Webley Patriot 1. nesil, detaylı tetik montaj işlemi "Nucleex"

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Onur kardeşim yaklaşık 10 senedir elektronikle içiçeyim şuan elektronik kart imalat yapan bir şirkette imalat şefiyim anlıycam 70 kişilik bir ekibim var elektronilk hakkında eğer istersen her türlü yardıma açığım.

• Ellerine sağlık kardeşim. Ama kötü örnek oldun :) Artık herkes hep böyle güzel ve detaylı çalışmalar bekleyecek :D :D :D

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Eline sağlık Onur.Gerçekten çok emek vermişsin.Mükemmel
    olmuş. x;.z

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• a kalite olmuş

ellerine sağlık

DİANA MOD 54 5,5
    WEBLEY PATRİOT 5,5
    WEBLEY LONGBOW 4,5
    GAMO P 23 COMPACT 4,5
    WEBLEY TYPHOON 5,5
    ÜZÜMLÜ OTO 7+1 12

HATSAN MOD 55 HATSAN MOD 125 HATSAN MOD 135

• Ya bunu hatsan alsın detay manual diye bassın yerli yabancı hiç bir firmada böyle detaylı ve güzel anlatım görmedim.Ayrıca tetik grubu ve tüfeğin görülebilen yerleri A kalite tetik mekanizma parçalarındaki yüzey sertleştirme işlemi(çok temiz metal işçiliği) fotolardan bile belli yaylar galvanizli.Evladiyelik tüfekler bence alanlar güle güle kullansın.Ellerine sağlık nucleex. :thumbup::thumbup::D

• çök guzel bir çalışma
    bence sabit bir bolum açılıp(teknik v.s.) oraya konmalı aynı modifiye bolumu gibi. bu gibi çalışmalar toplansa iyi olur.

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• :D çok güzel bir çalışma olmuş ellerine ve emeğine sağlık :D

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• onur ya aferin abim..ellerine saglık.bu arada benım arkdaslardan bir tanesı de patriot aldı dün baya bir atıs yaptım evin içinde..tetiği sökeyim dedim ama ugrasmak istemedim şimdi burdagördüm bana rehebr oldu.ayrıca patriotlar için değişik ve cok kullanıslı planlarım var.bunları seninle konusalım bir ara seninkine de yaparımolmazsasüper olacak kanaatindeyim.olduktan sonra patriot severlerede yayınlarız.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• ellerine sağlık gerçekten uğraş vermişsin.çoook harika olmuş. :thumbup:

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• mükemmel bir çalışma olmuş.artık modifiyelerinide görürüz.emeğine sağlık. :D :D

DIANA MOD 460 MAGNUM
    CALİBER .22"

cukurovateam.png

• Official Post

+ 1 +1 +1 g;$i

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar. :) Söküp yağlayıp toplama işleminide resimli olarak yapacağım o halde. g;$i

tebrikler...resimli,videolu hiç farketmez sabırsızlıkla bekliyoruz...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

x;.z :thumbup: x;.z :thumbup: