TORPEDO 155 İSABETLİLİK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ilk aldığımda arkadaşımla dağda sabahtan akşama kadar 300-400 pellet attık .
    ertesi sabah bana çok dokunmadıda, arkadaş yataktan kalkamadı.heryeri tutulmuş.ciddi yorucu bir tüfek.

hatsan hem vücut geliştirme merkezine vereceğiniz parayı düşünüp böyle ağır tüfek yapıp spor yaptırıyor.
    hemde isabeti vasat yapıp ,hatsanla bile hedef vurdurmaya başlıyor.
    bir üst kalite tüfeklere terfi edince sivri sineğin gözünden vurmanızı sağlıyor...

Harika bir tespit. ;rofl.; İlk atış denemelerimden sonra ben de kolumu kaldıramaz olmuştum ama şimdi gayet kaslı bir kola sahibim, teşekkürler Hatsan. ;kihhik,

• 6 ay gibi bir süredir vücut geliştirmeyle uğraştığım için ağırlık benim için hiç sorun olmuyor.ayakta atış yapabiliyorum ama o zamanda tepiyor.inşallah bundan sonra bir pcp tüfek almak istiyorum.isabetsizlikten bıktım :)

• İsabetlilik konusunda illa Pcp almaya gerek yok, yaylı olupta isabet konusunda ünlü silahlarda var. Şahsen Pcpler bana hiç uğraşamazmışım gibi geliyor.

• fkeske sılahı almadan once forumu bır okusaydınız.hatsan yaylılarının ne kadar sıkayet konusu bir tufek oldugunu anlardınız.bende de hatsan var,o yuzden bu yazdıklarıma alınmayın,en belalı sılahı almısız,heryerınden sorun fıskırıyor

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• estağfurullah ne alınması.benim başka hiç bir sorunum yok şimdilik.sadece isabetlilik güç çok iyi menzil ciddi anlamda iyi yani 250mtden şans eseri şişeye gelse falan kırar ;kihhik, ama yok mümkün deil 50 mtden sora bişi yapmak gibime geliyor.daha benim için o bile mümkün olmadı :) tamamen kontrolsüz güç.isabetli yaylılardan bahsetmişsiniz mesela hangileri onlar.gücüde iyi olmasını istiyorum ben o yüzden torpedoyu seçtim ama yanlış yapmışım

• yaylı diyince diana bmw gibi,hwlerde mercedes gibi.ama biraz daha düsuk butceye guzel bir opel de alınabılır.oda gamolar oluyor.isabet acısından gamo hw iyidir,ama hem ısabet hemde delı guc dıyosanız dianalar tam sizlik.butce sıkıntıysa 2. ellere yonelebılırsınız

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• bugün çok uğraştım 25 metre sandalyede oturarak atış yaptım gezi gözü iyice ayarladım ve çıkan sonuca şaşırdım 10 atış sadece 2 delik bir tanesi nefesi ayarlayamadığım için başka 1cm yukarı gitti diğerleri aynı delikten.daha sora 25 metre ayakta desteksiz atış yaptım bundada 50krşluk bir grup yaptım.bu sonuçlar beni tamamiyle şok etti.

• arkadaşlar bu foruma bende katkıda bulunmak istiyorum fakat yazdıklarım hakaret içermemesine rağmen siliniyor bu mesajımda silinirse hakkımı farklı yollardan arayacağım

sanki bu forum sitesini hatsan firması finanse ediyor.Etmiyorsa niye yazdıklarımı yayınlamıyorsunuz

• ne yazdın ki bir daha dene bence veya bana pmden at

• Şimdi kontrol ettim silinen bir mesajınız yok. Acaba gönderirken bir sorun mu oluyor?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• sanki bu forum sitesini hatsan firması finanse ediyor.Etmiyorsa niye yazdıklarımı yayınlamıyorsunuz

Oldukça ironik olmuş bu cümle. Adımız "Hatsan düşmanı"na çıkmışken...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• :thumbup: Hatsan tüfeklerin eleştirilmesine tahammülümüz yoktur forum olarak. ;şrofls;.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• :) çok sevilir hatsan firması forum olarak ;lol;

