05 Eylül Cumartesi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamın aleyküm... Bugün de her zamanki gibi kaliteli bir ekiple güzel bir buluşma yaşadık... Ve ilk kez (buluşmalara katıldığımdan beri en azından) bir sürü böceğin arasında nihayet bir çiçek de gördük... Dce0se'nin kız arkadaşı da (Mustafa tanıştırma nezaketini göstermediğinden ismini öğrenemedim, kusura bakmasın) buluşmamızı şereflendirdi ve Mustafa kusura bakma ama yengeden öğreneceğin çok şey var ;kihhik,;kihhik,;kihhik, Ben bugün silahsızdım, bu sayede bolca sohbet etme imkanı buldum arkadaşlarla... Buluşmamıza ilk kez katılan Bersel'de farklı bir renk kattı, ona da buradan teşekkür ederim, bu arada AT44 WX10 LW'sini de çok beğendim...

Bu buluşmada detaylarını önceki mesajlarda verdiğimiz GMBY vs Fender kapışması da çok keyifliydi... Tabii GMBY elindeki AirArms S410 Xtra FAC ile zorlanmadan kazandı... Birde satmayı düşünüyordu, geriii :D

Gözlerimiz Rıfat abiyi ve Bülent'i aradı, savunmalarını Pazartesi saat 1700'e kadar Kızılay meydanından geçen herhangi birine vermelidirler, aksi halde haklarında cezai işlem uygulanacaktır ;şrofls;.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• yine güzel ve kalabalık bir buluşma oldu. aniden ayrılmak zorunda kaldığımdan, arkadaşlardan özür dilerim.

haftaya görüşmek üzere ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güzel bir gün olduğunu itiraf etmeliyim. Gene kalabalıktık 16 kişi idik sanırım..

Fender hadi abi diye diye gaza getirdi , sonucu malum :) Ama genede tebrik etmek lazım değilmi rakibi :D Ben bu raptiye vurma işini tuttum açıkcası. :thumbup:

AirArms'ımı uzunca soluk bir aradan sonra tekrar kullanma zamanını yakaladım keratayı özlemişim. Haftayada FX Gladiatör ile aynı mesafeden aynı disiplin ile atış yapmayı planlıyorum. O'nuda resimler inşallah yayımlarız.

Cem cidden alıcısıcı çıkmadı da AA elimizde kaldı. Bazı arkadaşlar satışı yapmak istedigimde grupmanı merak etmişlerdi. Resimlere bakıp AA nın 35 m grupmanını görebilirler.

Ben bu sporu seviyorum yaaaa :love:

• Susma hakkımı kullanıyorum... X(

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bugün Açık Öğretim sınavları olduğunu unutmuşum. Hanım öğrenci ;şrofls;. olunca, abla da babaannesine gittiğinden oğlanı yalnız bırakamadım hakim bey. ;#^+.;#^+.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bugün Açık Öğretim sınavları olduğunu unutmuşum. Hanım öğrenci ;şrofls;. olunca, abla da babaannesine gittiğinden oğlanı yalnız bırakamadım hakim bey. ;#^+.;#^+.

Hımm... ... :him:s Eh, mazeret geçerli, kovuşturma yapmaya mahal olmadığı görülmüştür... Yaz kızım; Beraat... ;şrofls;.

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bu raptiyeye atış olayına bir parantez açayım dedim.Okuduğum kadarıyla Amerikalılar çok isabetli atan tüfeklere tack-driver lakabını veriyorlar(çivi çakıcısı)Bu olay hem o tabire bir gönderme olmuş hem de atşı yapan silahın tack-driver adını deneysel olarak hakettiğini göstermiş.

• Benim oğlan bu sene okula başlıyor biraz tatlı telaşemiz var alışveriş, fotoğraf v.s buluşmaya katılamasamda sizi takip ediyorum.. Herkese selam :thumbdown:

Cem, arkadaşımızın mazereti bana inandırıcı gelmedi. bu alışverişi öğleden sonrada yapabilirdi ;şrofls;. beraat etmesin ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Antalya'dan sevgilerle! ;şrofls;. ;şrofls;.

Aranıza bir an önce katılmak için bayram sonunu iple çekiyorum.

