Air Arms S410 - Artık Kavuştuk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze iyiaksamlar. tüfegimi bugun aldım okadar begendımkı atıs yapmaya kıyamıcam sanırım :) düsünün nekadar güzel oldugunu annem bile görünce dediki ooo nekadar güzel bir tüfekmıs dedi benle beraber tüfegi oda bayaga inceledi. cok sasırdım tüfege ilgisine :!: yanı tüfek tek kelıme ile harıka ötesi herkeze tavsıye ederim. mustafa abi sizede tüfek için ve palletler için çooooooookkkkk tesekkür ederim gercekten hayatımın en güzel günlerinden birini yasıyorum bu aksam buda sizin sayenızde. makınem yanımda yok aslında resımlerini cekıp görmek isteyenler için paylasıcaktım unutmazsam yarın paylasırım. buarada tek kötü yanı tüfegin bence kolısı ;rofl.; vallahı adamlar air arms gibi bir harıka tüfekler imal edip dünyaya satıyorlar ama paketleme sıfır sıradan bir kolı yahu benim kralın bıle kutusu ondan güzel dısı resımlı falan enazından. mustafa bey siz söyleyin bence bundan sonrakı gelecek aa lar kolıyle degil kutuyla göndersinler. :thumbdown: herkezın yenı tüfekleri hayırlı ugurlu olsun iyiaksamlar. saygılar sevgiler. ;tufey# agt

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• İyi günlerde, güle güle kullanın. Annelerin farkıda bu işte.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• oooooooooooo hakan abi yakıyon ortalığı yaa silahın hayırlı olsun abi çok sevindim geldiğine silahının benimki 150 bardaydı kısık ve açık havada 2 buçuk şarjör attım şuan tam 100 barda

Hw 97k

• hayırlı olsun, bayram ziyaretlerini aksatmayın ha ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Güle güle kullanın, havanız ve peletiniz bol olsun

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• güzel ve iyi dilekleriniz için tesekkür ederim :thumbdown:

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Güle güle kullanın.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Tüfeğiniz hayırlı olsun,güle güle kullanın.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• çok tesekkür edrim sagolun böyle bir tüfege sahip oldugum için cok mutluyum. herkesede iyibayramlar diliyorum.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hayırlı olsun. kazasız belasız atışlar dilerim.

6-24*50 tasko

• hakan hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dılegıyle.dukkanın arkasında kı arkadaslarada gecmıs olsun sımdıden:D

• tesekkür ederim hepınıze sagolun darısı basınıza insallah. mustafa sanada lazım bu tüfekten birtane :)

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• [Resim Engellendi: http://s7.directupload.net/images/091128/4gln9468.jpg]

[Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/091128/sgq5r7db.jpg]

[Resim Engellendi: http://s11.directupload.net/images/091128/zftvoj2s.jpg]

telefonumla birkaç resim çektim merak edenler için saygılar sevgiler.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Hocam hayırlı olsun.Kazasız belasız bol atışlar dilerim.Ama şahsi fikrimi sorarsan affına sığınarak diyorum ki bipod bu güzel kızın suratına atılmış bir neşter gibi olmuş.Ne hikmetse bu bipodlar klasik ahşap kundaklarda eğreti duruyor.

• rica ederim hocam fikrinizi bilmek güzel. ama bence cok yakısıyo da ben fotograf cekmek için altına koydum sadece yanı tüfege kıyamadıgım için delmedim bipodu takmak için ;tacli# iyi dileklerin içinde sagol tesekkür ederim...

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

Hakan bipod takmak için kundağı delmek zorunda değilsin, FX in bipod aparatını rahatlıkla kullanabilirsin.

http://www.yatagun.com.tr/deta…s_Bipod_Clamp=&ID=481

[Resim Engellendi: http://www.yatagun.com.tr/BDFX_Bipod_Clamp.jpg]

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• evet aklıma gelmıstı o aparat ama pahallı geldi biraz. zaten epey bir para harcadım pompa tüfek bipod derken kuyunun dibine ulastım ^^ mustafa abi. yaz gelsın insallah işlerim acılsın artık yenı dürbün falan alıcam üstündekı dürbün bayaga dandık bsa 8-32*44 . ilerde mildotlu bise alırım artık biraz ucuz olsa aslında 6-24*50 gamo düsünüyorum ama bayaga pahallı. saygılarımla.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png