10 Ocak 2010 Kaaaaar gelir Hoşgeeeelirrr Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Benim endişem, fatih'te karga katliamı yapan zihniyetin buradan ilham almaları. g;$i

• Katliam Yapanları, Canlı hedeflere atış yapanları, Kamu Malına zarar verenleri, özel mallara zarar verenleri.....v.s. Filinta Team Üyesi Olarak şiddetle Kınarım. Aramızda İnsanlıktan nasibini almamış kişileri barındırmayacağız Saygılar.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Sıkıntı olmaz Abi Pazar günü lifetime ın çatapat pelletlerini denedim çok eğlenceliydi.. +;tuftabV#

Ayrıca çıkarttığı ses kesinlikle evanix'ten azdı. ;,;-
    Evanix'in mi var, derdin var kardeşim ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

İçimizde böyle sorumsuz kişilerin zaten olmadığı malum, benim kastım forumun sanal ortamda herkes tarafından okunabildiğine dikkat çekmekti. ^^

• Arkadaşlar
    Şaka bir yana Mustafa Bey haklı. Bu tip pellet konusunu ya pm ile yada e-posta ile mesajlaşalım lütfen.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Acaba bu şekilde bizim tüfekler ateşli silah grubuna girer mi? ;avci;

Çıkıştan ateşli değil de Varıştan ateşli olur..eheh ;atlı{#

FİLİNTA TEAM

• arkadaşlar buluşmalarda hedef olarak ne kullanıyorsunuz forumda bulamadım varsada kızmayın yeni yeni öğrenicek dersiniz :)
    ben evde a4 kağıda bastırılmış hedefleri kitaba ataçlıyıp öyle atış yapıyorumda siz ne tavsiye edersiniz. hepinize teşekkürler.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• arkadaşlar buluşmalarda hedef olarak ne kullanıyorsunuz forumda bulamadım varsada kızmayın yeni yeni öğrenicek dersiniz :)
    ben evde a4 kağıda bastırılmış hedefleri kitaba ataçlıyıp öyle atış yapıyorumda siz ne tavsiye edersiniz. hepinize teşekkürler.

Güzelce, buluşmalarda A4 kağıt hedef, kola ve sprey kutusu, çan, boş pellet kutusu, hayvan kemiği, kurşun plaka, mandal, kozalak, paint-ball topları, metal hedefler v.b. kullanıyoruz. Daha gelişme ve geliştirme aşamasındayız. ;şrofls;.
    ogen'in de bahsettiği gibi gelmeyenlerede çarmık hazırlığı içindeyiz. g;$i:!:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Arkadaşlar, pazar günü, simit, peynir ve kolalar benden.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Pazar Günü Şöyle Sucuklu Yumurta mı yapsak diyorum... u½%;

FİLİNTA TEAM

Niye olmasın

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

abi sen yaparsında yenmezmi :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Sucuk bana fena dokunuyor o gün dayanamıyıp yedim sabaha kadar rahatsız etti beni. Ne zaman ağır yağlı et türevi şeyler yesem mide iflas ediyor. Reflü hastası olduğum için sabaha kadar ağzıma asit geliyor bazen uykudan uyandırdığı bile oluyor.

• yok dedim bu kadar kişi geliyo neye atış yapıyolar şimdi malzeme toplayayım 2 tane tüp varya bakalım işten izin alırsam eminönünden alayım

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Üs'te eğlence var demek ki. f;s;s;keyf;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• .

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Katılım herkese açık ise gelip sizlerle tanışmak isterim.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»