Bu arada bende boş durmuyorum, bir haftadır sıfırlama ve atış yapıyorum. Hatta bugün kendi kendimle yarıştım, ayıptır söylemesi birinci ;avci; oldum. Uzaktan da olsa hepinizi özlemle izliyor ve özlüyorum, katılan ve katılamayan herkese sevgiler.(sincaplarınız bol olsun) ;keyf; :love:

• Antalya'dan sevgilerle! ;şrofls;. ;şrofls;.

Aranıza bir an önce katılmak için bayram sonunu iple çekiyorum.

Bu arada bende boş durmuyorum, bir haftadır sıfırlama ve atış yapıyorum. Hatta bugün kendi kendimle yarıştım, ayıptır söylemesi birinci ;avci; oldum. Uzaktan da olsa hepinizi özlemle izliyor ve özlüyorum, katılan ve katılamayan herkese sevgiler.(sincaplarınız bol olsun) ;keyf; :love:

Sevgi, saygı bizden komutanım... Özlettiniz kendinizi... Birinci olduğunuz için tebrik ederim :) Rakibiniz de sizin kadar iyiymiş anladığıma göre... ;kihhik, İyi ramazanlar ve iyi tatiller, bayram sonu görüşmek üzere...

Sevgiler, saygılar...

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Cem, arkadaşımızın mazereti bana inandırıcı gelmedi. bu alışverişi öğleden sonrada yapabilirdi ;şrofls;. beraat etmesin ^^

Doğru tabii de, Rıfat abi de oğlunu da getirebilirdi aslında, ona beraat verdik şimdi baybars'a haksızlık olmasın... Fakat bir ihtar verelim, ne dersin?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Herkes çok iyi gerçekten Ankara Team daki böyle bir şey beklemiyordum. Ama bugün galiba yine benden dolayı muhabbet ediyordu gittiğim her yeri cıvıtırımda ;şrofls;. Herkese bir nick takmak gerekirse Osman Abi babamız :love: yönlendiriyor, yardım ediyor, sağolsun. Ama sucuk mangal sözü var ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Gerisini Köksal abiye bırakıyorum yazması zor oluyo bu aletten ;şrofls;.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Biz bu gün o gerekenleri yaptık zaten... saat 4 e kadar birlikteydik.. ;rofl.;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Selamın aleyküm... Bugün de her zamanki gibi kaliteli bir ekiple güzel bir buluşma yaşadık... Ve ilk kez (buluşmalara katıldığımdan beri en azından) bir sürü böceğin arasında nihayet bir çiçek de gördük... Dce0se'nin kız arkadaşı da (Mustafa tanıştırma nezaketini göstermediğinden ismini öğrenemedim, kusura bakmasın) buluşmamızı şereflendirdi ve Mustafa kusura bakma ama yengeden öğreneceğin çok şey var ;kihhik,;kihhik,;kihhik,

Cem abi kusura bakma benim eşşekliğim olmuş u½%; ...Bidahaki buluşmada kekle gelip bu hatamı telafi ederim ;şrofls;. ...Vallaha Sıla benden isabetli atışlar yaptı...İlk başlarda ben ona öğretiyordum yarın bana atış yapmayı öğretmesi için tekrar 1. nolu çamlığa gidicez ;tufey# ....Bu arada o da güzel gün için teşekkür ediyor....

saygılar...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Cem abi kusura bakma benim eşşekliğim olmuş u½%; ...Bidahaki buluşmada kekle gelip bu hatamı telafi ederim ;şrofls;. ...Vallaha Sıla benden isabetli atışlar yaptı...İlk başlarda ben ona öğretiyordum yarın bana atış yapmayı öğretmesi için tekrar 1. nolu çamlığa gidicez ;tufey# ....Bu arada o da güzel gün için teşekkür ediyor....

saygılar...

Estağfurullah Mustafa... Kakaolu ıslak kek olsun... :) Sıla hanıma da selamlar...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Dün güzel bi buluşma daha yaptık. Atıştan çok sohbet buluşması oldu sanki. Mustafa Abi ile Köksal Abi'nin yarışmalarını izlemek gerçekten çok zevkliydi. Ben bu hafta da atış yapamadım ;#^+. ; dürbünümün artıkılı sağa doğru yattı :!: Ulen benim dürbünden yana hiç şansım açılmayacakmı yav. :(

• Haftasonu plansız bir alanya gezisi çıktı, malesef bu hafta da gitti.

;confused;

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png