3 Ocak 2010 Askeri Üsde Sabah İçtima Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yusuf bey bizim için bekçiyle görüşmelerde bulunuyor. Bekçide sorumlulardan izin koparmaya çalışıyor. Eğer bi terslik olursa üsde toplanamayacağız alternatif yerlere bakacağız bilginize sunulur.

• eğer pazar sabahı hasta olarak uyanmazsam inş geliyorum :D

FİLİNTALAR GRUBU

• Yapma be Kerem Pozitif düşün... :thumbdown:

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• mangalmı dedi birisi ??

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• mangalı üsse kurmak iyi fikir koordinatları belirleyip sucuklara hedef belirlemek lazım bunun için görüşmeler devam ediyor en geç cuma günü sonuç alırız..

Yusuf Çil

FİLİNTALAR GRUBU
    norica 5.5 mm

• Official Post

Ben de Duydum... :!:

Ben düşündüm ama yazmamıştım :him:s;şrofls;.

• cuma gününü tatil ilan edenler varmı acaba ?

FİLİNTALAR GRUBU

• Vardır tabi de, belki benim gibi uyanamam diye düşünenler de vardır, geçen pazar günü gibi. Sabah ezanıyla yatınca geriye kalan günüm buluşmaya gidemedim diye hayıflanmakla geçti. :) .

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Official Post

Üstü kapalı bir "katılma" havası seziyorum !!!
    Acaba burnum doğru mu aldı kokuyu ?????

Why not ? ;şrofls;.

• Abi Sabah kahvaltısına da yuvarlak tepside sucuklu yada peynirli yumurta ve çay OFOFOFOFFFFF

FİLİNTA TEAM

• Arkadaşlar, bir engel çıkmadığı takdirde ben de geleceğim. Ancak IKEA'ya yetişemem, toplantı mahalli belli olunca doğrudan oraya gelirim. Sucuk bana da ayırın haaaa.. :P

S&W 686-6

• Official Post

Bende Kadir'i alır gelirim herhalde

• Dürbün işini cözdüm. AA ile siftah yapabilirim artık.
    AA ile atış mı? Mangal mı? Yoksa mangal mı? AA ile atış mı? ne büyük ikilem yaşayacağım pazar günü.
    Tunç bey acaba sıfırlama için tezgah olur mu yanınızda? Malum evde atış bir müddet daha yasak daha dürbünü sıfırlayamadım. ;şrofls;.

• Klingonlu diyette.Bence brokoli yiyelim hep beraber.Adamın canı çeker şimdi. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar,
    Bu pazar buluşmasında "üs" alternatifi Cuma akşamı belli olacak. Onun için hevesimiz kursağımızda kalmasın.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Klingonlu diyette.Bence brokoli yiyelim hep beraber.Adamın canı çeker şimdi. ;şrofls;.

Diyet efendiyi Pazar günleri evde bırakıyorum hehehehhhe SUUUCCUUUUUKKKK :Bal:taC:

FİLİNTA TEAM