FX T12 dolum yeri tapası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Atalay bu parçayı silahında kullanma, bunun yerine kestamit malzeme kulllan, rengi siyahtır ve silaha zarar vermez.

• Alüminyumdan yapmıştım.peki kestamit nasıl bir şey?Ayrıca sadece araziye gittiğimde toz toprak kaçmaması için kullanılabilirmi

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm

• Official Post

Alüminyumdan yapmıştım.peki kestamit nasıl bir şey?Ayrıca sadece araziye gittiğimde toz toprak kaçmaması için kullanılabilirmi

Teflon tabir ettiğimiz beyaz plastikimsi malzemede olur, kestamit de plastik türevli, hani siyah olduğu için estetiğe zarar vermemiş olurdun.

• teşekkür ederim Mustafa abi yarın araştırıp yeniden dediğin malzemeden yapacağım.

DİANA Mod 52 5.5mm

• merhaba arkadaşlar araştırmama rağmen Mustafa abinin dediği kestamit veye teflon denen plastiği bulamıyorum.acaba nerelerde bulunabileceği konuşunda yardım ederseniz sevinirim. iyi akşamlar.

DİANA Mod 52 5.5mm

• Official Post

merhaba arkadaşlar araştırmama rağmen Mustafa abinin dediği kestamit veye teflon denen plastiği bulamıyorum.acaba nerelerde bulunabileceği konuşunda yardım ederseniz sevinirim. iyi akşamlar.

Ançak sanayi sitelerinde bulabilirsin, soracaksın,

• aramadığım bir yer kaldı. sanayi sitesi.sağol Mustafa abi.

DİANA Mod 52 5.5mm

• Ağaç tornacısına bu parçayı yaptırabilirsin (Gürgen veya meşe).Boya içinde sprey boya kullanılabilir.Mis gibide olur.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Official Post

Ağaç tornacısına bu parçayı yaptırabilirsin (Gürgen veya meşe).Boya içinde sprey boya kullanılabilir.Mis gibide olur.

Olmaz Kemal, ileride boya yada vernik pul pul dökülür ve sibobu ulaşıp siboptan hava kaçmasına neden olur.

• bencede öyle olması lazım. siyah teflon tornacılarda oluyor. 1 dk lık iş.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Mustafa hocam.Parçayı,giriş çapından belli ölçüde ufak yaparak yüzey temasını en aza indirebiliriz.Tabi iki uca oring takmak şartıyla.Ama boya herzaman risk oluşturabilir doğru söylüyorsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Official Post

Mustafa hocam.Parçayı,giriş çapından belli ölçüde ufak yaparak yüzey temasını en aza indirebiliriz.Tabi iki uca oring takmak şartıyla.Ama boya herzaman risk oluşturabilir doğru söylüyorsun.

Kemal bunlardan zamanında bir miktar ankarateam yaptırıp kkullandı, tafada hafif sentetik gres olduğu için soz toprak vs.. bulaşmasından dolayı siboplar arızalandı ve artık kimse kullanmıyor, bence açık kalması en iyisi.