Yeni aldıgım Hatsan mod 125TH .. Gorus ve onerileriniz

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Uzun arastırmalar sonucu bende tufegimi aldım...
    uzerinde çok tartışılan hatsan mod 125 5.5 :) hatta değişiklik olsun dedim mod 125 th aldım.. o yonden bi eksiklik yoktur umarım.. dun akşam ve bugun iki defa atıs yapma sansım oldu toplamda 50 atış yaptım..
    uzun zamanım olmadıgı için sıfırlamayı tam yapmadım nokta atışı yapabilcek duzeyde değil..
    tufegin gucu hakkında dusuncelerim pozitif 20 mtr'den tahta efsanesini bende denedim gerçektende 20 mt'den 2 hatta 3cm tahtayı delip geçiyor..
    silah hakkında çok teptiğini okudum.. silahı almamda onunda etkisi vardı gerçekten ağırlıgını hissetmeyi istiyorum cunku..
    ama bence tepme konusunda abartı var diyebilirim.150 mt'lik atışlar yapılmıycaksa aman aman bi tepme yok..
    bugun durbunle kullandım aynı şekilde onuda sıfırlamadım tam olarak. yaklaşık 30 atışyaptım durbunde herhangibikayma oynama meydana gelmedi.. ama ben ne olur ne olmaz durbun işini sağlama alıcam onun için onerileriniz zaten bekliyorum :)

hatsan kullanaların sanırım cogu şikayetini dile getirmiş... ben bu şikayetleri yaşamamak için kullanımdan kaynaklanna sorunlar yaşamamak için sizden gelicek herturlu kullanım onerilerini bekliyorum ....

[Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/6148/tlg0036.jpg
    [Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/2940/tlg0037.jpg
    [Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/8963/tlg0038.jpg] [Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/3913/tlg0039.jpg] [Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/7373/tlg0040.jpg] [Resim Engellendi: http://img191.imageshack.us/img191/9809/tlg0042.jpg]

• hayirli olsun güle güle kullanin,bu ayaklar ile saglikli atislar yapamazsiniz, dampa ayak alin kullanin,bu gün ben bu th kundak modelinin mod125 ceviz kundak ve yeni versiyon tetik ,ve yeni dürbün kanalli,versiyonunu gördüm hatsan in sitesinde, gördügüm kadari ile sizinki eski model ;kihhik,

• zaten o ayakla atıs yapmayı dusunmuyorum fotograf cekerken bile ayakta zor duruyo :D

sitedeki 125TH OD green stock version benim aldıgım tufek...kısmetse pazartesi memlekete gidicem orda herşey belli olucak eminim..500e yakın atış yaparım eminim :D

• sen bu silahı bayağı sevmişşsin yatağa koyduğuna göre ... hayırlı olsun güle güle kullan.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• yarın kısmetse koye gidiyorum bol atışlı 5 gun geçircem :D
    şimdiye kadar 100 atış yaptım hedefi buldumu harika..
    tepme konusna gelince ben halaa ciddi bi tepme goremedim.... ama dampa ayak almaya zamanım yok koyde 5 gun dampa ayaksız kullancam o kotu olucak durbune 5 gunde zarar gelmesinde geldiğim gibi dampa ayağını alıcam :)
    dondugumde fotolu videolu bol bol goruslerimi belirtirim..
    125 ustunde çok tartışılan bi tufek.. meraklı arakdaşlara en dogru bilgiyi vermeyi isterim yani

• Hayırlı olsun,güle güle kullanın. :thumbup:

• koye gittim geldim... işlerden dolayı siteye giremedim pek anca yazıyorum...
    4 gun kaldım koyde yaklaşık 500 atış yaptım ... bu 500un 250'si durbunle ugrasmak için olmuştur :D tufegi sabitliycek yerim yoktu. emaneten sabitlenilen yerlerde tufek atıştan sonra doğal olarak kayıp duruyodu.. durbunlee çook urastıktan sonra çıkarttım...
    guzEL bi ayar ile arpacık sayesinde çok iyi atışlar çıkartıyor...70mt mesafeden 2lt'rik pet şişede hiç şaşma olmuyo diyebilirim...
    kısmetse bu hafta tekrar gidicem bu sefeer durbunu ayarlatıp gidicem durbun ile eler yapabilicem onu gorucem..

tufekte su an mekanik olarak hçbi sorun yok. ilk bakımımıda yapıcam bugun yarın geç kaldım sayılır ama zamanım olmadıgından ugraşamadım..

