesekkur ederim tekrar. Profil bilgilerimi degistirdim ama hala franco romano gorunuyo :)

• Standart yayin kalinligi 1.10du, yeni taktigim 1.30

Mustafa Bey sizce nasil ? Ideal midir yoksa daha kalini kullanilabilir mi ?

P23 icin...

• Official Post

Daha kalın yaparsanız negatif özellikler ortaya çıkmaya başlayacak,namluda karlanma gibi,ve ne kadar kalınlaştırırsanız,bir o kadar da fazla gaz harcamaya başlayacak,gerçek ateşli silah tabancalar bile 20 - 25 metre mesafelerde kullanılır,ki bu tabanca ilede şimdiki gücü ile 20 - 25 metrede isabetli ve etkili atışlar yapabilirsiniz.

Kullanıcı adınız değişmez,kasıt profil bilgilerindeki isminizdi ve bu da değişmiş,

• modifiye gerçekten güzel olmuş ama ben bunun orjinal halini istiyorum izmirde oturuyorum internetten satın almak dışında başka nereden temin edebilirim bu silahı siz nerden aldınız yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

• o siteye baktım ama 4'' ve 6'' llık modelleri var 8'' yok yaa :(

• Official Post

Belki meydan av da bulabilirsin ama fiyatlar oldukça uçuk olacaktır,6" de oldukça baba bir silah,dikkate al derim.

• peki sizinki satlık mı Mustafa abii... :P

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• Official Post

peki sizinki satlık mı Mustafa abii... :P

Satılık olsaydı satılıklar bölümünde olurdu ^^

• veli beydeki son 6" te bu gün bir arkadaşım tarafından satın alındı , 4" ler satışta bilginize

• olury a abi belki daha düşünmemişinizdir bundan sonra düşünürmüsünüz anlamında sorduydum ama demkki satma gibi bir düşünceniz yok.Napalım bizde veli abinin başının etini yeriz isteriz bundan diye... #hims

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#