13 Şubat uğursuz olsa da 14 Şubat'ta buluşmaktan her halükarda iyidir buluşması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben de bu vakitten sonra ayakta yapamam, hem belim hem dirseğim sakat.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Vallahi destekli yarışma bayağı zevkli oluyor. Bence aynen devam. =)
    Bu arada iki hafta sonra Paintsign bireysel katılımlı "Big Game" büyük oyun düzenliyor. 25'e 25 iki takımla oynanacak. Bir kaç arkadaşla katılacağız sanırım. AnkaraTeam'de de paintball oynasak sesleri yükseliyordu. Daha iyi fırsat bulunmaz.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• yoğun istek üzerine destekliye devam o zaman

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Slm

Musabakada tüfek kılıfının gözünün fermuarı açık kaldığından dolayı manevi değeri olan ufak bir çakı (naylon poşete sarılı metal renginde) ve kırmızı renkli ufak tornavidam düşmüş. Görenlerin, bulanların veya yarınki atışa gidecek arkadaşların dikkatini çekerse insanlık namına ^^ PM 'den bana ulaşmasını rica ederim.(Büyük olasılıkla park yerine giderken düştü)

Teşekkürler.

Evren; müsabaka sonuçları ve yorumlarını bekliyoruz.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Tolga Tornavidayı görüp aldık,,Tornavidan bende,, ama çakıdan haberimiz yok mekandadır gidip bakarsan bulma ihtimalin var..

A Takımı Üyesi

• yahu ben bugünden bişey anlamadım, ne yapsam acaba ?

biraz evde atayım bari :)

.

ankarateam.png

• Tolga Tornavidayı görüp aldık,,Tornavidan bende,, ama çakıdan haberimiz yok mekandadır gidip bakarsan bulma ihtimalin var..

Ah be Osman Abi; tornavidayı boşverde çakının maneviyatı vardı. Çocuğu öğleden sonra hastaneye götürdüğüm için gelemedşim tekrar, neyse canımız saolsun teşekkürler.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Ah be Osman Abi; tornavidayı boşverde çakının maneviyatı vardı. Çocuğu öğleden sonra hastaneye götürdüğüm için gelemedşim tekrar, neyse canımız saolsun teşekkürler.

ben yarın paintsign'ı arayıp sorayım öyle birşey bulmuşlar mı? istersen sende ara Tolga?

.

ankarateam.png

• Buluşmadan birkaç foto ekleyeyim, modem arızalıydı biraz geçikti

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/s1hx7o.jpg][Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/2f0alj8.jpg][Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/t65eu0.jpg][Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/whzc07.jpg][Resim Engellendi: http://i48.tinypic.com/wl7x3o.jpg]

Aankara Team her konuda olduğu gibi , kamusal alanlardaki başörtüsü yasağı konusundada hassaslığını gösterdi , Takımın önde gelenlerinden Mrmataracı, Raptorx ve kyucel başörtüsüyle atış yaparak tepkilerini dile getirdiler ;lol;

;şrofls;.;şrofls;.

(ciddiye almayın lütfen ;rofl.; )

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben Bu üç Bacıyı "Altın Bacı"ları bir yerlerde gördüm .. tanıyor gibiyim.. g;$i;şrofls;.;,;-#hims;kihhik,;lol;;rofl.;

A Takımı Üyesi

• Official Post

Kamuranın fotoğrafını gördüğümde bir anlık bir şok yaşadım, karşımda rahmetli dayımın karısı yengemi gördüm sandım :!:;,;- sonra toparlandım ;lol;;rofl.;

• ;,;-;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Oh be! buff'lılar nerede diye yırtındığım fotolar bunlardı işte.

• [quote]Aankara Team her konuda olduğu gibi , kamusal alanlardaki başörtüsü yasağı konusundada hassaslığını gösterdi , Takımın önde gelenlerinden Mrmataracı, Raptorx ve kyucel başörtüsüyle atış yaparak tepkilerini dile getirdiler /quote]

Çok güzel espriydi. ;lol;;rofl.;
    Artık Ankara Team kapatılırsa yolunuza Başkent Team olarak falan devam edersiniz. ;şrofls;.

FİLİNTALAR GRUBU

• Oh be! buff'lılar nerede diye yırtındığım fotolar bunlardı işte.

Atila bey,,,Bunlar komando olduğu için ...Kamuflaj yaptılar...Sonradan yüzlerine kömür karasıda sürdük.. yanlış algılanmasın... ;rofl.;;rofl.;

A Takımı Üyesi