eger tavsiye edermisiniz diye soran olursa ben su an kesinlikle tavsiye ederim.. güç olarak çok iyi durumda halaa. mekanik olarakta sorun yaşamadım.. yayıda biraz yumuşadı kurması kolaylaştı... ağırlıgından olayı uzun sure taşımak zor oluo ama zamanla alışılır umarım

• Kundak vidasının sıkılığını kontrol edin belli bir atış sayısından sonra. Gevşeme olabiliyor. Bu arada yay yumuşamamıştır, siz kurmaya alışmışsınızdır. :)

• benimde elime birtane 125th geçti kamuflajlı çok merak ediyorum hala atabilmiş değilim daha önce nasıl tüfekler geçti elime onlarla bile memnun kaldığım atışlarım olmuştu.bu tüfek onların yanında daha sağlam duruyo.benimde ilk izlenimlerim okuduğum yorumlara göre olumlu(yada ben polyyannayım neyse)gerisini zaman gösterecek.umarım yüzümüz kara çıkmaz.

pietro beretta exxtreme,nightstalker

• aynısını ben kullanıyorum ama dürbün ayağını cift parca yerine enazından tek parca kullanmanı tavsiye ederim ben cift parcayı birleştirerek tek parca haline getirdim şimdi süper tepme konusuna gelince hatsan diabolo la atış yapıyorsan fazla tepmiyor ama gamo hanter la atış yaptyınmı eğer sağlam omuza dayamıyorsan omuzun cıkacakmış gibi oluyor ama herşeye rağmen süper bir tüfek

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Bu arada yay yumuşamamıştır, siz kurmaya alışmışsınızdır. :)

hehehehehe... İyi kol kası yaptırıyor.

Hatsan Mod 125 ,25 + Optima 3-12x44

Blow ,177

Colt Government 1911 A1 ,177

Gamo V3 ,177

• pietro beretta exxtreme,nightstalker

• hehehehehe... İyi kol kası yaptırıyor.

Hem de nasıl... :) Dün uzun bir aradan sonra atış yaptım; kolum, bacağım her tarafım ağrıyor. ^^

• hayırlı olsun 5.5 yaylı tüfek ankaetinde 1 sırayı mod 125 alıyor camuflage da çok güzelmiş
    ben 155lik torpedo alacağım yalnız insanlar isabetsizliğinden yakınıyor siz ne dersiniz
    bide ben hem ahşap hemde camuflage istiyorum evde kundakları rahatça değiştirebiliriyim.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• BENDEDE MOD 125 VAR GAYET GÜZEL Bİ SİLAH BİRDE DÜRBÜNÜN KAYMASINI ÖNLEYEBİLSEM. AV BİLE YAPILABİLİR YASAK OLMASA O KADAR GÜÇLÜ Bİ SİLAH YANİ.
    50 METREDEN ÖRDEK BİLE VURULABİLİR. TECRÜBE SABİT...............

• BENDEDE MOD 125 VAR GAYET GÜZEL Bİ SİLAH BİRDE DÜRBÜNÜN KAYMASINI ÖNLEYEBİLSEM. AV BİLE YAPILABİLİR YASAK OLMASA O KADAR GÜÇLÜ Bİ SİLAH YANİ.
    50 METREDEN ÖRDEK BİLE VURULABİLİR. TECRÜBE SABİT...............

benomar bey once bir forum kurallarını okuyun,sonra yasaklara uyma konusunu da belkı halledebılırız ülkece

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Birebir aynısından bende aldım. Sizede hayırlı olsun. Bugün 60-70 atış anca yapabildik. Dürbünle hiç vuramadım, gez göz arpacıkla kaçmaz ;avci; ayar lazım ama 700 atıştan sonra takmam daha iyi oalcak sanırım :) Dampada almam lazım. Bulabilirsem buradan bir ikinci el alabilirim.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hatsan 125th tek kelime ile süper profesyonellerin airgunu,hayılrı uğurlu olsun.

• profesyonellerin tüfeğimi :him:s:him:s;(:whistling:;confused; o kadar da deyil kardeş :) ama sana bu tüfeği deyilde yeni versiyon 2010 model mod125 i tavsiye ederim g;$i yeni versiyon tetikli olanları,

gassly :

tabbi övünürsün tüfegin ile nede olsa onun bir kaç videosu var ;şrofls;.