FX GLADIATOR VE AA S410 ARASINDA KALDIM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AA kalite, hayırlı olsun güzel karar. agt

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• güzel seçim hayırlısı olsun.

FİLİNTALAR GRUBU
    Air Arms S410 SL XTRA FAC .22+Walther 8-32X56
    [size=12]Röhm Twinmaster Match .177
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• Yahu sizler ne iyi insanlarsınız, tekrar tekrar sağolun, varolun... Yarın Bülent bey ille pcp maceram başlıyor, ailemiz hızla büyüyor, Çekmeköy belediyesinin tüm imkanlarını bu camiaya kendi adıma seferber edeceğim, çok güzel bir yaz hepimizi bekliyor... İzlenimlerimi (tüfek ile ilgili) sizle paylaşana kadar sağlıcakla kalın...

FİLİNTALAR GRUBU

«Her kim atıcılığı öğrenir de sonra terk ederse, bizden değildir.»

• oh oh oh rakipler çoğalıyor ne güzel bu yaz harbiden fena olacak ;tufey#:thumbup:

FİLİNTALAR GRUBU

• Foruma müjde ;şrofls;.
    Bahadır Beyde bugün itibari ile kafayı yemeden "bipod tutucusu+bipodu+dürbünü" ile tamtekmil AA'lanmıştır. g;$i Hayırlı uğurlu olsun. ;d;
    Detayları kendisinden alırız artık.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Fotolarını merakla bekliyoruz. 8o agt

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Hayırlı olsun reis ;d; Kazasız, belasız atışlar dilerim.

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )

• bir malın kalitesini fiyatı belirler öncelikle bunu soylemeden geçemiyeceğim.aranıza yeni katıldım sevdiğim bir hobi bu havalı tüfekler, benim kişisel görüşüm fx den yana çünkü arasındaki fiyat farkı bayağa yukarı seviyelerde aa ile. ayrıca fx gibi özel bir silahın arkasındada gördüğüm kadarıyla dispiritör bazında bir okadar da özel ve kaliteli gördüğüm yatagun ve airguntürk var.benim görüşüm budur. ;confused;

• ayrıca fx gibi özel bir silahın arkasındada gördüğüm kadarıyla dispiritör bazında bir okadar da özel ve kaliteli gördüğüm yatagun ve airguntürk var.benim görüşüm budur. ;confused;

Air Arms'ın arkasında da Yatagun var ;şrofls;.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Şimdiden hayırlı olsun stokta olsaydı keşkede gladı almış olsaydınız Maddi Sıkıntınız yoksa Fx leri tek geçerim... Fakat AA larda harika silahlar elinize aldığınızda sizi etkiliyorlar gerek boyu gerek kundağı gerçekten çok güzel hele atış yaptığınızda pcp nin çıkardı ses insana hoş bir hava katıyor. Kazasız atışlar dilerim... ;tacli#

Gunpower SSS

• Forumda geç oldu ama tekrar hayırlı olsun derim !

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• gladyatorun havası ap ayrı kara şahin misali alayına basar bu tüfek benım gorusum bu kalıte akıo göz yalan sölemez maalesef :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

• sn.siyahtemas

,merhaba.sizin şu an yaşamakta oldğunuz tereddütü zamanında hepimiz yaşadık.doğrularımızla hareket ederek hepimiz değişik tüfeklerimize kavuştuk.bende fx gladiatör tercih edenlerdenim.bu tüfeği seçtiğimede pişman değilim.tüp hacmi,3 değişik kuvvete ayarlanabilen levyesi,kalitesi ve sorunsuz çalışması ile beklentilerimi karşıladı.iyi ayarlanmış kaliteli bir dürbün ilede çok iyi sonuçlar alınıyor.ayrıca tahribatıda azımsanacak gibi değil.bu pcp lerde 12 lt scuba tüpler çok iyi sonuçlar veriyor.pompa ile dolumlarda pompa içerisinde oluşan nem bazı sorunlarayol açtığıgibi bellibir süre sonra pompalama eziyetedönüşüyor.eğer kaliteli sıradışı sayılabilecek bir pcp arıyorsanız fx gladiatör gözardı edilmiyecek bir pcp dir.saygılarımla.

ahmet fahri özyurt

• Arkadaşlar çok ama çok teşekkür ederim... Air Arms s410 almaya karar verdim, çünkü; kullanılmamış fx glad yok, kız arkadaşım nedendir bilmem s410 u daha yakışıklı buldu, birde tanıdığım tüm arkadaşlarımda aa var :) agt

Ne kadar şanslısın kardeş. Benim eşim Gladiator'üme kuması gibi bakıyo. Ne zaman elime alıp çıksam aldatıyomuşum havasında. Ama haksızda değil. Bu hobiye ve Gladıma fazla aşığım ;)

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun...

• uzun mesafede gladyo ile daha başarılı olacağınızdan eminim bn mod 125 sas quatro kullanıyorm fakat amcam gladyoya sahip deneme fırsatım oldu gözünüzü kapatın gidip alın :)))