Dostlarımız Team olarak bir Eskişehir çıkartması ve Diğer Teamler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;tese;kkur Hafta sonu buralarda havalar güzel olacakmış yaklaşık 200 metrelik atış yeride hazırladım balon kalkışlarıda olacakmış ücretsiz testi kebabı servisimizde olur. Osman abi senin için oturma grubuda taşırız atış yerine ^^

Şimdi şu cüsseyi balon taşımaz, ammmaa testi kebabı dersen akan sular durur... :) mehmetciğim sen bunu bir sonraki hafta yap.. ben bi geleyim de görrr

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Osman Bey

Son derece nazik ve bir o kadarda düşündürücü mesajınıza teşekkür ederim.Sanıyorum yazımda bir anlaşılma ya da düşüncelerimi tam ifade edememe gibi bir sorun oluşmuş.Kastetmek istediğim gelmeyin değil,daha sonra gelseniz daha iyi olur anlamındaydı.Dediğiniz gibi insanlar çok uzak yerlerden gelecekler ve geldiklerine deysin,hakettikleri gibi ağırlayabilelim düşüncesiyle yazılmış bir yazıydı.İstedik ki ramazan sonrası,güzel bir havada,poligonumuz misafir ağırlamaya uygun bir vaziyette iken olsun,mangalımızı,semaverimizi yakalım,tanışalım,sohbet edelim,yarışalım,ESKİŞEHİR TEAM olarak ANKARA TEAM'I yenelim :) ,barajı gezelim,doğanın keyfini çıkaralım,akşam Eskişehiri gezelim vs.vs.Bizim niyetimiz aslında bu şekilde bir buluşma olsundu.

Bizden birşey istemediğinizi söylüyorsunuz .Mütevaziliğinize teşekkür ederiz fakat biz misafirlerimizi onurumuza ,onurlarına yakışan bir şekilde ağırlamak isteriz.

İstemeden sizi ve diğer arkadaşları kırdıysak üzgünüz.Yıkıcı değil yapıcı olmak adına,bu güzel buluşmayı mümkün olan en kısa sürede,mümkün olan en güzel şekilde ve mümkün olan en kalabalık katılımla gerçekleştirmek üzere , kestirip atmak yerine fikrinizi değiştirmenizi bekliyor,sizden ve tüm arkadaşlardan nasıl daha iyi yaparız konusunda fikirlerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla

Ufuk GENCER

• Ben olsam yelkenleri suya indirirdim ;tese;kkur

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Ben olsam yelkenleri suya indirirdim ;tese;kkur

Neyseki sen, ben değilsin... ;c;

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bence de fazla gücenmeye gerek yok. Arkadaşların bir art niyet taşıdıklarını sanmıyorum.
    Kaldı ki bayram sonrasında yapılırsa çok daha eğlenceli bir buluşma olabileceği konusunda da haksız sayılmazlar.

Beklenmeyen bir durumla karşılaşıldı, kimimiz biraz kırıldı ama sonuçta Ufuk Bey gayet mantıklı bir şekilde mazeretlerini öne sürerek özür diledi.

Gelin bu kırgınlığı daha fazla sürdürmeyelim, Ufuk Bey de bize hoş bir buluşma borçlu olsun. Kendisi de bunun sözünü verdi zaten.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Sayın ufuk bey,,,
    Detaylı açıklama için teşekkür ederim..önceki Yazınızda Bahse konu olan,, Şahsen benimde alınmama neden olan Sandalye masa taşımama nedenini Takdir etmem mümkün değil.. zira ben, misafirlerim için 10 dakkalığına bile olsa yapardım.yazılan bu cümleyi yanlış kullanılan bir ifade olarak algılıyorum.yazmış olduğunuz son açıklamayı ilk yazınızda yazmış olsaydınız..size kırılmak bir yana taktir ederdik..Açıklamalarınızda misafirperver düşünce ve planlarınız için ayrıca teşekkür ederim.sizin bu kadar detaylı bir hazırlık yapmanızı beklememiz veya bizim herhangi bir istekte bulunmamız söz konusu olmaz..."Ağanın eli tutulmaz" diye bir atasözümüz var,yaptığınız ve yapacağınız her şey sizin ev sahipliğinizle ilgilidir."Misafir umduğunu değil ,, Bulduğunu yer" ..Şahsen hayatta kimseyle kırgın ,,dargın,, küs olmayı sevmem..yanlış anlaşılmasın sizede bir kırgınlığım söz konusu değil..ilerki günlerde inşallah mekanınıza gelinir , tanışılıp kaynaşılır.benim diğer arkadaşlar adına bir sey söylememde doğru olmaz..zaman,mekan,kişiler uygun olursa inşallah Misafirperver davetiniz gerçekleştirilir.Hayırlı mutlu günler dilerim..

