Colt Government 1911 ( Yeni Gözdem)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 8 Atış Kapasiteli 4,5 mm Diabolo Saçma Atan Orjinaliyle Aynı Ebat ve Ağırlığa Sahip Alman Yapımı Umarex Firmasının Ürettiği Havalı Tabanca Görücüye Çıktı

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

airgunturk.com/attachment/1398/ airgunturk.com/attachment/1399/ airgunturk.com/attachment/1400/ airgunturk.com/attachment/1401/ airgunturk.com/attachment/1402/

• Official Post

Hayırlı olsun Onur bey,güzel silahmış,isabetli atışlar dilerim.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• onur kardeş silahın hayırlı olsun silah hakkında bizi biraz bilgilendirsen blow back özelliği varmı mesela birde gücü etkisi nasıl görünüş olarak oldukça ilgimi çekti birde fiyatı ne kadar sen nerden aldın acababu konularda bizi aydınaltırsan memnun oluruz

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• Sağol Teşekkür Ederim.Silah ile fazla atış imkanım olmadı açıkçası ama Umarex firmasının Beretta F92 Modeli ile birçok atış yaptım Colt un hem ses hemde hedef doğrulaması Berettaya Göre Daha Güzel Geldi Silahı İstanbul/Eminönünden Aldım Sadece Birtane Vardı Onuda 1 Hafta Önceden Sipariş Etmiştim Sağolsun Getirmişler.Farklı Bir Görünüm ve Güçlü Bir Silah olarak Tavsiye Ederim.

İnternet Üzerindeki Fiyatı : http://www.bekaoutdoor.com/default.asp?git=9&urun=67757

• yaw hayırlı olsun arkadaş bunun üst mekanizması hareket eden modeli yokmu co2 li olacak mekanizma hareket edecek ve 4.5 pellet atacak ben böle bişi arıyom senin tabancanın tipide yakışıklı yada beratta tipi de olabilir.

• Bir kaç hafta önce bende bu silahın siyahından aldım.Size bi sorum olacak; ben yirmi metreden kola tenekesine atarken, yirmi santim altına nişan alıyorum, çok yukarı atıyo. Aynı problem sizdede oluyomu yoksa bendeki silahmı problemli? Bide bu silah için müsabaka gezi arıyorum türkiyede bulabileceğim bi yer varmı?

• Hayırlı olsun çok güzel silah güle güle kullanın.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal