Dostlarımız Team olarak bir Eskişehir çıkartması ve Diğer Teamler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar yöneticilerimizden rica etmiştik ama iş başa düştü...

AnkaraTeam olarak bu Cumartesi bir Eskişehir yapalım diyoruz... Eskişehire yakın diğer Team ve hobidaş arkadaşlarımızada sesimizi duyurmaya çalışıyorum.. Katılabilecek arkadaşlarımız lütfen bu başlık altıda yazışalım...

Bizim takımdan şuna kadar...

1- GMBY
    2- Teknosman
    3- Serdarhavsut
    4- Cmblc
    5- ........

Hadi listeye ekleyelim kendimizi...

Eskişehirden arkadaşarımızda lütfen listeye eklesinler ve arkadaşlarıda varsa gelebilecek onlarıda eklesinler... Yapılacak organızasyona yardımımızın olacagı seyler varsa lutfen belırtsınler..

Bir yarısma organıze etsek fena olmaz.. oyle gıdıp kuru kuru atıs yapmayalım... Bır adı olsun bunun :)

• Bence de... En azından ilk şehirler arası buluşmanın anısına bir yarışma yapılsa ve sembolik olarak plaket tarzı ödüller verilse hoş olur...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• offffffffffffffffff :S tam benim ağrı ya gideceğim haftaya denk geldi... ben ağrı da olacağım gelemiyorum ;hirr;;hirr;;hirr;;hirr;;hirr;;hirr;;hirr;

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Eskişehir team fotoğraflarında görünen bütün hobidaşlarım + 7 kişi falan daha şimdilik bukadarız. Ayrıyetten sakarya ve istikbal gazeteleride orada olacaklar. Plakete gelince nasıl birşey yaptırmamızı önerirsiniz ona göre bişeyler yaptıralım ama şimdiden belirtiyim poligon 50mt lik bi alanda sizlerde pcp var sanırım bu mesafe sizi kesmez ama yan tarafındaki boş arazi kocaman ve göz alabildiğince büyük. Yarışma konusuna gelince bizler amatöer leriz sizin gibi ustalarla yarışmak ne haddimize diye düşünüyorum :D:D

eskisehirteam.png

• yokmu başka gelen bu kadarcık gitmeyelim Eskişehire, gitmişken tam olalım ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bende gelmeyi çok isterim ama, dürbünü bu gün Adana' ya yolladık. muhtemelen iki hafta dürbünsüzüm. Emanet dürbün bulabilirsem gelirim. Yoksaaa ;#^+.

Mustafa Sen bana uğra silahların birinden söker sana dürbün veririm..

A Takımı Üyesi

• Bende gelmeyi çok isterim ama, dürbünü bu gün Adana' ya yolladık. muhtemelen iki hafta dürbünsüzüm. Emanet dürbün bulabilirsem gelirim. Yoksaaa ;#^+.

yahu şart mı dürbün... o zamana kadar ayarlanır bir dürbün.. Ben mesela FX galdımı Cem'e tahsis edecegim o gün kullanması için.. yardımcı olacak teamdaşarımız olacaktır elbet...

Hah bak Osman abi hemen geldi yardıma....

1- GMBY
    2- Teknosman
    3- Serdarhavsut
    4- Cmblc
    5- Crow
    6- ......

Ekledim bile listeye seni... :)

NOT: Buluşma buluşma dediniz durdunuz... alın size kısa yollu tanışma ve kaynaşma buluşması yazılara bakıp iç geçirmeyi bırakında az hareketlenin..

• Eskişehir team fotoğraflarında görünen bütün hobidaşlarım + 7 kişi falan daha şimdilik bukadarız. Ayrıyetten sakarya ve istikbal gazeteleride orada olacaklar. Plakete gelince nasıl birşey yaptırmamızı önerirsiniz ona göre bişeyler yaptıralım ama şimdiden belirtiyim poligon 50mt lik bi alanda sizlerde pcp var sanırım bu mesafe sizi kesmez ama yan tarafındaki boş arazi kocaman ve göz alabildiğince büyük. Yarışma konusuna gelince bizler amatöer leriz sizin gibi ustalarla yarışmak ne haddimize diye düşünüyorum :D:D

Lütfen sizde katılımcı arkadaşlarınızın listesini yazmaya başlayın...

Birde neler yapılabilir yarından itibaren başlayalım tartışmaya...

Saat kaçta buluşulacak... Tam adres google dan bulunup resimlenip yapıştırılsın konuya...

İş bölümü yapalım ve herkesin katkısı olsun...

PCP tüfekler için scuba var mı? varsa adeti ? yoksa lütfen bildiriniz.

Eskişehirden poligondan sorumlu ve işleri götürebilecek kişilerin irtibat telefonları lütfen yazılsın...

İlk aklıma gelenler bunlar..

NOT: Buluşma buluşma dediniz durdunuz... alın size kısa yollu tanışma ve kaynaşma buluşması yazılara bakıp iç geçirmeyi bırakında az hareketlenin..

Klingonlu bizden gelmesede , gelemesede biz onu manevi olarakta yanımızda hissediyoruz.... :D

• Sincapları götürüp Target yapalım ..yaylı pcp karışık veya ayrı ayrı olabilir diye düşünüyorum...genel de amaç yarışma değil tanışma kaynaşma buluşması ,olarak düşünelim derim..

A Takımı Üyesi

• Ben gelemeyeceğim şimdiden size tebrikler fıtıkla işimiz iyi gitmiyor muayene var yarın bu hafta ameliyat olursa işimiz çok zor ama bayramda herkesi kapadokya atıcılık buluşmasına bekliyorum. ;tacli#

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Ağlayacam haaaaaaaa. ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;#^+.;#^+.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Ağlama yaahuu nolmuş bi buluşma kaçırmışsın....

Ben Daha buluşmaya katılamadım....

OFFFF YAAAA

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Ağlama yaahuu nolmuş bi buluşma kaçırmışsın....

Ben Daha buluşmaya katılamadım....

OFFFF YAAAA

Hadi bea kilingonlum atla gel otobüse... kimse karşılamazsa bizzat gelir ben alırım otogardan seni....

Liste Son Durum :

1- GMBY
    2- Teknosman
    3- Serdarhavsut
    4- Cmblc
    5- Crow
    6- serkan_esk
    7- .....

• Mustafa abi scuba olduğunu sanmıyorum.Bende pompa var ama : ))) pompalar dururuz :))) cumartesi bu iş için izin almaya çalışacağım.Siz bütün buluşmaları cumartesi yapıyorsunuz fakat ben cumartesileri çalışıyorum.Bi aksilik çıkarsa işyerindekileri asla affetmem heralde.Ben orda olucam nasip kısmet olursa

Bu arada poligonun sahibi ufuk beyin irtibat numaraları kendisi google earthden koordinat çıkarır buraya sanırım

Ufuk GENCER

Hayalet Atış Poligonu

Tel: 0 537 276 26 40

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Bilmem ki ....
    napsam ki...
    aahahahhaahh
    imkan olsa emin olun gelirdim çok sağol...

Kalbim sizlerle
    en yakın zamanda tanışırız inşallah

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Bilmem ki ....
    napsam ki...
    aahahahhaahh
    imkan olsa emin olun gelirdim çok sağol...

Kalbim sizlerle
    en yakın zamanda tanışırız inşallah

klingolu.... atla gel yahu... olmazsa arabayla gel...
    bir tanışalım...

sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Şu iş Ramazan'dan sonra olsa olmuyor muydu?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hevesinizi bozmak istemem ama cumartesi sağanak yağışlı gösteriyor eskişehir i ;(

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=ESKISEHIR