Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Kayseri'den kimse var mı? Bizde kuralım bir takım ;atlı{#

Hatsan Airmax Quattro 3-9x32 optima dürbün

• Ben kayseriden :)8)

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• Memnun oldum kardeş neresinden? Ben ağırnaslıyım.

• Arkadaşlar bende Kayseriden katılıyorum.

Kayseride bir organizasyon olursa seve seve katılırım.

Selamlar..

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• 5 kişiyi bulursunda o kadar adam Kayseri gibi bir yerde nerede atış yapacaksınız?

Selamet bir yer bulursanız haberimiz olsun, 3 kişiyi ben ayarlarım size.

• sayıya çok takılmayın bence, 2 kişide olsanız buluşup keyfini sürün. fotoları /günün özetini de bizlerle paylaşın. ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• sayıya çok takılmayın bence, 2 kişide olsanız buluşup keyfini sürün. fotoları /günün özetini de bizlerle paylaşın. ^^

Erdem Bey benden önce davranmış. Aynen belirttiği gibi, siz iki kişi buluşup keyfini sürün, sizi görenler, forumu okuyanlar, fotoğraflarızı görenler heveslenip katılır.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Erdem Bey benden önce davranmış. Aynen belirttiği gibi, siz iki kişi buluşup Kayseri'de öncülük yapın, sizi görenler, forumu okuyanlar, fotoğraflarızı görenler heveslenip katılır.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Benim kasabam, aynı zamanda Mimarsinan'ın da doğum yeri olan ağırnas kasabası kayseriye 27 km. buluşacak olursak arabamla da alırım otobüslerimiz de var. Bizim orda bu iş için müsait çok yer var daha doğrusu her yer müsait :) Mangalımızı yapar, şişeleri kırar geliriz. Şu var ki yerler çamurdur oralarda. Acaba beştepelerde izin verirler mi? oralar da müsait. Nasıl isterseniz. Mesela önümüzdeki hafta havalar müsait olursa hafta içi bir gün olabilir. Kısaca yer çok. Beyazşehirin karşısında arsa 500 kişiyi ağırlar :)

• Meslekte Memur olduğunuz yazıyor. Mesleğiniz ne bilemiyorum ama Kayseri'de bir aralar meskun mahalde havalı silahlar ve kuru sıkı tabancaların kullanımı yasaklanmıştı. Ben üniversite yıllarında kuş gözlem klübü ile sizin oralara da geldim, çok arazi gezimiz oldu, elimizdeki dürbünü gören köylü hemen jandarmayı arar, devletin jandarması gelir, şikayet var diye sizi alır karakola götürür, başçavuş oralarda ne aradığınızı sorar, sizde anlatırsınız, ben işleme fakültesinde öğrencisiyim, diğeri başlar ben seneye mühendisim... Muhabbet alır başını gider, başçavuş sizi çok sever, çay üstüne çay ısmarlar, karakoldan çıkamazsınız, köylü karakolun önüne toplanır, jandarma bunları birşeyden yakalamış diye...

Akşama başçavuşun ısrarına rağmen karavanaya kalamayacağınızı kibarca bildirirsiniz, köylünün şaşkın bakışları arasında başçavuş sizleri tek tek kucaklar ve köylüye de yürüyün işinize bakın, bu gençleri de bir daha burada görürseniz bunlar benim misafirim bir daha şikayet ettiğinizi görmeyim der. Siz aracınıza biner gidersiniz, gelecek sefer aynı yerlerde gözlem yapıp kuşbank için veri toplarken köylünün bunlar talebeymiş ama adını bilemediğimiz başka bir şeylermiş de (ki buda kuş gözlemcisi oluyor :)) dediklerini duyarsınız...

Vallahi azizim bence sen elinde tüfekle fazla ortalarda görünme. Elinde tüfeği gören dakkasına arar jandarmayı :)

• evet gerçekten memurum. sivas gemerekte meteorolojide görev yapıyoruım kayseriye çok yakın. kasabanın içinde silahla gezdiğinizde tabi ki dikkat çeker ama benim bu iş için düşündüğüm yer bu işe müsait. olmadı bi de karakol ziyaret ederiz fena mı? çay içeriz ;kffx; Lakin arkadaşlar bu gidişle bu iş bahara mı kalır bilmem. havalar çok bozuluyor artık. Yine de bakalım.

• evet gerçekten memurum. sivas gemerekte meteorolojide görev yapıyoruım kayseriye çok yakın. kasabanın içinde silahla gezdiğinizde tabi ki dikkat çeker ama benim bu iş için düşündüğüm yer bu işe müsait. olmadı bi de karakol ziyaret ederiz fena mı? çay içeriz ;kffx; Lakin arkadaşlar bu gidişle bu iş bahara mı kalır bilmem. havalar çok bozuluyor artık. Yine de bakalım.

Hidayet bey,
    N'olcak bu meterolojinin hali :him:s Karlı der güneş açar, Güneşli der, kar yağar, yazı turadan beter vallahi ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• ;şrofls;.

• Abilerim şu konuyu bi hortlatayım dedim :) Forum arama kısmına Kayseri yazınca karsıma bu konu çıktı ve KayseriTeam başlığını görünce çok sevindim aha bizimde takımımız varmış diye :) Diyorumki bu konuyu Abilerim konuşsa bir karara bağlasa bende seve seve katılsam :) Şu acemiliği bi atsam :)

....::: sNoPy :::....
    [b][i]BeReTTa M92 FS 4.5 mm ( .177 cal )..............................................
    EsEr 2002 EXT. 5.5 mm ( .22 cal )...........................................
    EKoL ES 55 Siyah CO2 4.5 mm ( .177 cal ) ......................
    EKoL ES 66 Saten CO2 4.5 mm ( .177 cal ) ..............
    [Resim Engellendi: http://img221.imageshack.us/img221/1038/9tmu7p.png]

• Memnun oldum kardeş neresinden? Ben ağırnaslıyım.

5 kişiyi bulursunda o kadar adam Kayseri gibi bir yerde nerede atış yapacaksınız?

Selamet bir yer bulursanız haberimiz olsun, 3 kişiyi ben ayarlarım size.

Ağırnas ın Çevresinde her yer atış alanı Kayseride bulunan uygun mekan cok...
    "Bu arada ben "Gessi liyim"Ama Ankarada yaşıyorum...Topraklarımın kokusu geldi sanki..

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A Takımı Üyesi

• Selamlar 1106 gun dur kayseriden kimse yazmamis bari ben yazayim :rolleyes: