kundak tamiri?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • elime bir akrabam vasıtasıyla gecen hasarlı bir I.nesil webley patriotta ufak sorunlar var.namlu kırık vazıyette yanlıslıkla tetige basmıslar.gezin icindeki yay kırılmıs, kırılan yayı degıstırdım.kundagın bir kısmında catlak var.tufegı kurarken catlak bıraz daha acılıyor.resımını de yukleyecegım.acaba bu catlagı,ne ile kapatabılırım.gorsel olarak kapatmak degıl amacım.saglamlasmasını ıstıyorum

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Deniz tutkalı. İki yüzeye de ince bir tabaka halinde uygulayıp yüzylerin birbirine baskı uygulayacağı şekilde işkenceye alır ve 24 saat beklerseniz bir daha isteseniz bile ayıramazsınız. Kundak başka bir yerlerden kırılır, orası yine ayrılmaz. Kuruma aşamasında köpürüp şişer, kuruduktan sonra yüzeye taşan tutkal kolaylıkla temizlenebilir.

Sakın ha üzerinze falan bulaştırmayın, saniyeler içinde selülozik tinerle temizlemezseniz tutkal bulaşan giysinizi çöpe atarsınız.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Deniz tutkalı. İki yüzeye de ince bir tabaka halinde uygulayıp yüzylerin birbirine baskı uygulayacağı şekilde işkenceye alır ve 24 saat beklerseniz bir daha isteseniz bile ayıramazsınız. Kundak başka bir yerlerden kırılır, orası yine ayrılmaz. Kuruma aşamasında köpürüp şişer, kuruduktan sonra yüzeye taşan tutkal kolaylıkla temizlenebilir.

Sakın ha üzerinze falan bulaştırmayın, saniyeler içinde selülozik tinerle temizlemezseniz tutkal bulaşan giysinizi çöpe atarsınız.

+1

Mobilya imalatında kullanırlarken görmüştüm. Adamlar vestiyer yaparken, kestikleri sunta levhaların kenarlarına deniz tutkalı sürüp, birbirine yapıştırdıktan sonra ikişer vida ile monte edip sonra işkenceyle sıkıyorlardı. Ama diyebilirimki vidaları süs olsun diye takıyorlardı sanki.

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Aynı linkte kimyasal dübel vardı? Matkapla açtığımız deliğe sıkıp vidalıyoruz gibi düşündüm. Öyleyse çok kolaylık gerçekten.

• ben bu ürünü su tesisatçılığı yaptığım dönemler de keşfettim,pis su boruları su damlatırken bile sürüp orda kendi kendine şişip genişlediğini gördüm.süzme bal gibi aynı :P sürdüğün yer hafif nemli olursa daha güzel yapışıyor,o dönemler de meslaktaşlarım da bu tutkal ın bizim işler de kullanıla bileceğinin okeyini vermişlerdi,kadir senin şu tutkalı ver diyen çok olmuştu ;şrofls;. , şuan bile bende mevcut,önceki yıl çatı deliklerini bununla kapatmıştım,adı polimarin di,

Evren kardeşimin de dediği gibi ben zamanın da çok pantolan tişört telef etmiştim,çıplak el ile asla yapma,kolay kolay çıkmaz elinden,