A Takımı Üyesi

• Düşünüyorumki ufuk bey aceleyle kafasındaki düşünceleri yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde hızlıca yazıverdi ve bu tatsız konu meydana geldi.Keşke bu açıklamayı o mesajında yazsaydı.Zira bende o yazıyı okduğumda şok olmuştum.İnşallah kırgınlıklar sona erer, kimseyi kırmayı istemeyiz.Hepimiz abi kardeşiz ve dahada önemlisi burda ortak bir hobiyi paylaşıyoruz.Ortada ticaret yok menfaat yok para yok pul yok.Anlayış gösteren herkese teşekkürler.

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Arkadaşlar,
    Her iki taraf da muhakkak ki iyiniyetli. Davet edenin, davet edileni elinden geldiğince iyi ağırlamak istemesi bence haklı bir düşüncedir. Buna karşılık davet edilen de "misafir atıcı umduğu ile değil bulduğu ile atar" sözünden hareketle daha kalender düşünebilir.
    Forumun yaş bakımından en kıdemli üyesi olarak daha fazla tartışılmamasını öneriyorum.
    Kararlaştırılacak hafta sonu (çok önemli bir engelim olmadığı takdirde) ben de Çorlu'dan geleceğim.
    Bu arada poligonun adresini veya koordinatlarını da beklediğimi hatırlatırım.
    Sevgilerle.

S&W 686-6

• Düşünüyorumki ufuk bey aceleyle kafasındaki düşünceleri yanlış anlaşılmaya müsait bir şekilde hızlıca yazıverdi ve bu tatsız konu meydana geldi.Keşke bu açıklamayı o mesajında yazsaydı.Zira bende o yazıyı okduğumda şok olmuştum.İnşallah kırgınlıklar sona erer, kimseyi kırmayı istemeyiz.Hepimiz abi kardeşiz ve dahada önemlisi burda ortak bir hobiyi paylaşıyoruz.Ortada ticaret yok menfaat yok para yok pul yok.Anlayış gösteren herkese teşekkürler.

Serkan,, teşhisin doğru..sadece yanlış kelimelerle ifade edildi..düşüncelerine tamamen katılıyorum..herkese mutlu sağlıklı günler dilerim..

A Takımı Üyesi

• Sn.Yaşlı Kirpi,Eblemis ve Cmblc,

Gösterdiğiniz diplomatik çabaya teşekkürler.Google earthda poligonumuz şu anda görünmüyor.Ben çok iyi bir pc kullanıcısı değilim ve bu yüzden koordinat yada resim veremiyorum.Ama google earthda Musaözü Eskişehir yazdığınız zaman baraj gölünü görebileceksiniz.alt sağa doğru indiğinizde bir kulübe var.o kulübenin sağ tarafında kalıyor.

Sn.Osman Bey ve Serkan Bey

Küçük bir yanlış anlamayı yada anlatmayı iyi niyet ve saygı ekseninde aşmak mutluluk verici.Ortak değerlerde en kısa zamanda buluşmak üzere

Nerde kalmıştık ? :thumbup:

Hoşçakalın

• Doğru yerse burası, tam neresi?

[Resim Engellendi: http://img3.imageshack.us/img3/7920/musaz.jpg]

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Poligonun koordinatları;

39 derece 41 dakika 47.81 saniye K

30 derece 19 dakika 32.31 saniye D

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Üniversite hayatı eskişehir de geçmiş biri olarak bende katılmayı çok isterdim, arkadaşlarımı okulumu 4 senemin eçtiği eskişehir sokaklarını tekrar görmek süper olurdu :(

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• Üniversite hayatı eskişehir de geçmiş biri olarak bende katılmayı çok isterdim, arkadaşlarımı okulumu 4 senemin eçtiği eskişehir sokaklarını tekrar görmek süper olurdu :(

E, katıl... Kim tutuyor seni?

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Azerbaycan :)

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• Azerbaycan :)

Haaaaaaa... O başka... ;şrofls;. Ben ne biliyim yau, Ankara yazıyor orda, bende ondan şeettim...

Emporto kusura bakma, bilmediğimden...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png