05 Eylül Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Baktım konu açılmamış bu saate kadar, ben açayım dedim :) Her zamanki gibi saat sabahın körü, yer 1. Çamlık...

Gelmesi muhtemel olanları yazdım aşağıya, gelemiyecekler isimlerinin üstünü çizsinler :)

cmblc
    bulenth
    teknosman
    gmby (bu sefer AA'lı olsun lütfen)
    fender
    mrmataraci
    atikomu ve nejat albayım
    raptorx
    thenighthawk
    kyucel
    crow
    lynx
    xeaglex
    dc0se
    serdarhavsut
    egedeniz
    ....

Gecenin bu vaktinde nickini hatırlayamadıklarım kusura bakmasınlar lütfen, bir zahmet onlarda kendilerini ekleyiversinler...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Cem abi ben 2 haftadır gelmek için can atıyorum da crow (abim) uyanamıyor ki bi türlü olmadı bu hafta XeagleX le gelirim İnşallah 5 eylülde buluşmak üzere ;grin;

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png

• Cem abi ben 2 haftadır gelmek için can atıyorum da crow (abim) uyanamıyor ki bi türlü olmadı bu hafta XeagleX le gelirim İnşallah 5 eylülde buluşmak üzere ;grin;

Sen abini uyandırmak için bir sürahi soğuk su dök başından aşağı, eğer kızarsa benim dediğimi ve bana kızmasını söyle... 350 Mag.'ı da kapın gelin... Canım 350 m.'den şişe kırmak istiyor :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• benim eğitimlerin başlamasından önceki son buluşma bunu hayatta kaçırmam....12-13 ünde sabah 9:30 da eğitim var....gerçi sabah gelir 1-2 saat kalır geri giderim ama sabah 6 da max. 4-5 kişi oluyoruz...herkes 9 dan sonra gelmeye başlıyo....

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• (29.08.09) Cem Abi bu haftaki buluşmadan çok keyif aldım.İnşallah 5 eylülde gelmek için arabam olur. :P Tekrar görüşmek üzere.

• (29.08.09) Cem Abi bu haftaki buluşmadan çok keyif aldım.İnşallah 5 eylülde gelmek için arabam olur. :P Tekrar görüşmek üzere.

Deniz, aracın olmasa da foruma bir yaz... Mutlaka katılımcıların birinin yolu üzerinde ya da yakınındasındır... Birlikte gelebilirsiniz...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Bugunden ıtıbaren 1 aylık ızne ayrıldım.... yaşasın izinnnn.... penude yazın penude ....

O zaman bir FT müsabakası organize et Mustafa'cığım, baya ara verdik müsabakalara :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tamam şoyle uzun soluklu bir yarışma yapmayalı epey oldu..

Hemen organize olalım ve yapalım şu yarışmayı...

Bizim sincaplar duruyor ve bakıma ihtiyaçları var.. yarın ugrar durumlarına bakarım... benım 4 taneyı hala almadım duruyorlardı.. kendı sıncabını alan var mı paintsingten.. ?

Sincaba ihtiyacımız olacak ve kimde ne var hemen öğrenelim arkadaşlar....

• Sincaplar hoşaf olmuş artık, Siluet daha zevkliydi sanki. Hem hedeften kaynaklanan problem yaşanmıyor.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• silüet için ebaydan bakayım dedim one adamlar 20 parca için 70 usd den asagı rakam ıstemıyorlar... 30 parca ısın rakam ıstedım bırısınden bana 110 usd dedı :) ohaa oldum... bırde naklıye ıcın 35 usd ıstemez mı ?

bakalım bızım sıncaplardan gerıye neler kalmıs :) hehehhe...

• Bugunden ıtıbaren 1 aylık ızne ayrıldım.... yaşasın izinnnn.... penude yazın penude ....

İzin güzel şey... sen yinede hafta içini iyi değerlendir Mustafa abiii :))))))))))))))

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• silüet için ebaydan bakayım dedim one adamlar 20 parca için 70 usd den asagı rakam ıstemıyorlar... 30 parca ısın rakam ıstedım bırısınden bana 110 usd dedı :) ohaa oldum... bırde naklıye ıcın 35 usd ıstemez mı ?

bakalım bızım sıncaplardan gerıye neler kalmıs :) hehehhe...

Mustafa Abi, bu silüetleri ostimde yaptırabilirmiyiz? Diyelim ki yaptırdık; çokmu pahalı olur?

• Yaptırırız. Yeter ki siz CNC kesimden haber verin. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bana birkac ornek verin bizim fabrikada lazer var

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Cuma günü forma yazarım Cem abi Gazi Osman Paşadan yolu düşen biri geçerse çok iyi olur. Tşkler

• KLİNGONLU....Bizzat gelemesemde Kalbim sizlerle agt

Napalım gelmiş gibi yapacaz artık Empati... hehehehe

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM