gamo delta foxun yayını değiştirsem gücü artarmı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo delta foxun yayını değiştirsem gücü artarmı.tüfeğe ne gibi avantaj veya dezavantajı olur bilgi lütfen

• O tüfek kısa mesafe atışları için tasarlanmış, düşük güçte bir silah. Modifiyeye uygun olduğunu sanmıyorum. Güçlü yayla hem isabet sorunu çıkar hem de diğer aksam zarar görebilir. Bence uğraştığınıza değmez

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Gamo delta fox inceleme fırsatım olmuştu. yayı kurma kolunun destek aldığı yerler sertleştirilmiş plastik kullanılmış. sanıyorum daha kuvvetli bir yay takılırsa çatlatma kırma gibi sorunlar olabilir. ama denemek istiyorum derseniz hatsanın mod 33 tarzı tüfekleri var onların yayı uyum sağlayabilir. suanki hızı 160mt/sn o yayı takarsanız 200mt/sn çıkar. ben olsam takmam o gövdeye uygun bir yay takılmış zaten.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• Sadece yayı değiştirerek güç elde etmek kağıt üzerinde mümkün görünse de, tüfeğin iç mekaniği eğer bu stresi kaldıracak altyapıya sahip değil ise , tüfeğin zarar görmesi dahil, güçlü yayı tutamayan tetik tırnağının kırılması olasılığı nedeniyle kendiliğinden ateş alması bile mümkündür. Güç istiyorsanız daha güçlü bir tüfek almanızı tavsiye ederim. Pek bilinen bir tüfek değil ve modifiye edildiğini de hiç duymadım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• bazı arkadaşlar yayın altına pul atıp tüfeğin etkisini arttırdıklarını yazmış aynı işlemi ben yapsam nasıl olur peki.tüfeğin gücünü arttırmak için görüş ve önerilerinizi bekliyorum.

• Pul koymak tüfeğin gücünü bir miktar arttırabilir ama eğer yay kurulma anında tam kapanma yapıyor ise, pul koyduğunuzda tüfek kurulamaz. Ayrıca kurulma anında tam kavuşan yay'ın ömrü çok kısa olur. Kısa zamanda kırılır.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Pul koymak tüfeğin gücünü bir miktar arttırabilir ama eğer yay kurulma anında tam kapanma yapıyor ise, pul koyduğunuzda tüfek kurulamaz. Ayrıca kurulma anında tam kavuşan yay'ın ömrü çok kısa olur. Kısa zamanda kırılır.

+1 .. ;d;

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• yay sıfır kapanmıyosa ki kapanırsa zaten koyamazsın , bence pul koymak iyi bi fikir 1-2 kg artarsa yay tansiyonu bu doğrudan pellete yansır

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...