Bayramınız kutlu olsun buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Siteye girişte problem yaşadığım için resimleri koyamamıştım.Sağolsun Bülent bey eklemiş.Ama bu resmi koymadan da olmazki!!
    Yusuf bey sağolsun kimseye elletmedi mangalı.Ellerine sağlık.

[Resim Engellendi: http://s12.directupload.net/images/091123/temp/6ltbn3kn.jpg]

Gelmeyenler maalesef ziyafeti kaçırdı.

AAARRGGHHHH !!!!!!!

Sucuuukkkk X( X( X( X( X( X( X( X( X(

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• :Bal:taC: Hebelehübele ;atlı{# ;confused;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Official Post

Air Arms a söyledim bu peleti ve 24,5grainslik 5,5 peletini, bir kaç aya kadar ürünlerin kendiilerine AA markasıyla ulaşacağını belirttiler, çünkü bu üretim yeni, sonrasında inşaallah getirteceğiz.

• Bu seferki buluşmada Bülent Bey'in Revo'su ile bayağı bi atış yaptım.12 peleti arka arkaya hedefe yollamak gerçekten çok zevkli.Bir dahaki sefere belki şişeleri dizip Revo ile seri atış videosu çekeriz.

FİLİNTALAR GRUBU

• FX Revo çok güzel bir tüfek fakat atış sırasında baya bir tepmesi var hatta bazen tepmesi yüzünden yanlışlıkla parmak tetiğe 2 kere basıyor. Zaten tetikte maaşalla tüy gibi. Öncelikle tüfeğe baya bir alışmak gerekiyor. Öyle elinize alıpta hemen 12 den vurabileceğiniz bir tüfek değil. Yani benjamin gibi deil ;kihhik,

• biraz kullanmışlığım var Revo'yu :rolleyes: hemen elime alıp vurabilmiştim yanlış hatırlamıyorsam :) 12den vurmakta sorun yoktu, ama seri atışla her pelleti hep 12den tabiiki vuramazsınız. ama tek tek sorun yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bülent abi uyandırmasan 12 ye kadar uyuyacaktım :) sucuklarıda yemişsiniz :D birdahaki sefere insallah bende varım tunc abi 50 m de iyi parçalamışşın kağıdı :) son olarakta taylan abi benjamin diyorum baska bişi demıyorum :D:D:D ;hirr;

FİLİNTALAR GRUBU

• Bekleriz Kerem. Buluşma çok keyifliydi. Daha tam belli değil ama Bayramın 3. günü (29 Kasım-Pazar) bir buluşma daha planlıyoruz. Gelecek hafta ortasında belli olur. Gelebilen herkezi bekleriz.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Alıntı

kalyoncu tarafından
    bülent abi uyandırmasan 12 ye kadar uyuyacaktım sucuklarıda yemişsiniz birdahaki sefere insallah bende varım tunc abi 50 m de iyi parçalamışşın kağıdı son olarakta taylan abi benjamin diyorum

Sen beni bir de AA ile gör.Alırım anahtarını.

FİLİNTALAR GRUBU

• şu an bu cevaba karşılık veremiyeceğim taylan abi :) biraz modlayayım da sonra yazarım bı cvp . :cursing:

FİLİNTALAR GRUBU

• Bekleriz Kerem. Buluşma çok keyifliydi. Daha tam belli değil ama Bayramın 3. günü (29 Kasım-Pazar) bir buluşma daha planlıyoruz. Gelecek hafta ortasında belli olur. Gelebilen herkezi bekleriz.

hava güzel olursa gelmeye çalışacağım bende .

FİLİNTALAR GRUBU

• Merhaba Arkadaşlar,
    Pazar günü ben de gelmeyi arzu ediyorum. Avrupa yakasından FSM koprusunu kullanarak nasıl gelebilirim PM atabilirseniz sevinirim.
    Herkese selamlar

• Ne zamandır bende gelmek istiyorum ancak hep son anda bir mani çıkıyor. Ben Avcılarda oturuyorum. Gelmeye kalksam buluşma saatini kaçırabilirim. Buna göre irtibat için bir telefon yada gidilecek yerin GPS koordinatı var mı ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• İkinci köprüden gelecekler için söylüyorum. Köprüyü geçin kavacık köprüsünüde geçtikten sonra ikinci sapaktan köprünün üstüne çıkın yani şile yazan tabeladan köprünün üstüne çıkın. Ondan sonra ikea az ileride sağ tarafınızda gözükecektir. köprünün üstüne çıktıktan sonrada sürekli sağa dönüşler yapın ve otoparktasınız.

• Official Post

Pazar bende gelmeye çalışacağım.

• PM atan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sayın Mustafa Serdar Bey birlikte gidiyor muyuz?
    Saygı ve sevgilerimle

• Official Post

PM atan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Sayın Mustafa Serdar Bey birlikte gidiyor muyuz?
    Saygı ve sevgilerimle

Gökhan, bahsettiğim rahatsızlığım henüz geçmedi, umarın yarına iyileşirimde gidebiliriz.