50 metre İstanbul Team 11.10.2009 buluşması Grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • -Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen klingonlu ().

• çok hırs yaptım bir dahaki buluşmaya iyi hazırlanacağım :) tek delik yapacağım :D

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar süpersiniz kutlarım sizleri İstambul team olarak ilk buluşmada 50 mt rede gayet başarılı gidiyorsunuz .
    :D:thumbup:½bay£bay`;

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• ;tese;kkur
    ;tese;kkur
    ;tese;kkur

Oh be... En sonunda İstanbulTeam'de birşeyler yaptı, umarım devamı da gelir... İstanbul gibi bir "köy"den 1-2 değil 15-20 takım çıkmalı aslında...

Bu arada yayınladığınız fotoğraflar "nevresim boyu" olmazsa daha hoş olur... İlk fotonun 7'de1'i açılmadan sıkıldım ve iptal ettim.

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• asıl benim mod 125 in dürbün ayağı kırılmasaydı ö zaman grupman nasıl yapılırmış görürdünüz ama neyse artık... :whistling:

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Gökmen, senin 6,35 mod 125'le atış yapan 2 arkadaş dün akşam Çapa Ortopedi bölümündeymiş , omuzda zedelenme vs vs.. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Yaa sorma valla, o sonradan dürbünsüz yaptığım 15-20 atıştan sonra benim de omuzum ağrıdı valla...hala da ağrıyo...şaka yapmıyom ters hareket mi yaptık ne...,

En yakın zamanda PCP alayım diyorum

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• abi o nasıl bir tepmedir. :) omuzum vücudumdan ayrılacaktı nerdeyse :D

FİLİNTALAR GRUBU

• Kevin Kostner açılım destekler gibi ben de destekliyorum ;şrofls;. .(Şaka bir yana gerçekten ilgi çekici olur izleme açısından).

• Official Post

Kevin Kostner açılım destekler gibi ben de destekliyorum ;şrofls;. .(Şaka bir yana gerçekten ilgi çekici olur izleme açısından).

Senin adresini bir gün bulup seni paketletip buluşmaya getireceğim g;$i;,;-

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• ;,;- espri yapıcak mesaj serisi buldum dedim.Teşekkürler.Valla gönüller bir olsun,ekran başı saadeti az şey değil.Süper bi katılımcı olsam zaten pakete makete gerek kalmaz zıplarım ortamlara hocam(Erman hoca gibi oldu biraz).

• Daha önceleri AirForce Condor Air Rifle - .22 Caliber 1300 FPS almayı düşünüyordum fakat Benjamin discovery nin isbetli atışlarını görünce onuda alışveriş listeme ekledim. Artık ikisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalıcam. Benjamin discovery inin fiyatları Airforce e göre çok cazip.

Airforce marka tüfeği nereden almayaı düşünüyorsunuz.Türkiyede satıcısı var mı? :him:s

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR....:

AirArms S410 Tumbhole

• çok güzel grupman çalışmaları olmuş.ellerinize sağlık...

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA