AR 6 ALDIM SAGOLUN AKINSENOL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • akınsenol beyden aldıgım ar 6 geldi .hayaller gerçekleşiyomu ne. bu tüfegi daha bir hafta öncesine kadar hep hayalini kurardım,ve şimdi elimde cok mutluyum sagolun akınsenol.sıfır gibi derlerya işte ondan .bu sevincimi siz degerli hobidaşlarımla paylaşmak istedim.tüfek hakkında yararlı bilgilerinizi beklerim

• hayırlısı olsun.güle güle kullanın.isabetli atışlar.

FİLİNTALAR GRUBU
    Air Arms S410 SL XTRA FAC .22+Walther 8-32X56
    [size=12]Röhm Twinmaster Match .177
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• Official Post

Hayırlı olsun ^^

• hayırlı uğurlu kardeşim isabetli atışlar aynı silahtan bendede var ...

• hayirli olsun iyi günlerde kullanin,arkadasimizin yerine sanirim Senol kardes bir adet air arms alacak ;kihhik,

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın. ;d;

• Güle güle kullanın..

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• bu silahın şarjör kısmı çok güzel diğer pcplerdekiler oyuncak gibi duruyor ama bu silahta görünüm ve tasarımı süper yapmışlar güle güle kullanın :thumbup:

Gunpower SSS

• Official Post

bu silahın şarjör kısmı çok güzel diğer pcplerdekiler oyuncak gibi duruyor ama bu silahta görünüm ve tasarımı süper yapmışlar güle güle kullanın :thumbup:

Sadece görünümü çok güzel, kullanımı, işleyişi vs.. kesinlikle kötü.

• sevgili nofer o kadar para verene kadar diyorsun ancak bu işler bütçe meselesi demekki arkadaşımızın imkanı buydu ve silah gerçekten sıfır fiyat olarak 1200 tl verildi dürbün dahil yani air arms alması için dürbünüde katarsak bir bu kadar daha ödemesi gerekiyor yaklaşık yani imkan meselesi

bizede sadece hayırlı olsun demek kalıyor hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullan.

• sevgili kadir kardeşim tahminin doğru evet air-arms s410 alacağım bugün antalyada sevgili abim (oas) osman ahmet sırma,nın yanına gittim.

kendisi dünya iyisi hoş sohbet şeker gibi bir insan ofisinde bulunan fx Revolution ve air arms s-410 bolt model silahları çok yakından inceleme fırsatım oldu daha sonra fabrikanın devasa geniş arazisine giderek atış yaptık air arms s-410 elime aldığımda dizaynı mekanizma sistemi kundağın omuza oturuşu modlanmış haliyle olan gücü beni oldukça tatmin etti fx revolution ayrı bir güzellik inşallah yaz gelip sezonumuz açıldığında işlerimiz bir hareketlensin sırada revolution var.

• bütün forum sakinlerine teşekkür ederim .benim hayalim gerçekleşti .darısı diyer hayal kuranların başına diyorum :thumbup::thumbup:;tese;kkur

• hayirli olsun,

bugun akin kardesimiz bana da ugradi bir yere gidiyordum geri dondum telefonu uzerine, ve bulustuk beni kirmayip fx gladyatoru de yaninda getirmis , benim evin 10 metrelik bahcesinde birkac atis yapma firsatimiz oldu , guzel bir silah ve iyi bir insan tanimis oldum , umarim yakinda yine gorusuruz,

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• öncelikle şunu belirtmek isterimki; alınan mal hiç bir zaman kötü değildir...!!
    kimi hız ister ,kimi kalite ister, bazıları ise ucuz ollsun beni tatmin etsin ister lakin kimi içinde maddiyat söz konusudur..
    Hepimiz bir FX, AA, DAYSDATE gibi kaliteli pcp hayal ederiz ama maddiyat olmayıncada olmuyor.....

AR6 ya gelince güçlü bir silah olduğunu hepimiz biliyoruz...100-150 metrelerde çok güzel guruplar oluşturamasada bir yaylıya kıyasla 50 metrede 2 cmlik gurup yapması sizin için tatmin edici olabilir....

Allah kazasız belasız atışlar nasip etsin,silahınızı güle güle kullanın......

Saygılar...

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• bence ar6 nin sorunu cok guclu olmasindan dolayi hizlar arasi farkin fazla olmasi ve uygun pelet seciminin onemli olmasi. iyi ayarlanmis ve uygun pelet atilan bir ar6 iyi grup yapabilir diye tahmin ediyorum. bence bu tufekde bas kismi uzun pelet kullanilmali, eunjin ile diger peletlere gore daha iyi grup vermesinin sebebi bu olsa gerek. kullanilan pelet hafif olursa ve bas kismi kisa olursa, yuksek hiz ile pellet sarjorden kurtulduktan sonra namluya yalpa yaparak girer ve hasarlanarak parcalanabilir bile. ama agir ve bas kismi uzun pelet, daha sarjorden kurtulmadan namluya yalpasiz girer ve hasar almadan namluyu terk edebilir. tabii bu benim tahminim, kullanan arkadaslar, silahi test edenler daha iyi bilirler tabii.