Dostlarımız Team olarak bir Eskişehir çıkartması ve Diğer Teamler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cihan abiyle konuşayım olursa 4-5 kişi geliriz kütahyadan =) eskişehir yakın zaten 70 km falan.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• ;$.,

eskisehirteam.png

• cihan abiyle konuşayım olursa 4-5 kişi geliriz kütahyadan =) eskişehir yakın zaten 70 km falan.

musa özü ayrımı kütahya merkezden en fazla 50 kmdir.Çok harika bir buluşma olacak.Scuba işini nası yapıcaz bir fikri olan varmı acaba??

HATSAN AT44 - 10 .22 cal & Remington 6-24x50
    HATSAN Mod125 .22 cal & Tasko 3-9x44
    HATSAN Mod95 SAS .177 cal & Optima 3-9x32
    HATSAN Modxyz .177 cal (Kadim dost) & Optima 1-40 Red Dot
    GAMO CFX Royal .177 cal & Tasco 2-8x32 Bugbuster

uɐʞɹǝs™
    ll|l|lllll|l||ll||lll||lll|
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ;$.,

Nası yani ya :!::!::!::!:

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• ;$.,

Haydaaa... E biz daha da gelmeyiz artık... X( Tabii milleti bilmem de, ben kendi adıma konuşayım...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• üzücü bir durum :S

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hay Allah!

Üzücü oldu bu durum. Hava koşulları öyle olacaksa ve poligon da kapalıysa hakikaten yapacak pek birşey yok. Hak vermek de lazım işletmeci arkadaşlara. İnşallah daha güzel havalarda bu buluşmayı daha geniş bir katılımla gerçekleştirebiliriz. Zaten Rıfat abi, Kamuran, Atilla Komutanım ve Murat ta yoktu. Belki Klingonlu kardeşimi bile ikna ederiz gelmek için o zaman.

Bu durumda bizim emektar Çamlık bizi bekliyor saat 06:00 da.... ;#taban^l

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

• cmblc yazdı:

Haydaaa... E biz daha da gelmeyiz artık... X( Tabii milleti bilmem de, ben kendi adıma konuşayım...

Sevgiler,

Ben olsam bende gelmem.Bugünden hazırlıklara başlamıştım.İzin işini halledip dalış klübüne gitmeyi düşünüyordum yarın scubalar için.Çok güzel bir kaynaşma ve dostluk buluşması daha başlamadan bitmek üzere.Çok üzüldüğümü belirtmek isterim

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Bencede konu iptal olmuştur...Gelmek isterlerse onlar Ankaraya gelebilirler ,,,her şart ve durumda onları ağırlamaktan mutlu oluruz..

A Takımı Üyesi

• kötü oldu bu durum :(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bencede konu iptal olmuştur...Gelmek isterlerse onlar Ankaraya gelebilirler ,,,her şart ve durumda onları ağırlamaktan mutlu oluruz..

+1... bravo Osman abi...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• başka ilde yapamazmıyız ?

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• Ya tamda herşeyi hazırlamışken oraya telefon buraya telefon nasıl karşılayalım ankara teamı ve gelecekleri arabalarla konvoymu yapalım offff offff :cursing: Serkan abi bişiler üret bu buluşma kaçmaz gerçeklerştirelim :(

eskisehirteam.png

• Neyse heyecanlı başlayışımız bir o kadar hızlı bir şekilde bitti :(

Umid ederiz ki bir başka zamana arkadaşlar organize ederler bizlerde o zaman gelmeye çalışırız.

Bu sayede bizim sincapları elden geçirdik... eheheheheeh :)

Cem sende Galadı senin silah gelene kadar kullan... ama sakın alışayım deme hahahahaha :);,;-

• Ya tamda herşeyi hazırlamışken oraya telefon buraya telefon nasıl karşılayalım ankara teamı ve gelecekleri arabalarla konvoymu yapalım offff offff :cursing: Serkan abi bişiler üret bu buluşma kaçmaz gerçeklerştirelim :(

O kadar organizasyon yapan sabahın köründe kalkıp git gel 500 km yolu göze alan ANKARA TEAMden kendi adıma ÖZÜR DİLERİM.Eğer gelmek isterlerse hepsini ağırlayabildiğim kadar ağırlamak isterim.Gelmek istemezlersede burada sana ve bana düşen görev bir gün mekanlarında ANKARA TEAMe ziyarete gitmektir.Şahsi düşüncemdir...

uɐʞɹǝs™
    ²¹°¹³²³ °¹²¹³¹³²¹¹
    All Rights Reserved®

• Dün gece kafam Bozuldu TCDD Tarifelerine baktım öğlen saatlerinde de bir arkadaşa eskişehire gidellimmi diye teklif ettim daha Haber çıkmadı..

Pekii Ankara Team Siz neden cumartesi Sabahları Buluşuyorsunuz Neden Pazar Değil.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

Konu kapanmıştır...canınızı sıkmayın...sizle ilgili olmadığı malum...diğer arkadaşlardan gelmek isteyenler varsa,sende gelmek istersen cumartesi buluşmamıza bekleriz..otobüslede gelseniz karşılarız..misafir eder uğurlarız..Hayırlı günler dilerim hepinize..

A Takımı Üyesi

• O kadar organizasyon yapan sabahın köründe kalkıp git gel 500 km yolu göze alan ANKARA TEAMden kendi adıma ÖZÜR DİLERİM.Eğer gelmek isterlerse hepsini ağırlayabildiğim kadar ağırlamak isterim.Gelmek istemezlersede burada sana ve bana düşen görev bir gün mekanlarında ANKARA TEAMe ziyarete gitmektir.Şahsi düşüncemdir...

Serkan, Hassasiyetin için sahsen teşekkür ederim..kazudo için yazdığım Tüm Eskişehir deki Hobidaşlar için geçerlidir..Gelmek isteyenlerin başımızın üstünde yeri var ..canınızı sıkmayın..sağlık olsun..

A Takımı Üyesi

• Bence sen Glad'ın yokluğuna alışmaya çalış, bizim eve giren çıkmaz ;lol;;lol;;lol;

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png