• Arkadaşlar ben hatsan düşmanı değilim,o kişilerle alıp veremediğim yok aksine Mutlu be ilgili bir insan,ama benim söylemek istediğim farklı.Hani severek bir şey alırsınız sonra umduğunuz gibi çıkmaz ve bu sorun herkes tarafından kabul edilmiştir ve o maldan artık irkilirsiniz ya öyle bir şey benimkisi.Ben bu tüfeği alın paramı bana geri verin demiyorum ama en azından değeri düşükte olsa bana isabetli bir tüfeğinizi yollayın veya farkını vereyim de at 44 alayım dedim.Yeterki attığını vursun tüfeğim.

Şimdi soruyorum hatsandan çok mu şey istiyorum

Şimdi bana inanmayanlara veya farklı düşünenlerede bir teklifim var 15 günlük tüfeğimi o diyenlere ucuza satarım,yani o kadar tiksindim

• valla hocam haksızsın ne diyim kızma bana hatsan tüfekler isabetsiz tüfekler bu bir gerçek tüfekte fabrikadan kaynaklanan bir sorun yok değiştirmemeleri doğru bu saçmalık olur.tüfeği beğenmemişsiniz siz o zaman aldığınız yere götürmeniz çok daha mantıklı olacaktır.şimdi hatsan öyle bişi yapsa eminim ben dahil çoğu kişi tüfeğini götürüp ya parasını ister yada değiştirmek ister bu da mantıklı değil.ama tüfekte bir sorun vardır (mesela namluısu yamuk vs) o halde değişim tamir yapmasalar yerden göğe kadar haklısınız.size önerim tüfeği kullanmaya devam edin bir süre sonra iyi atışlar yaptığınızı göreceksiniz. :thumbup:

• Bir de siz atışları hangi saçma ile yapıyorsunuz?

evet,bismarck hocam haklı.kullandığınız pelet de isabetlilik açısından son derece önemli bence.bilindiği üzere her silahın sevdiği farklı peletler vardır.kullandığınız pelet i belirtirseniz kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır

• kesinlikle katılıyorum.torpedo için en iyisi crossman ultra magnum bence ts-22 falanda kullandım çok isabetsizdi bu pelletler oldukça iyi.ayrıca birazda atıcı kendindede aramalı diye düşünüyorum.ben çok iyi atışlar yapmaya başladım.benimde oldukça kötü ve isabetsizdi ama şimdi daha iyi oldu.biraz tüfeğe alışmayı bekleyin.alır almaz çok iyi gruplar yapmak çok zor bir alışma süreci var.biraz zamanla sorununuz çözülecek eminim.bu arada kusura bakmayın çok biliyormuş çok tecrübeliymişim gibi konuştum ama aynısı banada olduğu için böyle konuşuyorum.

• Peki xccc arkadaşım senin tüfekle kaç atış yaptın bu atışlar sonunda hiç mi bir tarafı kopmadı.Birde namlu eğik olabilir diyorsunuz olabilir belki ama madem eğik hep aynı tarafa sapsın bir bi tarafa bir bi tarafa gidiyorsa namlu eğik değildir.Kullandığım mühimmat gamo expender gamo pro magnum gamo hunter ve ince mehmet tir.

Haksızlık olayına gelince sizden zaten fikir alıyorum yani değer yargılarınız benim için önemli.Yalnız siz hiçmi aldığınız birşeyden tiksinmediniz,üstelik ben paramı geri istemiyorum,değeri daha düşük model bile olsa isabetli ise ona razıyım diyorum,halenmi çok şey istiyorum.

Birde bu tüfekle bir dürbün dürbün ayağı ve stoper yolluyorsunuz ama ben bu dürbünü tek parça ayakla dahil 2 tane 5mm matkabın sapı ile şaseye çakmama rağmen çaktığım çelik pimleri eğiyor.Madem bu dürbün tutmayacak bana niye yolluyorsunuz.Müşterinin psikolojisini bozmak içinmi.Sonuçta dürbünün parasını ödemiyormuyuz.

Arkadaşlar benim amacım yerli üretimi baltalamak değil inanın en az sizin kadar hassasım bu konuya.Ama serzenişimi dikkate alın