AR6 İçin uygun dürbün.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • DEĞERLİ VE TEÇRÜBELİ ARKADAŞLAR.Sizlerden ricam AR6 için en uygun dürbün hangisidir.(maliyeti önemli değil)

Evanix Ar6 Huntig Master.

Walther.8-32x56.

Diana mod 54. .22 cal

Gomo 4-16x50

• ben walther 8-32x56 kullanıyorum gayet güzel netliğide oldukça tatmin edici.
    ancak şuda varki maddiyat benim için önemli değil diyorsanız yatagun,a yakında gelecek olan nikko dürbünlerden seçim yapıp alabilirsiniz.
    nikko dürbün seçenekleri.
    nikko 6-24x56
    nikko 8-32x60
    nikko 10-50x60
    bana kalırsa pcp tüfeğe alınacak en güzel dürbünler başka dürbün arayışına girmenizede gerek yok diyorum tabi bu maddiyata bağlı.

• genelde ayakta atış yapacaksanız, ve büyütme çok olsun istemiyorsanız 12x -16x bir dürbün alın. yok çok küçük hedeflere destekli atarım diyorsanız minimum 24x bir dürbün alın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• TEŞEKKÜRLER Arkadaşlar. şenol akın kardeşimin dediği gibi.yatagun lingi gezdim.nikkon lardan birini tercih edecem.saygılar,

Evanix Ar6 Huntig Master.

Walther.8-32x56.

Diana mod 54. .22 cal

Gomo 4-16x50

• AR6 KULLANICISI OLARAK DESTEKLİ ATIŞ YAPMADIĞINIZ SÜRECE YÜKSEK BÜYÜTMELİ ÖNERMİYORUM. 1 AYDIR 10-50*60 KULLANIYORUM PEK PRATİK GELMEDİ BANA. AĞIRLIĞI AYRI DERT AMA ESTETİK AÇIDAN MÜKEMMEL. BU SEBEPTEN 12X OPTİMA YA DÖNÜŞ KOLAY OLMADI. HAVALAR GÜZELLEŞTİĞİNDE TEKRAR TAKIP İYİ BİR AYAR ÇEKİP UZUN MESAFE DENEMEK ÜZERE RAFA KALDIRDIM.

Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.

Lütfen Forum kurallarını okuyun

• bende ebay,dan siparişi geçecektim 10-40x60 şimdi olumsuz yazı görünce bir an durakladım :him:s

• şenol bey maceraya girme.dürbünün gümrükten geçme tamamen şans işi .yüksek büyütmeli dürbün alacaksan 10-50x60 nikko al .
    selamlar

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin