air arms s410-60 metre-3 atışlık gurup-video.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • air arms s410 xtra hava rüzgarlı 60 metreden sandalyenin üzerinden destekli 3 atış yaptım tabiki fx pallet kullandım. hedef olarakta 5 kg lik yag tenekesının altını kullandım ilkönce bir atıs yaptım sonra o yaptıgım atıs delıgıne nısan alarak 3 atıslık gurup denedım.

Original Video - More videos at TinyPic

buda gurupmanın resmi.

http://s2.directupload.net/images/091210/evhuicz9.jpg

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Güzel grup olmus biraz daha tufege alısırsanız tek delik yapacagınıza eminim

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• gayet güzel olmuş, tebrikler. atışları kaç bar civarı yaptığını hatırlıyormusun?

birde müsadenle çekimden gördüğüm kadarıyla güvenlik ile ilgili birkaç uyarım olacak:

1. atış yaparken sağ taraftaki yamaç ve binanın oradan birisi aniden çıkabilir, açık bir alanda görülebileceğin ve seninde etrafı görebileceğin bir yerde atış yapmalısın.
    2. hedefin arkasını da sağlama alsan iyi olur, bu açıdan sanki ıskalarsan veya teneke delinirse arka taraftan pellet uzun mesafe gidebilir gibi görünüyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• uyarın için sagol ama o sag taraftakı bına degil samanlık :) orası benım köyüm ve benden baska kımse yok hatta yakınlarımda ev bile yok arka taraf ise direk orman. silah 190 bar civarlarında idi hatırladıgım kadarıyla. tesekkürler iyiaksamlar.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• sol yerine sağ yazmışım :)

neyse, yinede etrafı görebileceğin yerde yapsan iyi olur bence

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• uyarın için sagol ama dikkatlıyımdır o konularda. soldakıde benım ev dag evi gibi bir yer benim ev tek ev cok uzakta mahalle var ama yine atıs ıstıkametimde degil. saygılar.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• güzel atislar bunlar kardes,yanliz teneke olunca delik büyüyor ister istemez,hedef kagitina atis yaparsaniz daha güzel görüntüler cikacagina eminim,

saygilarimla

• tesekkürler. kagıda atış yapacaktım ama teneke daha sexi olur diye tenekeye attım ;şrofls;. birde kola kapagı atısım var ekleyebilirsem birazdan onuda eklerim bu baslık altında. herkeze saygılar sevgiler.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• tebrikler kardeşim tek kelimeyle mükemmel. ;tese;kkur başka ne söylenebilirki agt

walter falcon hunter 5,5 -nikula 6-24x50-yatagun dampa

• tesekkürler sagol :)

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• yürü be hakan abi çok güzel hareketler bunlar devam devam +;tuftabV#;şrofls;. super olmuş tahribat eline sağlık canım abim

Hw 97k

• sagol murat beni şımartıyosun. ama bak daha güzel atışları senden bekliyorum haaa. nasılsa benim tüfegin ikiz kardeşi sende :)

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

ikiz değil bunlar elliz Hakan, ama sizinkiler aynı yumurta ondördüzü ;kihhik,

• abi bu hücreler baya bi bölünmüş ozaman ya ;,;-

Hw 97k

• evet murat mustafa abinin dedigine göre bunlar ellizmiş. seninde dedigin gibi hücreler bayaga bölünmüş. ozaman ne yapmak lazım biraz hücre lazım bunlara mesela güzel bir modifiye. 30 grain wasp magnum 300 mt-sn harika olur. vallahi şaka bir yana ben bu tüfegin gücünden pak bişe anlamadım benim optimayla aralarında cok az bir güc farkı vargıbı. cünkü dereye dogru attım ikisinide aa enfazla 30 metre fazla gitti gibi geldi bana. ben sandımkı 200 metreye rahat atar sise kırarım dıye düsünmüstüm ama 200 e atmıyo hemde dürbünün en alt kısmıyla dıbıyle nısan alıyorum yakına düsüyo pallet. anlamadım neden tam güçte atıyorum hemde :him:s :him:s benimmi yanlısım var acaba.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Official Post

Hakan yaptığın güç test'i hatalı sonuç verir, en iyi test penetrasyon ile yapabilirsin, bir mum kalıbı yap ve iki silahınlada aynı peletleri kullanarak test et ve gör, pcp ye yaklaşamaz bile, tabi disel yapmadan.

Ayrıca AA lar için yeni yapılan çekiçler için önümüzdeki haftaya kesin söz aldım, halen "oas" Osman abi ve "mrmataracı" Rıfat beyin silahları bende ve çekiç uygulamalarını yapıp göndereceğim, haftaya sonuçları forumda paylaşmaya başlarız.

• 200 mt de senin dürbün mildot u mevcut ayarlara göre kurtarmaz,clik kurtarmaz tam göbekden nişan alıyım diyorsan,bunun için dürbünün arka bileziğini sök,dürbünün altına oring yerleştir,alyan vidaları fazla sıkma tadında bırak oring yapışmasın,

senin tüfeğin standart ayarlarına göre 200 mt de fıçı bira şişesini kırar :)

• Official Post

Kadir, dürbün boğazları alüminyum ve aşırı ince, birazcık fazla sıkarsa O Ring in şekli dürbün boğazına geçer, bence bu yöntem kesinlikle yanlış, yani herkes senin gibi hassas iş çıkaramayıp dürbüne zarar verebilir, en iyi yöntem rontgen filmini kurtarabildiği kadar kat kat uygulamak, bu arada ön bileziğide gevşetmeyi unutmamalısınız ki kasıntı oluşmasın, hatta dürbün buğazına çift tarafı yapışkanlı bantlardan sarıp, üzerindeki filmi sökmeden kullanmak çok daha iyi sonuç verir.

• tamam ozaman ben bir mum kalıbı hazırlayıp testi yapım. dürbün olayına gelınce zaten mustafa abının dedigi sekılde yapmayı düsündüm ama simdilik gerek duymadım. verdiginiz fikirler için tesekkür ederim.

OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hocam eline sağlık güzel atışlar, şişeleri ne zaman göreceğiz nasip olursa..... ;şrofls;.;şrofls;. şöyle parçalanmadan delip geçsede görsek .... ;şrofls;.

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün