HaleStorm PCP Air Rifle by Air Venturi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bildiğimiz At44'ün aynısının tıpkısı bu ;kihhik,

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• Bildiğimiz At44'ün aynısının tıpkısı bu ;kihhik,

ta kendisi.....Hatsanın dış piyasaya aracı firma ismi ile sürdüğü silahlar bunlar..

Ör: HAMMERLİ

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Aranızda kulelide okuyan olduysa bu hatsanın üretimlerinin hammerli diye bilinen tüfeklerin kopyası olduğunu anlardınız ;tacli# pnömatik tabancalarıyla ünlüdür ve tüm kule ekibinin kesin defterlerinde stickerleri bulunur :thumbup: sanıyorum patentini satın aldı hatsan onun adına üretiyordur. üstatlarımızın bunları hatırlaması lazım ya hammerli - antschütz

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• ''Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır '' derlerya hatsanda bi yiğit işte ... ama ticaret yönünden piyasada nasıl dağılacağını iyi biliyor lakin silahlarını sevmiyorum mod125i beni öldürdü bitirdi tek kelime ile 1 kutu ince mehmetle 5 metredeki noktayı göbeğinden vuramadım lanet olsun dedim sattım hemen bidahamı eve bile uğratmam....... :Bal:taC::Bal:taC::Bal:taC:X(

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• lakin silahlarını sevmiyorum mod125i beni öldürdü bitirdi tek kelime ile 1 kutu ince mehmetle 5 metredeki noktayı göbeğinden vuramadım lanet olsun dedim sattım hemen bidahamı eve bile uğratmam.......

Kabahatin hepsi Hatsan'da olmasa gerek....İnce Mehmet'in hiç mi suçu yok? ;şrofls;.
    Hatsan'ı hiç sevmiyorum ama işi silah+saçma şeklinde düşünmek gerek biraz da..

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

• doğru diyorsun ama glad+ince memet nasıl bir performans verir ben bunu merak ediyorum ona göre değerlendirmeye esas kriterler ortaya çıkar

• doğru diyorsun ama glad+ince memet nasıl bir performans verir ben bunu merak ediyorum ona göre değerlendirmeye esas kriterler ortaya çıkar

Serbest çağrışım: glad+ince memet = ferrari+LPG #hims #hims http://arsiv.sabah.com.tr/2004/07/18/dun101.html

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Serbest çağrışım: glad+ince memet = ferrari+LPG #hims #hims http://arsiv.sabah.com.tr/2004/07/18/dun101.html

SONUÇ...:

Mustafa Serdar Abi 1 saat sonra yanınızda ve prestij sarsılmasın die FX i elinizden alıp verdiğiniz parayı ödeyerek silahı götürecektir...... ;,;-#hims;lol;;lol;

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• İnce Mehmet+ Glad =Lpg+Ferrari

;lol; ;lol;

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• İnce Mehmet + Glad > (Mod 125 + Fx Pellet ) x10
    g;$i;şrofls;.

Tartışmalar her zaman olacak. İnsanız sonuçta...

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

İşte bu da yeni editlenmiş videosu::

pyramidair'den hatsan reklamı

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22

• :him:s

İnce Mehmet + Glad > (Mod 125 + Fx Pellet ) x10
    g;$i ;şrofls;.

formülün açılımı galiba şöyle: mod 125 ile atılan fx pellet en fazla 15 m de hedefe isabet ediyorsa, glad ile atılan bir ince M. 150 m den daha uzak bir mesafede isabet sağlar. fazla mesafenin tayini için de araştırma ve grup çalışmaları yapılmalıdır. yoksa bu çalışma ince M. için fazla mı ince olur? :him:s :)

• güzel öğretiyor ;kihhik, otların içine tüpü koyup hava basıyor ;şrofls;. onun 20 yards ına benim 20 metrem ;tufey# diz çökerek oturakdan destek yardımı aldım ;şrofls;. açık arazi,

at44 yeni versiyon:

[Resim Engellendi: http://img233.imageshack.us/img233/8009/dsci05651024x768.jpg]

[Resim Engellendi: http://img269.imageshack.us/img269/5154/dsci05661024x768.jpg]

not: bu atışlar tüfek henüz çok yeni iken yapılmıştır,ve gördüğünüz gibi promagnum çok güzel bir veri sağladı,ancak pellet namluya sürülürken zorluk çıkarıyor,gün olur bir yerini bozar,ben fx ve jsb pellet den başka kullanmıyorum pcp tüfeğimde,bu da tüfeğimi ne kadar sevdiğimi gösteriyor

[Resim Engellendi: http://img195.imageshack.us/img195/4794/sylvester.gif]

saygılarımla,

• 14.3 grain saçma ile ortalama 940 fps atışlar......

Gruplar iyi fakat sideprensi07'nin grupları daha iyi olmuş.... ;şrofls;.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

[s]FX Gladiator.22