AnkaraTeam 3. geleneksel 55 m puanlı atış yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet bugün birincinin son virajda belirlendiği nefes kesen, heyecanlı bir müsabaka daha yaptık. sonuncu ise ilk turda belirlenmişti ;şrofls;.

1. Tur.
    Serdar 46 puan
    TheNH 45 puan
    Atikomu 44 puan
    Raptorx 39 puan

2. Tur.
    TheNH 48 puan (toplam 93)
    Serdar 47 puan (toplam 93)
    Atikomu 46 puan (toplam 90)
    Raptorx 44 puan (toplam 83)

3. Tur.
    TheNH 50 puan ;d; (toplam 143) ;tese;kkur (yanılmıyorsam atılan ilk 50 puan? )
    Serdar 48 puan (toplam 141)
    Atikomu 45 puan (toplam 135)
    Raptorx 44 puan (toplam 127)

Murat son turda attığı 50 puanın verdiği 2 puanlık farkla son tura giriyor, Atikomu 3. lükte rahat fakat ikincilik şansı var, Raptorx bedbaht :P son tura giriliyor.

Evet bu sırada seyirci sayısı artmış, tribünler tıklım tıklım. yarışmayı biletli 6 kişi seyrediyor ;şrofls;. Teknosman, XeagleX, Fender, Kyucel, Bulenth, Mrmataracı VIP tribünde agt

4. Tur
    Serdar 47 puan (toplam 188 )
    Raptorx 46 puan (toplam 173 )
    Atikomu 43 puan (toplam 178 )
    TheNH 41 puan (toplam 184 )

Son turda ilk atışları Murat yapıyor, o ne ?( çok kötü atıyor, Serdar bunu fırsat bilerek 4. turun en yüksek skorunu yapıyor ;d; farkı kapatıp öne geçiyor ;d;;tese;kkur

yarışma sonucu:
    1. Serdarhavsut 188 puan (AA s410 + Bushnell 6-24x50) :thumbup:
    2. TheNighthawk 184 puan (hw100T + Falcon T35x56) :thumbup:
    3. Atikomu 178 puan (Daystate Airranger + Gamo 4-16x50) :thumbup:
    4. Raptorx 173 puan (AA s410 + Bushnell 6-24x50) :thumbup:

evet skorseverler haftaya görüşmek üzere Ankara'dan bir yayınımızın daha sonuna geldik. agt

donsuz geceler ;lol;

Raptorx
    [Resim Engellendi: http://img137.imageshack.us/img137/8512/erdem55m.th.jpg]

Atikomu
    [Resim Engellendi: http://img137.imageshack.us/img137/7906/atikomu55m.th.jpg]

TheNighthawk
    [Resim Engellendi: http://img514.imageshack.us/img514/8880/murat55m.th.jpg]

SerdarHavsut
    [Resim Engellendi: http://img137.imageshack.us/img137/5535/serdar55m.th.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ;d;;d;

Şakşak yapalım biraz ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Daha rüzgarsız ve donsuz bir günde görüşmek üzere ;kihhik,

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Evet, güzel bir gündü. Özellikle muratın 50'lik atışı muhteşemdi. ;d; ;d; ;d; Organizasyon komitesine teşekkürler, Ankara Team'e artık naklen yayın aracı lazım. TRT'de yakındayken bir şeyler düşünün. Bu arada bende Tüfeğe yavaş yavaş ısınıyorum. Önümüzdeki günler çok çekişmeli ve zevkli geçeceğe benziyor. Hoşçakalın.

;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• Evet, güzel bir gündü. Özellikle muratın 50'lik atışı muhteşemdi. ;d; ;d; ;d; Organizasyon komitesine teşekkürler, Ankara Team'e artık naklen yayın aracı lazım. TRT'de yakındayken bir şeyler düşünün. Bu arada bende Tüfeğe yavaş yavaş ısınıyorum. Önümüzdeki günler çok çekişmeli ve zevkli geçeceğe benziyor. Hoşçakalın.

;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

abi sen silaha alışıyorsun ama üzerine 32x bir dürbün koymadan bu tür müsabakada çok zorlanırsın benden söylemesi g;$i

.

ankarateam.png

• Atilla abi halen su dürbünü degistirmedin gitti yaff ;kihhik, size iyi bir dürbün lazim,mevcut dürbününüzün noktalari ni hic begenmedim itiraf ediyorum ;şrofls;. reticlesi cincik gibi dürbün lazim size :)

saygilarimla

• Sevgili Erdem ve Kadir;

Evet haklısınız, dürbünde benim gibi antika. ;lol; Doğru dürüst bir dürbün bulamadım gitti. X( Biradere İngiltere'den getirtecektim o da olmadı. Ne yapalım, son çare çok sevdiğim HW 100'ün üzerindeki 8x32 BSA'yı sökmek. :cursing: Evdeki paşayı diğer tüfekle takas ettim falan deyip kandırdık, ama siz bunları yemezsiniz. Her hafta değişik dürbün sıfırlamaktan da sıkıldım. Artık bu işi serahate erdirmenin zamanı geldi. Martta üç aylığı alınca görüşmek üzere. ;şrofls;.

• Erdem abi eline, emeğine sağlık gerçekten süper anlatım ;d;
    katılan tüm arkadaşlara teşekkürler, valla çok heyecanlı bir müsabakaydı, ileride dahada büyük kapışmaların yaşanacağı sinyallerini şimdiden alıyorum x;.z

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Erdem olayı sanki yaşamış gibi oldum. Anlatım şekli +1000

Katılımcı arkadaşları tebrik ediyorum..

gel katılda bizde seni tebrik edelim ^^ bırak şu oyuncak araba işlerini ;şrofls;.

.

ankarateam.png

• Puanlamayı nasıl yapıyorsunuz? Oluşan deliğin yarıdan fazlasının olduğu sayı mı? yoksa değdiği en yüksek sayı mı?

FİLİNTALAR GRUBU

• Puanlamayı nasıl yapıyorsunuz? Oluşan deliğin yarıdan fazlasının olduğu sayı mı? yoksa değdiği en yüksek sayı mı?

değdiği yüksek sayıyı alıyoruz.

.

ankarateam.png