FX T12 ORIJINAL AHSAP KUNDAK (MUSTAFA ABI SAGOLSUN)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harika görünüyor Serdar, güle güle kullan. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• güle güle kullanın. :D

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Güzele ne yakışmaz....

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Mustafa abi bu tür şeyleri sık sık yapıyor :love: tüfekde ayrı bi karizma olmuş ama ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Havalının Mustafa abisi çok şeyler kazandırdı camiaya. Tebrik ediyorum seni Mustafa abi. Harbiden centilmen ve kıyak adamsın. Allah işlerini kolaylaştırsın. ;d;
    Kundağınız hayırlı olsun. Üzerine lazer desen düşünüyor musunuz? Topkapıda o işi yapan yer var. Termopl'ün komşusu.

• Official Post

Teşekkür ederim arkadaşlar,

Cahit, o laserci arkadaş seri üretim yapıyor ve ben çok arzu etmeme rağmen bir kundağa laser yaptıramadım, konu para değil, araya bir iki tane olacak iş almıyor.

• abi avcilarmekani.com da size yön gösterirler,ben orda görmüstüm bir kac kez,link vermislerdi,tek tüfek de olsa istenilen deseni yaptirabiliyorsunuz demislerdi,linki tikladigim dogrulugunu görmüstüm,ben fazla girmiyorum ama MADMAX Mahmut kardes im sürekli orda,görürse bunu link atabilir,ben coktan beri takilmiyorum o siteye,zira hayvan öldürmek beni bozar :) hayvanlari ölü görünce icim daraliyor,takilabilecegim site deyil,

• abi avcilarmekani.com da size yön gösterirler,ben orda görmüstüm bir kac kez,link vermislerdi,tek tüfek de olsa istenilen deseni yaptirabiliyorsunuz demislerdi,linki tikladigim dogrulugunu görmüstüm,ben fazla girmiyorum ama MADMAX Mahmut kardes im sürekli orda,görürse bunu link atabilir,ben coktan beri takilmiyorum o siteye,zira hayvan öldürmek beni bozar :) hayvanlari ölü görünce icim daraliyor,takilabilecegim site deyil,

balıklar senden ne çekti abi ;şrofls;. kundak harika gözüküyor :) hele böyle bir jest aracılığıyla sahip olmak insana daha bir haz verir eminim :)

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Serdar fotoğrafta bile çok güzel görünüyor,eminim gerçeği daha da güzeldir.
    Güle güle kullan. :)

• Mustafa hocadan harika bi jest :thumbup: Güle güle kullanın, Allah nazardan saklasın. ;tacli#

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Aminnn nazar boncuğu taktım zaten silaha ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Havalının Mustafa abisi çok şeyler kazandırdı camiaya. Tebrik ediyorum seni Mustafa abi. Harbiden centilmen ve kıyak adamsın. Allah işlerini kolaylaştırsın. ;d;
    Kundağınız hayırlı olsun. Üzerine lazer desen düşünüyor musunuz? Topkapıda o işi yapan yer var. Termopl'ün komşusu.

desen düşünüyorum ama , Ankarada lazer varmı bilmiyorum. Aslında kendim bişyler yapmak istiyorum ama becerebilirmiyim bilmiyorum :him:s şöyle güzel bi motif olsa önce başka bi ağaca deneme yapıp sonra kundağaişlesem iyi olur aslında.

AA S410 5,5

• Şöyle kocaman bir ala geyik yakışır kundağa :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• güzel olurda Murat abi dremelle işlenirmi ?

AA S410 5,5

• Ben ahşap işinden anlamam hiç :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Ostimde birkaç yerde Lazer ile işleme yapıldığını duymuştum... Orada Ağaç İşleri Sitesinde muhakkak bulunur çaresi... Desenide birlikte yaparız, bir flasha yükler götürürsün yarım saat sonra işlenmiş kundağı tiklemeye başlarsın bile... :)

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hayırlı olsun.Gerçekten ağaç kundak bu tüfeğe farklı bir hava katıyor.Kundak ve kabzede işleme bence olmazsa olmaz,ama kaliteli işleme için lazer şart.Dremelle işleme çok hassas yapılmazsa istenen sonucu vermeyebilir.Güle güle kullanın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam