Trijicon ACOG 4x32 Rifle Scope :) o artık benim :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kadir hayırlı olsun güle güle kullan.
    Cahilliğimi mazur gör ama bu aletin yakınlaştırması 4-32 arasımı yoksa 32 mercek çapımı.Görüntüsü gerçekten çok nette kafama takıldı. :him:s

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• Ufacık aletten böylesi görüntü kalitesi şaşırtıcı cidden

Cem,
    optiklerde büyütme düşük ise görüntü kaliteli, büyütme fazla ise daha bozuk/karanlık oluyor zaten. cidden şaşırtıcı olan 50x ya sahip aşağıdaki dürbünün 2500 dolar/euroluk fiyatı ve 50x daki görüntü kalitesi

s&bender FT riflescope

Bursa'daki fuarda görme imkanım oldu, dehşet ötesi...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kendin den 4x zoomlu, 32 ön mercek yapisina sahip dürbün dostum ;tacli# o resim den biraz daha net görüntüsü var,bunun red dot u vardi,1x32 ve 2x zoomlusu,pil derdi olmasin dedim sürekli,hem 4x li :) clik yetmedigi yerde arkadan musluk contasi ile destekleme imkanim dahi var ;şrofls;.

• Eğer 4 x bu kadar yakınlaştırıyorsa bizim 9 x hikaye o zaman.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• sabit zoomun amacı nedir kadir abi ? biraz konsantre olsan sende 4x yaparsın :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Cem,
    optiklerde büyütme düşük ise görüntü kaliteli, büyütme fazla ise daha bozuk/karanlık oluyor zaten. cidden şaşırtıcı olan 50x ya sahip aşağıdaki dürbünün 2500 dolar/euroluk fiyatı ve 50x daki görüntü kalitesi

s&bender FT riflescope

Bursa'daki fuarda görme imkanım oldu, dehşet ötesi...

Erdem abi 50x li dürbün ile nasil ates ediyorlar onu anlamis deyilim :him:s vurus noktasi oldukca degisiyor :him:s 40x li dürbünüm ile o attigim mesafeyi mümkün deyil vuramam,vurmam icin hedefin 15 20 metre hisasina baska bir hedefe nisan almam gerekiyor :him:s yan clik kurtarmiyor,kurtarmasi icin,dürbün bileziklerinin sagina yada soluna conta yada oring türü bir malzeme yerlestirmem gerekiyor,ama ayak boslugu o kadar deyil,kagitdan baska birsey girmez :him:s atesli olunca durum degisirmi onu bilemem :him:s

• sabit zoomun amacı nedir kadir abi ? biraz konsantre olsan sende 4x yaparsın :)

ayni anda mesajlarimizi okeylemisiz ;tacli# evet dogrusun ama mevcut dürbün cok agir,desteksiz atacagim mesafe de cok zorlar,bu da basari sayilmaz,ve 40xli dürbünüm den daha net bir görüntü veriyor,ayrica bendeki dürbün 10 dan basliyor zoom olayi,ikisini bu ayardan kiyaslarsak paralax ayarini da katarsak 4xli bu dürbün daha net görüntü sunuyor,bir aksilik olmaz ise 2 3 aya kadar yeni bir dürbün gelecek,FT yarisma tipi mildot özelligine sahip :) onu istiyorum,o gelsin fx gladi modlatacagim :rolleyes: :thumbdown:

• o 50x dürbünün yanına pişkin pişkin add to cart yazmışlar ve öhöem şeklinde o butona basanlar da vardır tabiki.Bu arada Kadir bey orijinal sitesinde dürbününüzün gece ve gündüz retikıl durumu gösterilmiş.Gece bakıldığında retikıl aydınlık gözüküyor(çevre ışığını toplayıp retikıla yansıtarak)Pil vs olmadan aydınlık retikıl sağlanmış oluyor yani.Sizin üründe bu özellik var mı?

