Prometheus Defiant (Meydan okuyan) Pellets

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

mustafa abi görüşmelere başlıyacağım demiştiniz sonrasında varmı gelişme,pelet konusunda ?

Arkadaşlar yakında yurt dışından şunu getireceğim bunu getirteceğim vs... sözleri,yurda girişi yasak olmayan ürünlerde bu sözler sona erecek.

• anlaşıldı tamam :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Konun üstünden 1 sene geçmiş,yokmu bir haber prometheuslardan?

• evet nerde bu promethuslar? şimdiye kredi alıp fabirkasını bile kurardık ;şrofls;.

mustafa abim valla dilimizden düşmessin harbiden. konu belli peryotlarla hortlatılacaktır.hortlak topic olacaktır ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ben bır partı geldi ve satıldı dıye bılıyorum biraz önce yataguna baktım sıtede pelletler gozukuyor fakat stoklar bıtmıs :(

• İlk partiyi taşıyan gemi ağırlıktan yolda batmış ;kffx; (şehir efsaneleri başlarmış bu konuda , şaka yapıyorum tabi)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• İlk partiyi taşıyan gemi ağırlıktan yolda batmış ;kffx; (şehir efsaneleri başlarmış bu konuda , şaka yapıyorum tabi)

karayip korsanları kaçırdı diye biliyordum ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Official Post

Bu konu tam bir yılan hikayesi, biz siparişi geçtik ve proformaları aldık içişleri bakanlığına izinler için başvurduk, 1,5 ay gibi izinler geldiğinde ingilizler çinko fiyatlarına zam geldi diye %25 gibi inanılmaz uçuk bir zam yaptı ve farkıda istedi, bunun üzerine yaptığımız araştırmalarda uluslar arası emtia fiyatlarının dalgalandığını tekrar düşebileceğini öğrendik ve sipariş bekletmeye aldık, siparişin tamamı gümrük vs.. 15.000 Paunt civarıydı ve %25 ciddi bir rakamdı, sonrası malum küresel kriz geldi, fiyatlar dibe düştü ama şimdide talep yok.

• Forum dostlarım Defianttan 5.50 mi yoksa 5.52 mi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

• Uzun zamandır ben plastik ceketli 5.5 cal olanları beklemekteyim. Tabi talebimizi reel duruma getirmek için ön ödemeli bir kampanya yaparsanız .Büyükbir talep olucagı şüphe götürmez
    Şahsen yurd dışından bu tarz alışverişlerden daima cekinmişimdir . Yatagun ekibine olan güvenimle ğözüm kapalı bu kampanyaya dahil olabilirim.

evanix monster 5.5

evanix blizzard s 10 combo

diana 350 magnum

diana mod 54 airking

crosman 4.5 multi pomp

cybergun sig sauer blow

• Fiyatlara göre ihtiyacım doğrultusunda Yatagun un yapacağı ön ödemeli kampanyalara bende birçok arkadaşım gibi destek sağlamak isterim.

• bu ön ödeme fikri gerçekten üzerinde çalışılması gereken bir konu gerçekten bu kriz ortamında işe yarar bir fikir gibi geliyor