9 Ocak 2009 Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cumartesi hava sisli görünüyor, rüzgar pek olmaz. sıcaklıkta idare eder :)

ben sabah oralardayım, beklerim

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Kızı doktora götüreceğim malesef ben katılamıyorum ;(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben de katılmayı düşünmekteyim.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Kızı doktora götüreceğim malesef ben katılamıyorum ;(

Serdar cumartesi sabahın 7sinde doktorlar çalışmaz ;şrofls;. 10 gibi ancak :)

.

ankarateam.png

• Sınavlardan önce bi kaçamak yapıp gelebilirim. ;tufey#

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• %90 :P

bu ihtimal yeterli...

Hastalık (soğuk algınlığı) yoğun şekilde ilerlemezse erken saatte gelirim.

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Ooooh... Buluşun buluşun... Valla istifa eder gelirim ha... 8o Allah allah be, zaten katılamıyoruz, bi de şöyle başlıklarla bağıra bağıra buluşuyoruz demeseniz olma mı? X(

Hepinizi özledim arkadaşlar... Bir pazar bana özel bir buluşsak da hasret gidersek...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bir pazar bana özel bir buluşsak da hasret gidersek...

İlkerx arkadaşın askerden dönmesini bekleyeceksin ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

bizim ne zaman pazar günü buluştuğumuzu gördün??? ;,;-#hims;lol;;şrofls;.:rolleyes:

.

ankarateam.png

• hahahahahahahhahahahaha....

sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• bu haftasonu havalısilahla zararlı mücadelesi yapacağım , hedef hazır:

bu arada hafif kırgınlık başladı bende,umarım toparlarım :S

.

ankarateam.png

• Bu haftaki hedefler güzelmiş...ayrıcada benim iş konumuma uyduğu için antreman amaçlı gelmem gerekiyor sanırım..

pazar günü buluşma olmaz ile ilgili link
    Cem...Demekki neymiş "Keser Döner ,,Sap Döner" diye söylenmiş bir atasözümüzü unutmamak gerekiyormuş.."Büyük lokma yiyip..büyük konuşmama lazımmış." ;$.,
    Ama senin için özel pazar günleride geliriz merak etme..yeterki hava şartları müsade etsin.. 8|

A Takımı Üyesi

• Vücudumda kırgınlık olmamasına rağmen.. şiddetli boğaz ağrısı ve nefes darlığı sıkıntısı yaşıyorum.. :)

Domuz gribimidir bu...... Anlaşıldı biraz Atışa ihtiyaç var galiba... Benim hastalık şiddetlendikçe, buluşmaya katılma isteğide o kadar şiddetleniyor..

Sabah inş. görüşmek üzere...

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Bu haftaki hedefler güzelmiş...ayrıcada benim iş konumuma uyduğu için antreman amaçlı gelmem gerekiyor sanırım..

pazar günü buluşma olmaz ile ilgili link
    Cem...Demekki neymiş "Keser Döner ,,Sap Döner" diye söylenmiş bir atasözümüzü unutmamak gerekiyormuş.."Büyük lokma yiyip..büyük konuşmama lazımmış." ;$.,
    Ama senin için özel pazar günleride geliriz merak etme..yeterki hava şartları müsade etsin.. 8|

Allah razı olsun Osman abi... Fakat hepiniz yanlış anladınız herhalde, ben "bundan sonra Pazar günleri buluşalım" demedim ki, "Özledim sizi, bir Pazar da bana özel buluşalım" dedim... Arada fark var...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• dün akşam kendimi iyi hissetmediğimden bir an önce eve gidip yatayım-topralanayım derken, ufak bir trafik kazasına karıştım, bende bişey yok şükür. ama o soğukta ekip geldi gelecek aç bilaç 2 saat bekleyince beter oldum. eve gelip hemen bişeyler yiyip (ama baya bişey ;şrofls;. ) yatıp uyudum. haliyle sabah 5de uyandım :) NBA maçı vs vakit geçirip 6.40 gibi evden çıktım.

daha hava ağırırken mekandaydım, sıfır rüzgar sıcaklık 4 derece civarıydı. 100 m sıfırlamamı yapıp bir tane gurupman yaptım, hemen arkasından rüzgar başladı :(:cursing: 4-5 tane daha gurupman daha denedim. ama en hafif rüzgar bile 16g pelleti o kadar savuruyorki inanamadım. 21g H&N atayım dedim, sonuç hüsran :( 2 kere denedim, 8-10cm civarında gurupmanlar çıktı, sonra önce Kamuran sonra Murat, Köksal, Atilla abi ve Mustafa geldi. Murat'ın karbin gladiatörü çok hoş olmuş ;tese;kkur çokta isabetli, nazar değmesin :thumbup:

ben erken ayrılmak zorundaydım, bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim, hoş ve keyifli birkaç saat geçirdim.

.

ankarateam.png