• abi gece gece aklima birsey soktun beni yari donla disari cikardin ;şrofls;. sirf karanlik ortama bakmadim,yaklasik 450 metredeki oteli gözetledim,% 100 artikili net gördügümü söylüyemem ama orta noktayi görebildim tam net olmasada,ince nokta atislari icin bu mesafede olumsuz gece karanlikda,gündüz gördügüm arti kil netligini gece tam anlami ile göremedim,

• Zaten retıkılın tamamı değil ortasında küçük bir artı şeklinde bir renklenme oluyormuş(benim baktığım modelde amber rengiydi).

• abi arti kilin orta noktasini % 100 net gördügümü söylüyemem,ama gördüm yinede,yani catisma aninda o noktaya göre atis yapilabilinir,

sunuda belirteyim gözetledigim güzargah da sokak lambalari da vardi,

• O zaman gayet özenli bir taklit bu.Verdiğin paraya değmiş gözüküyor.Tekrar hayırlı olsun.Gene güzel atışlar görücez demekki.

• Hayırlı olsun kadir abi. Kopya bile olsa harika bişeymiş gerçekten. :thumbup:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• O zaman gayet özenli bir taklit bu.Verdiğin paraya değmiş gözüküyor.Tekrar hayırlı olsun.Gene güzel atışlar görücez demekki.

evet abi verdiğim paraya değdi,birde o 80 dolarlık olanı görseydim tam olacakmış ;şrofls;.

Hayırlı olsun kadir abi. Kopya bile olsa harika bişeymiş gerçekten. :thumbup:

sağol teşekkür ederim kardeşim :) yarın için hazırlık yapayım dedim,dürbünü taktım ayakları tam sıkmadı :him:s vida yarım tur dönse yetecek ;kihhik, ama ben bir sorun yaşamayım diye aynı gün 11 mm to 20 çeviren adaptör sıparişi geçmiştim :P

zaten ayak boyu kısa dürbün ün.fx glad ın şarjör kolu ileri geri giderken çok rahat edemiyor,alanı daraldı,bu adaptör o sorunu da ortadan kaldıracak,bunların hesabını o gün yapmıştım ;tacli#

saygılarımla

• ben onu deyilde tüfeği gece görüşlü yapacağım ;şrofls;. ALLAH ne verdiyse dolduracağım tüfeğin üstüne ;şrofls;.

• gece görüşün ülkemizde satışı yasak diye biliyorum :) ama sen sizin oralarda bir alman vatandaş ayarlayıp getirebilirsin gibi :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• hayırlı olsun, güle güle kullanın

ebay'dan hangi satıcıdan aldınız? yada ebay harici bir yerden aldıysanız link alabilirmiyiz? güvenilir ve türkiyeye gönderim yapan birilerini bulmak ve bilmek önemli,

şu dürbünü alsak gelirmi acaba? http://cgi.ebay.com/BSA-Deerhu…trksid=p4634.c0.m14.l1262

türkiyede 500 tl civarı, yurt dışı fiyatı 150 tl (çok ilginç doğrusu)

Saygılar

• gece görüşün ülkemizde satışı yasak diye biliyorum :) ama sen sizin oralarda bir alman vatandaş ayarlayıp getirebilirsin gibi :)

gece görüşlü derken el lambası takacağım ;şrofls;.

sağolun teşekkür ederim,linkini verdiğiniz yere bir sorun türkiye ye gönderiyormu,ben sıpariş geçmedim pek anlamıyorum yurt dışı alış verişten,linki bulursam eklerim,ama sizin linkini verdiğiniz yer oldukça sağlam,11000 üzerin de satış gerçekleştirmiş,ben de dürbün sıparişi geçecektim,çin den deyil amerika üzerin den,şuan beklemeye geçtim yerin kulağı var g;$i 2 3 ay idare edeceğim artık :) dürbün konusunda son noktayı koyacağım hayırlısı ile,aradığım özellikde bir dürbün ebay da bulamadım,bir tane bulduk özelliği biraz düşük,satıcı şartlarımızı kabul etmedi,350 dolar lık bir dürbün idi,vaz geçtim,2 3 ay idare edeceğim böyle,yeni gelecek ürünleri beklemeye karar verdim,ne gelecek bilmiyorum,ama ses getirecek ürünler olacağı kesin :P
    bundan bir şey olmaz ;tacli#