WALTHER DÜRBÜN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • internette 2. el walther 8x32x56 dürbün var,sadece mildot ayari zor dönüyormus,100 tl,degermi bu dürbüne bu fiyat, bilen arkadaslar yorum yaparsaniz sevinirim

• internette 2. el walther 8x32x56 dürbün var,sadece mildot ayari zor dönüyormus,100 tl,degermi bu dürbüne bu fiyat, bilen arkadaslar yorum yaparsaniz sevinirim

Bu dürbünden kullanmadım,ancak 2 el satanlar 200-300 lira arasında fiyat istiyorlar..100 tl çok ucuz başka sorunu yoksa almanızı tavsiye ederim..
    Yurt dışı satış fiyatı 149 Euro http://www.hesvanzweeden.nl/contents/nl/d178.html

A Takımı Üyesi

• mildot ayarı neymiş? nasıl zor dönüyormuş onu anlayamadım?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Teknoosman abi gibi düşünüyorum.Sıfırı Türkiye'de 500 lira.İkinci el satışı 350 ile 250 lira arasında gidip geliyor temziliğine göre.Satış fiyatı 100 lira ise düşünmek lazım diyorum.

• valla cevaplarınızı görmeden almaktan vazgectim tesekkürler yinede, zaten 65 euroya satıldı,satan adam 2008 senesinde almıs,kendisi atıcı artı atıcılık esyaları satan dükkanı var,ayrıntılı yazmıstı,sadece dürbünü tüfegin üzerine monte ettigi yerlerde cizikler varmıs,dürbün temizmis iyi bakmıs,bunun yanında mildot ayarını yapan yer zor dönüyormus ama bunun hedefe yan etkisi yokmus diye belirtmisti ,onun haricinde çinden gelen bir dürbün gördüm 10x40x60 degerlerinde mildotlu (yesil),2 de dürbün kelepçesi yanında ,fiyat 90 euro,sıfır,ebayden görebilirsiniz,türkiyeye gelince yanımda getirmeyi düşünüyorum şöyle iyi bir dürbün,,yorum yazan herkese teşekkürler

• valla cevaplarınızı görmeden almaktan vazgectim tesekkürler yinede, zaten 65 euroya satıldı,satan adam 2008 senesinde almıs,kendisi atıcı artı atıcılık esyaları satan dükkanı var,ayrıntılı yazmıstı,sadece dürbünü tüfegin üzerine monte ettigi yerlerde cizikler varmıs,dürbün temizmis iyi bakmıs,bunun yanında mildot ayarını yapan yer zor dönüyormus ama bunun hedefe yan etkisi yokmus diye belirtmisti ,onun haricinde çinden gelen bir dürbün gördüm 10x40x60 degerlerinde mildotlu (yesil),2 de dürbün kelepçesi yanında ,fiyat 90 euro,sıfır,ebayden görebilirsiniz,türkiyeye gelince yanımda getirmeyi düşünüyorum şöyle iyi bir dürbün,,yorum yazan herkese teşekkürler

iyikide almamışsınız arkadaşım ben o dürbünü bi abimde gördüm çok ağır tabi kullanışını bilmiyorum....hiç hedef atışları denemedim.....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün